Tema: ispravan fold il ne

jesam li tu trebao šta drukčije odigrat

**** Hand History for Game 13725452252 *****
$0.10/$0.25 USD fastforward NL Texas Hold'em - Sunday, March 16, 07:52:35 EDT 2014
Table Velocity  (Real Money)
Seat 1 is the button
Total number of players : 6/6
Seat 4: Hovies999 ( $8.78 USD )
Seat 6: TUAREG xyx ( $32.94 USD )
Seat 5: chris7377 ( $9.58 USD )
Seat 3: franciscopel ( $8.87 USD )
Seat 1: norritt1177 ( $43.31 USD )
Seat 2: sheldrick88 ( $24.75 USD )
sheldrick88 posts small blind [$0.10 USD].
franciscopel posts big blind [$0.25 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to TUAREG xyx [  Ad Ac ]
Hovies999 folds
chris7377 calls [$0.25 USD]
TUAREG xyx raises [$1.25 USD]
norritt1177 calls [$1.25 USD]
sheldrick88 folds
franciscopel folds
chris7377 calls [$1 USD]
** Dealing Flop ** [ 6h, 7d, Qc ]
chris7377 checks
TUAREG xyx bets [$3.90 USD]
norritt1177 calls [$3.90 USD]
chris7377 folds
** Dealing Turn ** [ Kd ]
TUAREG xyx bets [$5.65 USD]
norritt1177 raises [$28.26 USD]
Your time bank will be activated in 6 secs. If you do not want it to be used, please act now.
TUAREG xyx will be using his time bank for this hand.
TUAREG xyx folds
norritt1177 does not show cards.
norritt1177 wins $44.65 USD

00

2

Re: ispravan fold il ne

LINK za hand http://weaktight.com/6563887
Ovako je preglednije a iskreno ija sam zab kako se posta tocno na forum

when you feel like quitting think about why you started..
00

3

Re: ispravan fold il ne

Inace mislim da je fold dobar, villan ce imat ili set ili je pogodio 2 para, nema drugih handova u rangeu sa kojima bi to mogao radit, mogli bi jedino izmislit 8d9d ali za to nam treba read. Callao bi samo ako je lik manijakalan fish a znalo je bit takvih, ali to su specificne situacije

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: ispravan fold il ne

statsi iako lik je vjerovatno reg i to je party verzija zooma?
neznam sta bi tu mogli beatat da je on ovako odigrao, u rangeu mu je 66, 77 QK, 67s. QQ i KK vjerovatno 3beta preflop
fold i peglaj dalje

00

Re: ispravan fold il ne

da,to je zoom na party pokeru,,ma da ,tip je reg ,zato sam fold ,pogodio je set ,garant kk,nekako tako i idu AAvs KK

02

Re: ispravan fold il ne

tuaregxyx napisao:

da,to je zoom na party pokeru,,ma da ,tip je reg ,zato sam fold ,pogodio je set ,garant kk,nekako tako i idu AAvs KK

LOL, za to da je pogodio set kraljeva, očekivao bi od nekog ko igra nl25 da malo više razumije o pokeru...

30

Re: ispravan fold il ne

umjesto te 3 točkice završi rečenicu do kraja pa me prosvjetli

00

Re: ispravan fold il ne

A kad nece 3betat KK u ovom spotu? Na to je Bora mislio.

00

Re: ispravan fold il ne

Easy fold, next hand... Da si imao KJ vj nebi otvorio thread, a KJ je u ovom spotu = AA.

00

Re: ispravan fold il ne

rounder1984 napisao:

A kad nece 3betat KK u ovom spotu? Na to je Bora mislio.

to, a i stavljanje protivnika na jedan hand je loše, protivnike stavljaš na range (onaj koji je i Andre_787 napisao), a KK skoro nikad nije u rangeu u ovom spotu.

što se samog handa tiče, hand je više manje trivijalan i pitanje jesam li trebao šta drugačije je pomalo smiješno, jer vjerojatno i sam znaš da si dobro odigrao hand, a u svojoj bazi sigurno imaš brdo handova koji stvarno zaslužuju analizu i iz kojih bi nešto mogao i naučit.

