Tema: Dokumenti za tilt

Normalno dogodilo se to da čim sam dignul neke novce i čim hoću isplatu zblokali mi account i traže slike, pičke materine dobro da im krv ne moram slat. Sve sam im to poslal još jučer navečer, pa me sad zanima dal netko ima iskustva kolko to traje ta provjera tih pizdarija. Znam da je na ipokeru to gotovo u istom danu, nakon par sati, sad me zanima kolko traje na tiltu dal neko zna...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
01

Re: Dokumenti za tilt

nema pravila, meni je na ipokeru znalo trajati par dana, na ongameu isto, tako da računaj par dana za provjeru iako mislim da su na tiltu ažurniji i da bi trebalo ići brže.

00

Re: Dokumenti za tilt

Da zanimljivo je kad uplaćuješ novce niko ne pita niš, kad vadiš 1012 problema ...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
21

4

Re: Dokumenti za tilt

Mislim da je sasvim jasno zasto to moras raditi, zabrinuo bi se da to ne traze. Prije nego je Tilt bio Starsov, trebalo im je do 48h, sad pretpostavljam da bude puno brze.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Dokumenti za tilt

Standardna procedura prijatelju to jednom napravis i miran si wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dokumenti za tilt

Kužim ja sve da oni to traže, samo di me sad zblokaju u petak navečer i još sam pun ko brod...:-))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
02

Re: Dokumenti za tilt

Ista stvar je meni bila prije 20 dana kada sam digo veću lovu na tiltu i nisam mogao napravit isplatu dok im nisam posalo kopiju osobne i još račun od telefona ili izvod iz banke sa jasno vidljivom adresom stanovanja! al to kad ima pošalješ odgovore u roku od 24-48 h ! smile

10

Re: Dokumenti za tilt

Hvala na odgovoru...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: Dokumenti za tilt

Haha pazi da ne zdonkaš zarađeno prek vikenda.. vj bu sporiji sad pošto je vikend.

10