Tema: decolakalova projekt

Pozdrav svima !!
Slabo sam aktivan zadnje vrijeme na forumu pa otvaram ovaj projekt di ću djeliti s Vama svoje ciljeve, uspjehe , rezultate i ostalo.
Nedavno(27/05) sam otvoril blog na forumu balkan regulara pa cu i tu napisati rezultate od pocetka bloga te nadam se redovno oba redovito updejtati.

Uglavnom igram SnG i Mtt na Pokerstarsu, FT i nekim ostalim manjim stranicama, prije sam igral i cash regular,zoom,rush, speed..

http://i.imgur.com/i5OdgZV.png

Najveći cilj mi je kao i mnogima zaraditi mnogo $$$  wink
Od ostalih ciljeva vazno je da radim konstantno na svojoj igri kroz analize igre , gledanje coaching videa itd
Planiram igrati tj nastaviti igrati svoju igru na Starsu SnG i Mtt low i micro

Od rezultata od pocetka projekta/bloga je osvojeni $16,50zoom $4kgtd za $1091, osvojen $3,50r 180man i nekolko osvojenih 45man te dost ft-a na 180,45man ,....
nisam zadovoljan rezultatima na sng 6-180man al nadam se boljem runu..
http://i.imgur.com/1hV7hYY.png
Profit
Od zadnjeg update:/
Od početka projekta/bloga:+$1143

Sretno svima!!

Zadnji popravljao deco99 (09-06-2015 13:00:51)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
70

Re: decolakalova projekt

Vrlo lijep graf, svaka čast!

Igraš li trenutno više SnG ili MTT (po grafu pretpostavljam SnG), i koliko dnevno sati grindaš? Što se tiče projekta, kakav ti je cilj usporedno s bankrollom - koliko želiš postić % ili X bankrolla (ako ne želiš u brojkama govorit naravno)?

Sretno s projektom  smile

00

Re: decolakalova projekt

Angelus napisao:

Vrlo lijep graf, svaka čast!
Igraš li trenutno više SnG ili MTT (po grafu pretpostavljam SnG), i koliko dnevno sati grindaš? Što se tiče projekta, kakav ti je cilj usporedno s bankrollom - koliko želiš postić % ili X bankrolla (ako ne želiš u brojkama govorit naravno)?
Sretno s projektom 

hvala smile
igram oduvjek vise sng neg mtt a planiram jednog dana se prebaciti potpuno na mtt..
igram prosjecno 5 dana u tjednu pa ak nemam nikakvih planova il obveza grinda se i po 12sati a nekad samo 2-3sata..
Odnedavno si pravim planove dana tj ko neku rutinu kaj bi i preporucal ostalima koji imaju vremena..
Kad se probudim uj/pop trcanje nekolko km pa vjezbanje kod kuce(treniral sam savate odlican sport za formu tjela i kondicije trenutno nemogu nazalost trenirat) pa poslje kava s curom,frendovima pa obavim ak imam neke obveze , pogledam koji coaching vid pa tek onda na grindanje.
Pa cilj mi je konstanto zarađivati solidne iznose(nemam trenutno neku određenu cifru:)), kasnije povecat uloge, igrat vise mtt, osvojit neki velki mtt i mirovina smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: decolakalova projekt

deco99 napisao:

Odnedavno si pravim planove dana tj ko neku rutinu kaj bi i preporucal ostalima koji imaju vremena..
Kad se probudim uj/pop trcanje nekolko km pa vjezbanje kod kuce(treniral sam savate odlican sport za formu tjela i kondicije trenutno nemogu nazalost trenirat) pa poslje kava s curom,frendovima pa obavim ak imam neke obveze , pogledam koji coaching vid pa tek onda na grindanje.

Svakako, i ja preporučam istu stvar i radim to već duže vremena. Jako je bitno imat neku dnevnu "rutinu" i bit ustrajan u njoj. Također je dobro i zapisivat, odnosno vodit evidenciju o onome čime se baviš (nebitno jel to poker, trening, itd itd). Što se tiče treninga također treniram (gym, u slobodno vrijeme i nogomet) jer jednostavno nebi mogo bit bez fizičke aktivnosti u danu i uz to sjedit svakodnevno ~10h za kompom, tako da to preporučam svakom, bilo kakva rekreacija/sport je nužno - prvenstveno radi zdravlja, a onda radi svega ostalog. Sorry ako sam malo zaspamo temu, samo nastojim pomoć.

Kako god, sretno ti bilo!  smile

10

Re: decolakalova projekt

Da slazem se s tobom i ja isto vodim evidenciju tj imam quick notes i sl pa sve kaj imam u planu obavit i sl biljezim itd..
pa nije spamanje ak je povezano s poker tj korisne stvari povezane s pokerom a i da je offtopic nemoramo samo o pokeru u ovoj temi smile
Sretno i tebi smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: decolakalova projekt

GL!