30

11

Re: ispravan fold il ne

I zasto je hand u bad beat podforumu? big_smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: ispravan fold il ne

naravno da imam handova kojim nisam najsretniji ali ko ih nema ,moj najveći problem je tilt tj. ne toliko tilt koliko nedostatak kontrole da idem na velike stolove kad me loše krene ali sad uz tilt breyk mislim da će bit ok ,a sad ovo stavljam da vidiš da svi imaju hendove sa kojim se ne ponose ..ovo je moj zadnji odlazak na velike stolove gdje sam se izvadio ..ušo sa 1000 a izašo sa 3650 i nadam se da je to zadnji put ,tako da od sad poštujem pravila brm-a..tj.hladne glave postavim tilt breyker koji kad izgubim više nego sam planirao me odkaknta na 12 sati igre...nisam imao HM dok sam ovo igrao pa nemogu drukčije stavit ovaj hand nego ovako

http://imageshack.com/a/img31/2699/ntsn.png

uglavnom ovaj što je izgubio me pratio i dizao sa 57 i na moju sreću mu je turn bio 5 a river 7 al taj ne folda pa eto ...

01

Re: ispravan fold il ne

slabo se vidi ,možda je sad bolje

http://imageshack.com/a/img41/3006/0jjv.png

01

14

Re: ispravan fold il ne

Haha iskreno ja sam malo ljubomoran jer imam filing da sam ja napravio sto i ti vjerojatno bi villan imao 33 u ruci xD xD

Zadnji popravljao Tonac (19-03-2014 22:21:48)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: ispravan fold il ne

ja sam mislio da čeka fleš i da ga je pogodio na riveru al eto nije srećom big_smile

10

Re: ispravan fold il ne

Pa si onda betao river jer dva para su jači od flusha?
Moj savjet ti je da ne igraš više od 0.01 0.02 blindove. Tilt breaker će ti samo pomoći da gubiš lovu sporije, a tilt ti nije jedini problem.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
90

Re: ispravan fold il ne

hvala na savjetu a šta bi onda savjetovao ovom šta je plaćao na zrak

00

18

Re: ispravan fold il ne

tuaregxyx napisao:

hvala na savjetu a šta bi onda savjetovao ovom šta je plaćao na zrak

Njega nema ovdje na forumu i ne traži savjete.

30

Re: ispravan fold il ne

tuaregxyx napisao:

hvala na savjetu a šta bi onda savjetovao ovom šta je plaćao na zrak

Na temelju tog handa isto to što i tebi.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

Re: ispravan fold il ne

Rear i roba, nasmijali ste me do suza.
gratz

10

Re: ispravan fold il ne

Vidjet ćemo ,ako na kraju mjeseca budem u minusu onda si u pravu a ako budem u plusu onda si me krivo procijenio. Ovaj mjesec sam počeo sa tilt breykerom pa čemo vidjet hoće li pomoć i naravno vidjet ćemo dal se vraćam na 0,01-0,02  tongue

00

22

Re: ispravan fold il ne

Sa ovakvom nedisciplinom imas 0% šanse u pokeru...nece ti tiltbreaker popravit igru...pitaš tu na forumu za savjete, ljudi te dobronamjerno savjetuju, a ti opet bahat!?? Uglavnom želim ti srecu  za stolovima, trebat ce ti...

00

Re: ispravan fold il ne

tuaregxyx napisao:

Vidjet ćemo ,ako na kraju mjeseca budem u minusu onda si u pravu a ako budem u plusu onda si me krivo procijenio. Ovaj mjesec sam počeo sa tilt breykerom pa čemo vidjet hoće li pomoć i naravno vidjet ćemo dal se vraćam na 0,01-0,02  tongue

To što na kraju mjeseca možeš biti u plusu je razlog što loši igrači tolko igraju poker, jer imaju dojam da su dobri jer im neko vrijeme ide.
Ja ti mogu pokazati mjesece kad imam i do -2k$ od igre. A wining igrač sam. Ako tražiš potvrdu toga što sam rekao iz svojeg iskustva, onda samo pogledaj da te išlo kad si igrao nl1000, a da te nije išlo, bio bi sigurno u minusu, ako igraš samo nl25.
Ja te nisam trolao, a mogao sam, mogao sam ti nešto spustiti i nitko mi ne bi zamjerio. Ali se trudim nešto ti objasniti, na tebi je da li to hoćeš vidjeti (i prihvatiti) ili ne...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
40