Tema: BBvsSB 763s X Qs

Što je najslabije s čim value betate river na mjestu SB vs reg koji folda to SB steal 35%, postflop je average/unknown?
Na prvu mi se čini da je Thi flush preslab za rejz

converter me zajebava pa:
Table 'Scutum II' 6-max Seat #2 is the button
Seat 2: wyldpytch (€122.73 in chips)
Seat 3: Pauli-calls (€108.21 in chips)
Seat 6: ezrifiv (€100 in chips)
Pauli-calls: posts small blind €0.50
ezrifiv: posts big blind €1
*** HOLE CARDS ***
Dealt to ezrifiv [Td 5d]
wyldpytch: folds
Pauli-calls: raises €1.50 to €2.50
ezrifiv: calls €1.50

*** FLOP *** [7h 3d 6d]
Pauli-calls: bets €3.50
ezrifiv: calls €3.50

*** TURN *** [7h 3d 6d] [2c]
Pauli-calls: bets €8
ezrifiv: calls €8

*** RIVER *** [7h 3d 6d 2c] [Qd]

00

Re: BBvsSB 763s X Qs

Vjerojatno K7+, al dal ću uopće išta vbetat ili c/c, c/r dost ovisi kako vidim tvoj range... missalo je nekoliko skali.

00

Re: BBvsSB 763s X Qs

Ja mislim da je mR OTR must. Ne bi vjerovali koliko ti ljudi ne bi dali kredita za boju pogotovo jer si je odigrao pasivno i to BvB. Pravi razlog za levelanje i vjerojatno će misliti da trebaš to napraviti sa tvojim 89 kombinacijama da oni mogu oni tu ispravno C. Ipak mislim da većina ljudi nema dovoljno discipline za F.
A vjerojatno se slažem sa Alphom što se tiče bottom-a mog vB range-a, iako mislim da ne bi koristio u ovom spotu X/C na R ili ako bi onda bi bio vrlo mali range(upravo možda taj K7 ili A7)  protiv uknown-a jer osim 89, 85 nema očitih bustanih skala, a ne znam da li bi sa double floatom baby Ax blefirao R(je li tip koji vidi u ovom spotu vidi Ax kao SD value). X/C može i ne mora bit dobar ovisno koliko thin vB i kako igra svoje ruke post, a pošto nemamo informacija ja dajem kredit unknownu pogotovo ako dijeluje kao reg(fish druga priča).

00