Tema: NL10, JJ?

Šta da radim, šta da radim....villain (459 hendova) ima stats  23/17/5,
flop cbet:67, turn cbet36,
fold 3b:67, fold flop cbet:47, fold turn cbet:33

http://wt.ag/1hly6JE

Nekako mi je taj check raise prevelik i čudan. Ja bih to najradije foldao.

P.S. Naknadno sam pogledao u hend history i vidio sam da je na boardu 3,5,6 zgurao all in sa 10 10.....

Zadnji popravljao Baphomet (07-04-2014 19:16:52)

00

Re: NL10, JJ?

Easy fold po meni... Pretpostavljam da su mu tu u rangeu overparovi (TT+), setovi i FD, a protiv tog rangea mislim da ne stojiš najbolje s obzirom da jedini hand kojeg baš beataš je TT, a gubiš ili flipaš protiv svega ostalog.

10

Re: NL10, JJ?

Ne znam zasto si nabrojao sve te statse, a nisi onaj koji bi ti ovdje bio dosta relevantan. Koliki mu je PFR sa UTG? To ti puno govori o njegovom rangeu s te pozicije.

00

Re: NL10, JJ?

Nda, i meni se čini da je easy fold ali bio mi je sumnjiv. Kao da je na FD.

Nabrojao sam kako bi se stekao ukupan dojam o igraču.

PFR  UTG mu je 27%

00

Re: NL10, JJ?

Po meni, to mjenja sliku.
Kao prvo, nebih ni usao u ovaj spot, jer bih 3betao pfr, al i ovako odigrano ne bih foldao na c/r.

00

Re: NL10, JJ?

Ja bi isto easy foldao jer on s TT neće gotovo nikad uzimat ovaj line, prije će cbetat, u najboljem slučaju si vs FD gdje ako ima Axs ima 1 over, rupu i fd, ako ima npr KQs,AKs, AQs si vs fd+ 2 overa + rupa i samo s tim on ima preko 40%+. A dali smo mu najslabiji mogući range. Sad još dodaj setove, overparove, straightove i dosta si behind.

00

Re: NL10, JJ?

rounder1984:

Eh, nisam gledao u statsima koji mu je PRF UTG, tek sam kod kasnije analize gledao i te statse. Da, morao sam 3betat pa kasnije ne bih morao previše razmišljati.

stalkerpro:

Tako sam nešto i ja mislio.


Treba mi još malo vremena za prilagodbu prelaska sa NL4 na NL10. 

U svakom slučaju, hvala na savjetima.

00