Tema: Moneybookers verifikacija-problem

Posto sam od ranije karticom pao 3 puta verifikaciju,sad moram verifikovati bankom.Ali je problem sto nisam siguran sta i kako sve treba da uradim.Molim nekoga da mi objasni sve korak po korak  big_smile
Stvarno mi je hitno.Hvala!
Please transfer from a bank account in your name any amount of your choice to:

Account holder:    Moneybookers Ltd.
Bank:    Commerzbank
City/Town:    Frankfurt am Main
SWIFT:    COBADEFF
IBAN:    DE23500400000581732500
Account currency:    EUR, USD, GBP, CAD, JPY, SGD, HUF, AED, SAR, QAR, MAD, JOD, TND, OMR, RSD, RON
Reference:    15252673   Your user ID - MUST BE PROVIDED!

!!! NO cash / 3rd party deposits !!! Due to anti-money laundering regulations we CANNOT ACCEPT cash deposits or bank transfers made by parties other than MILANKA DELIC. We will make NO EXCEPTION from this rule. YOU WILL BE CHARGED all banking and administrative costs to return any such payment. Read more
Currency of payments: We recommend you to send the transfer in the above specified account currency. For transfers in other currencies and/or cases where the specified currency differs from the Moneybookers account currency, you may be subject to foreign exchange charges.

We cannot debit the amount from your bank account: You need to instruct the bank transfer by yourself!

International Transfer! If sent from outside Germany to Commerzbank, this payment will be an international bank wire transfer and may be subject to processing and/or intermediary bank charges. Moneybookers cannot be held liable for such charges.

Poker is life!
00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Ja sam isto "pao" 3 puta jer sam bio lijen otić po izlist pa sam gledo na bankomatu kolko mi je skinulo a tam je prikazivalo za 0.01 euro krivo. Onda sam otišo po izlist transakcija skenirao to zajedno sa karticom od deviznog računa i poslao im to sveskupa uz objašnjenje i verificirali su mi isti dan.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

A meni je problem na izlist nema te transakcije,jedino da odem sad opet do banke i da provjerim,jesi li siguran da bi meni uspjelo?

Poker is life!
00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Kako nema? Kad si se registrirao na MB? Ja sam se prije godinu dana rego i prije godinu dana sam 3 puta krivo napiso iznos, a tek sam u 11. mjesecu 2010. otišo po izlist na kojem se jasno vidi moneybookers.com 1.60 EUR još u 12. mjesecu 2009. i nakon 11 mjeseci sam im poslo ovo skenirano uz objašnjenje i isti dan su mi verificirali.

Odi opet to banke i reci da trebaš izlist svih transakcija od datuma otvaranja računa do danas, ako opet neće bit znači da nisu ni skinuli i pošalji mail MB-u sa tim objašnjenjem, oni će ti onda reć šta dalje.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

-b3k's- napisao:

Kako nema? Kad si se registrirao na MB? Ja sam se prije godinu dana rego i prije godinu dana sam 3 puta krivo napiso iznos, a tek sam u 11. mjesecu 2010. otišo po izlist na kojem se jasno vidi moneybookers.com 1.60 EUR još u 12. mjesecu 2009. i nakon 11 mjeseci sam im poslo ovo skenirano uz objašnjenje i isti dan su mi verificirali.

Odi opet to banke i reci da trebaš izlist svih transakcija od datuma otvaranja računa do danas, ako opet neće bit znači da nisu ni skinuli i pošalji mail MB-u sa tim objašnjenjem, oni će ti onda reć šta dalje.

A kad mi je banka retardirana lol
Evo odo sad do banke javim kad stignem.

Poker is life!
00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Ne znam u kojoj si banci. Možda ti banka ne podržava internet poslovanje ( Zaba ).

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Evo me ,uzeo sam sve ima normalno,ne znam kako prvi put nije bilo...
Mozes li na PM da mi posaljes sta si ti njima poslo da posaljem i ja :DNaravno skeniro sam isto karticu i ono drugo big_smile

Zadnji popravljao slavocar (17-01-2011 14:53:59)

Poker is life!
00

8

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Pozdrav svima, imam jedan problem, prilikom verifikacije ukucao sam tri puta krivi broj. I onda su me tražili da im skeniram svoju osobnu s obje strane, i neki račun na kojoj je moja adresa. sve sam im skenira šta su tražili. Ali do sad mi se niko nije javio niti mi je kartica verificirana, šta sad da im ponovo pošaljem poruki ili trebam čekati.

Zadnji popravljao nitor (14-08-2014 12:49:28)

00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

nedavno sam imao jedan drugi problem sa skrillom, poslao sam im sve potrebno na mail, ali nisu mi nista odgovorili preko mjesec dana.. onda sam ih jedan dan išao zvati i sve su mi riješili u 5 minuta..

00

10

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Na mail im treba par dana da odgovore. Nemoj im slati jos jedan mail jer tada tvoji mailovi idu na kraj hrpe.

