Tema: Preporuka videa/literature za micro limit

Brat počinje igrat poker i dao sam mu neki prastari video s powerpoint prezentacijom gdje uče osnove tipa PF rangevi, cbetanje itd... na pokerstrategyu je pročitao o oddsima i outovima, ali htio bi mu jos nekakve videe dati di je baš igra. Što bi bilo najbolje?

00

Re: Preporuka videa/literature za micro limit

Da odustane... smile

ha budi mu coach, to mu je najbolje...

Like taking candy from the baby...
30

Re: Preporuka videa/literature za micro limit

nICE_plAAy napisao:

Da odustane... smile

ha budi mu coach, to mu je najbolje...

haha ma ima on talenta za "igre" smile, a što se coachanja tiče, mislim da nema smisla coaching za tak male levele... mora prvo osjetit igru i pohvatat osnove itd. Osim toga ne živimo zajedno više.

Sjetio sam se onog verneera pa nek si traži smile.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (27-03-2014 16:59:47)

00

Re: Preporuka videa/literature za micro limit

easy game od baluge, verneer, mdorand, vinivici il ronfar za full ring, crushchessy s legga

00

5

Re: Preporuka videa/literature za micro limit

Cash game killer. Objašnjeno od početka, pravila, bankroll, početne ruke. I uz to free je.  smile

http://bjolfur.org/stuff/baekur/Cash%20 … ook%29.pdf

Zadnji popravljao koste (27-03-2014 17:25:58)

00

Re: Preporuka videa/literature za micro limit

The Poker Blueprint bih mu dao za pocetak, nakon toga Ryan Fee 6max NL, Easy Game od Baluge def.
I za kraj def prije svega knjiga koja je meni najvise pomogla Mental Game of Poker Jared Tendler (to bas nema veze o strategiji ali vjerujem da mu nece odmoc) Ak trebas koju knjigu mogu ti poslat sve u pdfu samo ostavi email...
Pozz

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Preporuka videa/literature za micro limit

Hvala! Za sad ima dost materijala, ak bu trebalo kaj javim se smile.

00

8

Re: Preporuka videa/literature za micro limit

No BS poker je dobra knjiga za pocetnika da odma skuzi otprilike kak treba igrati u vecini spotova.

Od videa gekko double your six max winrate i alan jackson SHNL zadnji serijal na bluefireu. I onda Run it once redom po zelji. I sve od Matthew Jande na Cardrunnersu (i Applications of no limit holdem knjiga kad malo pohvata stvari).

Knjige su ok ali puno vise ce nauciti i puno bolje shvatiti iz videa.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00