Tema: Pozdrav ekipa

Eto smile . Ja san Vedran iz Splita, iman 37 godina. Dugo vrimena san pokusava u ova recesijska vrimena nac neki lagan izvor prihoda.

Normalno, igra san kladionicu, prije dvi godine san diga dobre pare i odlucia zivit od kladione. Na poslu san da otkaz, i zbog toga je meni zena nakon 5 godina braka isto dala otkaz.
Moga san plakat i očajavat, ali prijatelji moji od toga van nema nista, tako da san odlucia kad vec nece bit podrska da cu pokazat njoj i svima da se moze.
I nazalost, nije sve islo po planu, nakon 2 miseca san se naša nigdi, od dobitka nije ostalo nista, ja bez kune, neman ni za duvan ni kruv.  Al uporan kakav jesan, zadnjih godinu ipo san zivija ko crkveni miš, ali je zato doslo na naplatu moje znanje, i dobitak je opet upa.  Necu o iznosima dobitka, ali rec cu da je za poker ostalo 2 iljade eura, koje necu drzat nigdi nego na pokerstarsu di jedino nema ruleta kladionice blackjacka i pizdarija... jeli.

Ja i poker smile :

Sa ton igron san se upozna dosta davno (ipak meni nije vise 16), i mogu rec da san uvik bija dobar. Gotovo nikad nisan nista previse izgubia kad bi isa igrat u Lava,  češće bi dobija (jedan put san diga 2 iljade eura). U zadnjih 2 godine san mozda dva- tri puta igra poker. Uvik san igra samo uzivo. Ali eto, ovi način mi se čini više gospodski, stojis doma za kompjuteron i GRINDAŠ smile
I da kažen, smišno mi je ono "bankroll managment", neznan koja je to faca izmislila, al meni ipak tribaju pare, meni se to triba namnozit sta brze, pa necu prezat ni pred čim. A virujen da je većina vas cula za onoga malog svedanina - " Isildur1 " , on isto to nije postova, jer da je nebi u 2 tjedna napravia onolike pare sa 2 iljade dolara. A kad je moga on sa 2 iljade dolara, mogu i ja bar probat sa 2 iljade eura smile smile

Pročita san puno po ovome forumu, čita san dan i noć već 5 dana, mislin da san skupija dosta predznanja, a nikad nisan mislia da se ova igra moze naučit, osjecan da bi moga probit limite, šta se kaže. I lipo je da mogu bit u drustvu (  baren virutalno smile ) sa igračima koji su jako dobri u ovoj igri i zive od nje.

Fascinira me uloga jednog Robe59 na ovome forumu,  roba svaka ti čast, držiš ovi forum, nema teme di nisi ostavia komentar.
Btw. Vidin da drzis medvescaka na avataru, a moran priznat da mi je ta igra malo smišna big_smile , nemoj se ljutit smile . Najjače mi je kad oni komentator urla kad ovi ide 1 na 1, a ovi falije u 90% slucajeva haha. Stin da vecinon nevidis onaj pak di je.
Al za na kladionu skinit hokej  dušu da.

Za kraj jos samo da kazen, i neka se niko ne naljuti, moj uobičajni pozdrav, Hajduk Živi Vječno !!!  smile

Zadnji popravljao Vedro (19-02-2014 14:35:03)

110

Re: Pozdrav ekipa

Prvo- Pozdrav.
Drugo- Ti si luđi nego ja .-)
Treće- ne diraj u Medveščak... :-))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
10

3

Re: Pozdrav ekipa

Pozdrav i gl... a sto se tice Isildur1 i bankroll managmenta stavi se u poziciju svih onih drugih "isildura" koji su posli istim putem i zavrsili neslavno!  smile

Zadnji popravljao gi85 (20-02-2014 15:48:56)

40