Tema: problem

neznam dali sam pogodio temu, ali imam problem od danas, pa mozda netko zna.
znaci stalno dobivam taj error mesage da nemogu igrati niti jednu real money igru, jer sam iz USA??? a nisam iz amerike, iz hrvatske sam, i do sad sam igrao normlano, i to mi izbacije na sve stranice.. i na bwin i na poker stars i na 888.. mozda netko zna u cemu je problem??

00

Re: problem

Print screen, nesto vise o tome reci posto meni normalno sve funkc.

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: problem

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/32/1mzz.jpg

znaci pojavila mi se poruka usred igre i sad vise nemogu se prijaviti niti na jedan turnir

00

Re: problem

Da nemas onaj tunel bear il neki slični program koji te spaja prek druge lokacije? Jesi skidao šta na komp odkako je te poruke?
Uvijek mozes probat restart rutera i kompa..ruska škola uglavnom pali.

00

Re: problem

nemam tunel bear niti sam ista instalirao, usred igr mi izbaci tu poruku i nisam mogao nastavit igrat... mozda je to neka poruka da se ostavim pokera hahah.. idem restartat ruter, to jos nisam probao

Zadnji popravljao dynamitex5 (08-02-2014 19:37:41)

10

Re: problem

hvala stalker pro big_smile jbt sjetim se svega, a ne sjetim se najjedostavnije stvari, ugl restartao ruter i sad radi... osjecam se glupo  roll

20

Re: problem

dynamitex5 napisao:

osjecam se glupo

I ja se tak često osjećam na riveru.

10

8

Re: problem

bok problem kako si dobio ovaj desni prozor gdje tii piše da registiran na neki turnir ..

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
20

Re: problem

da ne otvaram novu temu.. imam problem sa prebacivanjem love na paypal, verificiro sam karticu ali sada kada trebam depozitat nemam nigdje takvu opciju ili sam glup pa ne mogu naci  tongue  ..
uglavnom nema nigdje add funds opcija ?

http://s1.postimg.org/bq6thiysv/untitled.png
free screen capture

00

Re: problem

BuffaloBill44 napisao:

da ne otvaram novu temu.. imam problem sa prebacivanjem love na paypal, verificiro sam karticu ali sada kada trebam depozitat nemam nigdje takvu opciju ili sam glup pa ne mogu naci  tongue  ..
uglavnom nema nigdje add funds opcija ?

http://s1.postimg.org/bq6thiysv/untitled.png
free screen capture

Ne znam, al na fejsu sigurno ne piše..  big_smile
Jedino kaj mi ima smisla je request money. Čudno bi mi bilo da je to opcija za potraživati od nekog lovu.

Zadnji popravljao stalkerpro (09-02-2014 14:41:31)

00

Re: problem

BuffaloBill44 napisao:

da ne otvaram novu temu.. imam problem sa prebacivanjem love na paypal, verificiro sam karticu ali sada kada trebam depozitat nemam nigdje takvu opciju ili sam glup pa ne mogu naci  tongue  ..
uglavnom nema nigdje add funds opcija ?

http://s1.postimg.org/bq6thiysv/untitled.png
free screen capture

Znam da nekad Hrvati nisu mogli polagati novce na PayPal. Vjerovatno ne mogu ni sad.

00

Re: problem

stalkerpro napisao:

Jedino kaj mi ima smisla je request money.

nije to  tongue

mostovoj napisao:

Znam da nekad Hrvati nisu mogli polagati novce na PayPal. Vjerovatno ne mogu ni sad.

pa kak ljudi kupuju onda stvari preko ebaya.. direktno s karticom ?

00

Re: problem

BuffaloBill44 napisao:
stalkerpro napisao:

Jedino kaj mi ima smisla je request money.

nije to  tongue

mostovoj napisao:

Znam da nekad Hrvati nisu mogli polagati novce na PayPal. Vjerovatno ne mogu ni sad.

pa kak ljudi kupuju onda stvari preko ebaya.. direktno s karticom ?

Tako je , s kartice. S tim da sad mozemo primati novac, a nekad nije bilo moguce ni to.
Da me ne shvatis krivo, kupuje se preko PayPala tj. kartice koja je registrirana na njemu.

Zadnji popravljao mostovoj (09-02-2014 15:17:34)

00

Re: problem

BuffaloBill44 napisao:
stalkerpro napisao:

Jedino kaj mi ima smisla je request money.

nije to  tongue

mostovoj napisao:

Znam da nekad Hrvati nisu mogli polagati novce na PayPal. Vjerovatno ne mogu ni sad.

pa kak ljudi kupuju onda stvari preko ebaya.. direktno s karticom ?

Koliko se ja sjecam, ja sam povezao VISU sa Paypalom, ali nisam prebacivao na samo racun. Kada sam placao, odabrao sam Paypal, a onda je on sam povuko sa moje kartice i na taj nacin sam platio "sa" Paypalom.

E sad, to je bilo prije mozda i god dana, pa ono...

"Kaj da bacim?!?"

Re: problem

SROPoker napisao:

Kada sam placao, odabrao sam Paypal, a onda je on sam povuko sa moje kartice i na taj nacin sam platio "sa" Paypalom.

ovo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

16

Re: problem

Zašto bi depositao novce na paypal? Poanta paypala je da plaćaš direktno s karticom bez da daješ podatke kartice prodavaču, nego ih ima samo paypal.

I btw imam neke novce na paypal računu (znači baš u accountu) i ne mogu ih koristiti iz nekog razloga - uvijek dobijem opciju samo za odabrati karticu, tak da definitivno nebi depositao tamo smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

Re: problem

gmiko napisao:

Zašto bi depositao novce na paypal? Poanta paypala je da plaćaš direktno s karticom bez da daješ podatke kartice prodavaču, nego ih ima samo paypal.

I btw imam neke novce na paypal računu (znači baš u accountu) i ne mogu ih koristiti iz nekog razloga - uvijek dobijem opciju samo za odabrati karticu, tak da definitivno nebi depositao tamo smile

Do prije dva tjedna i ja sam imao neki sitnis tamo, ali sam onda "registrirao" racun i za primanje novca te mi je 1. veljace taj iznos konacno vracen na karticu smile

00