Tema: 300bb deep, 4bet pot

Lik igra 23/19/3bet 6,5. 4bet range 4.
Imali smo dinamiku prije, uzeo sam mu 2 stacka, brijem da je i dalje na tiltu, vs mene je dost agresivan.
Mi igramo 22/16/8,1.
Fold to 3bet ima 60%, mi imamo 45%, iako nije tolko bitno zbog situacije, al  nije na odmet.

http://weaktight.com/6479186

Zadnji popravljao stalkerpro (12-02-2014 02:37:53)

00

Re: 300bb deep, 4bet pot

Mislim da krivo piše na riveru. Mislim da mu je ostalo malo manje od 70$ na riveru...

00

Re: 300bb deep, 4bet pot

hh pa kako si opisao to zar mozemo foldatii big_smile

00

4

Re: 300bb deep, 4bet pot

Od smislenih handova koje beataš na turnu ima jedino nešto tipa A4cc. Sumnjam da tolko barrela kompletni airball da uopće možeš i turn callati.

Ovo da je na tiltu nebi uzimao u obzir, tesko ce u poziciji stiltat 300bb. Rega da izblefa 200bb+ stack na ovaj način vidim jednom u 100k handova, ili više.

Mada nebi puno promijenilo, puno bi značilo da imaš neki note konkretno koje handove 4beta, pogotovo deep. Vrlo vjerojatno 4beta linearni range koji crusha ovaj board.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 300bb deep, 4bet pot

roba59 napisao:

Mislim da krivo piše na riveru. Mislim da mu je ostalo malo manje od 70$ na riveru...

yep, krivo konvertano neš, ispravljeno sad.

00

Re: 300bb deep, 4bet pot

gmiko napisao:

Od smislenih handova koje beataš na turnu ima jedino nešto tipa A4cc. Sumnjam da tolko barrela kompletni airball da uopće možeš i turn callati.

Ovo da je na tiltu nebi uzimao u obzir, tesko ce u poziciji stiltat 300bb. Rega da izblefa 200bb+ stack na ovaj način vidim jednom u 100k handova, ili više.

Mada nebi puno promijenilo, puno bi značilo da imaš neki note konkretno koje handove 4beta, pogotovo deep. Vrlo vjerojatno 4beta linearni range koji crusha ovaj board.

nemam note sta 3beta, al to isto sto 3beta ne calla 4bet pre. Sigurno da moze imat širi range obzirom da smo deep, al ne tolko širok ko za 3bet.

00

Re: 300bb deep, 4bet pot

Pa ti si callao 4bet, ne on.

Slažem se s gmikom. Prvo sam na turnu bio li-la za call i fold, zbog toga jer je FD došao, al sam shvatio da to nema velikog značaja jer je turn karta jako pogodila njegov range.

00