Ako ti je baš hitno, nazovi ih.

00

11

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Hvala, nije mi hitno.

Zadnji popravljao nitor (14-08-2014 12:43:05)

00

12

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Pozz svima! Evo opet ja, prošlo je mjesec dana od kad sam poslao tražene podatke, MB-su. Još mi nisu verificirali karticu, šta sad da ih zovem ili ih ponovo kontaktiram mailom. Unaprijed hvala svima.

Zadnji popravljao nitor (14-08-2014 12:44:39)

00

13

Re: Moneybookers verifikacija-problem

eh da zaboravio sam vas pitati dali se može uplaćivati i isplaćivati na poker stranice bez moneybookersa, samo preko kartice. hvala

Zadnji popravljao nitor (08-04-2014 21:57:01)

00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Može, ja sam to radio sa VISA karticom...no kad ami je došao obrazac koji sam morao ispunit a imao je veze sa "pranjem novca" prebacio sam se na money bookers

Moje su isplate bile od 500-1000 kuna mjesečno, ništa posebno

00

15

Re: Moneybookers verifikacija-problem

hvala.

Zadnji popravljao nitor (10-04-2014 19:23:42)

00

16

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Jel mi sad može neko reć šta da radim s moneybokersom još mi nisu verificirali karticu, prošlo je mjesec dana od kad sam im poslao sve tražene podatke jer sam pogriješio kod onoga kad treba upisat kolko su skinuli sa računa. Već sam im slao jedan email, šta sad da ih zovem ili ponovo emailom.

00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Osobno bi ih nazvao posto tada su puno brzi i efektivniji...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Da, najbolje ti je da ih zoves, jer ako gledas prema vremenu koje im treba za odgovorit na mail, imaju valjda najsporiji customer support..

I preporucam ti da cim verificiras account, da im u roku par tjedana odmah posaljes i kopiju osobne i kopiju nekog računa na kojem piše tvoje ime i prezime te adresa. Ne prihvacaju račune od pretplate za mobitel, ali mozes im poslat izvadak iz banke. Bitno je da se radi o fizičkom računu, a ne o pdf-u izvadjenom s internet bankarstva. Ja sam se zeznuo jer im nisam to poslao (nisam ni znao da treba), onda su me cca 6 mjeseci nakon sta sam napravio account obavijestili da to moram učiniti, ali su mi pritom blokirali izlazne transakcije.

Kad sam par dana kasnije poslao trazene dokumente, nisu mi odgovorili preko 40 dana i račun mi je cijelo vrijeme bio blokiran, lud sam bio. Onda sam ih jedan dan nazvao i riješili su mi sve u 3 minute...

00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Manchinator napisao:

Da, najbolje ti je da ih zoves, jer ako gledas prema vremenu koje im treba za odgovorit na mail, imaju valjda najsporiji customer support..

I preporucam ti da cim verificiras account, da im u roku par tjedana odmah posaljes i kopiju osobne i kopiju nekog računa na kojem piše tvoje ime i prezime te adresa. Ne prihvacaju račune od pretplate za mobitel, ali mozes im poslat izvadak iz banke. Bitno je da se radi o fizičkom računu, a ne o pdf-u izvadjenom s internet bankarstva. Ja sam se zeznuo jer im nisam to poslao (nisam ni znao da treba), onda su me cca 6 mjeseci nakon sta sam napravio account obavijestili da to moram učiniti, ali su mi pritom blokirali izlazne transakcije.

Kad sam par dana kasnije poslao trazene dokumente, nisu mi odgovorili preko 40 dana i račun mi je cijelo vrijeme bio blokiran, lud sam bio. Onda sam ih jedan dan nazvao i riješili su mi sve u 3 minute...

+1

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

20

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Hvala, javim vam kako je prošlo kad ih nazovem.

Zadnji popravljao nitor (29-04-2014 20:16:22)

00

21

Re: Moneybookers verifikacija-problem

danas sam ih zvao u MB- sve je prošlo uredu, samo šta im sad moram poslat izvod iz banke na kojem piše moje ime i adresa, da bi mi mogli  verificirati karticu, ako je neko to morao slat, jel su mu poslje toga verifivcirali karticu ili je morao još šta slat.

Zadnji popravljao nitor (14-08-2014 12:46:51)

00

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Pa odeš u PBZ i zatražiš samo da ti isprintaju njihov izvod na kojemu piše tvoje ime, prezime i adresa i to je to.

10

Re: Moneybookers verifikacija-problem

Ja sam poslao scan onog papira (ZaBa) koji dobijes kad npr. polozis novce na racun. Potpisan i njihov pecat je gore.

00

24

Re: Moneybookers verifikacija-problem

moja kartica i adresa su sad verificirani, sve super. Još jednom  hvala svima.

Lijep pozdrav čujemo se

Zadnji popravljao nitor (14-08-2014 12:48:12)

00