10

Re: decolakalova projekt

Ajmoo!! GL!!! big_smile

10

Re: decolakalova projekt

tyty

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: decolakalova projekt

Evo novog update pošto ide pauza od stolova do nedjelje zbog "obveza" smile momačka fiesta itd.:)
odigral sam 200injak turnira većinom sng 6-180turbo
osvojil sam $22 Big Antes smile mali field 107 igrača pa nije veliko ni prvo mjesto $588 al svakako zadovoljan sam smile

http://i.imgur.com/6IBjIfP.png

sretno grinderima i rekreativcima za vikend, neka bude profitabilan wink

Od zadnjeg update:+$587
Od početka projekta/bloga:+$1730

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
40

10

Re: decolakalova projekt

GL
Mislim da ću si i ja napravit neku rutinu. Do sad sam igro samo kad mi se da, a uglavnom mi se neda pa radim očajan volume
+1 za trening(prije sam išo u gym, planiram se vratit uskoro) i još bi dodo sređena prehrana može napravit ogromnu razliku u raspoloženju/kvaliteti života

00

Re: decolakalova projekt

Ja mislim da necu napravit rutinu jel ju imam, poso gym cura itd...
Ja cu umjesto rutine počet igrat mtt i sng, posto mi se povraca od casha i grindanja bonusa smile

dobri grafovi, motivirajuci!

sretno dalje :-)

00

12

Re: decolakalova projekt

hvala hvala smile i sretno s pravljenjem rutine i sretno na mtt i sng smile
Odlučil sam jednom tjedno updejtati stiže ljeto a stim se obično i volumen igre  smanjuje
Od danas sam krenul s novim rasporedom igre tj "jutarnje radno vrijeme" smile znatno je slabiji promet al ima puno manje regova a i cilj je poboljsati socijalni zivot..
slab volumen zadnjih nekolko dana al glavno da je + wink
nedjelja je lose krenula al sam nadoknadil zadnjih par dana.

http://i.imgur.com/q5ckWdG.png

Od zadnjeg update:+$437
Od početka projekta/bloga:+$2167

Zadnji popravljao deco99 (13-06-2014 15:46:18)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
70

13

Re: decolakalova projekt

Pozdrav evo novog updejta i prvog negativnog.
Igrao ssam uglavnom 180man i nesto mtt.
Udarila me varijanca pa i nisam imal puno volje igrat i nisam napravail neki volumen.
Jako puno izgubljenih handova cooleri,flipovi,suckouti, nalijetal u top range... kaj i nije tolko gadno da se nije vecinom desavalo deep; prije bubble, na bubbleu, pred finalnim i na finalnom..
nikako nisam uspjeval te veće/bitne handove preživiti,dobiti flip il natkupiti..
dosta tilta serija takvih gadnih situacija pa sam pravil pauze, igral manje stolova itd

uspio sam shipnuti $15 180man bez toga bi bila katastrofa run smile
sharkscope mi je i stavil avatar za unazad tjedan dana heh
http://i.imgur.com/7DuPUlI.png

evo jedan od mnogih handova na $3,50r ft 5left
http://www.boomplayer.com/poker-hands/B … AB8B7A85B6
protivnik je vrlo dobar reg pa je cudan call obzirom na stackove al dosta sam ga 3betal prije ovog handa pa ga je stiltalo il me stavil na light 4bet..u svakom slucaju super call za mene al super board za njega

Evo odlican motivacijski video :
https://www.youtube.com/watch?v=mgmVOuLgFB0
Od zadnjeg updejta: -$808
Od početka projekta/bloga:+$1359

Zadnji popravljao deco99 (20-06-2014 15:57:15)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
30

14

Re: decolakalova projekt

std na 180man...glgl sa projektom

00

15

Re: decolakalova projekt

Ty
jeste standard al nije nikad ugodno hehe al idemo dalje wink
sad pauza danas, sutra idem na vjenjcanje , ned ce se igrati ak nebude hangover a pon tekma smile
salbiji bude volumen sljedecih dana al dobro mi dođe pauza nakon takvog runa  za psihu a i nema zurbe.:)
najvjerojatnije budem pogledal neke psycho videe i analiziral malo svoju igru jer sam i sam kroz igru videl dost greski koje sam napravil..pa od slijedećeg tjedna s top formom nazad za stolove  wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

16

Re: decolakalova projekt

http://www.boomplayer.com/poker-hands/B … 952FF24558
evo primjer jednog handa di sam napravil pogresku jer nisam izoliral preflop pa je postal 4way pot umjesto hu jer je utg+1 obv fish.
al postflop sam mislim solidno odigral neki bi mozda checkirali river al ja ne volim da ne napravim barem mali value bet s tripsom..
SB je regular pa s njegovim obv playom je easy fold na check/raise river..
uglavnom umjesto da sam dobil pot u hu potu, izgubil sam zbog pogresne preflop igre..
ovo je primjer handa di bi se reklo setup cooler a zapravo je kriva igra heroa koji je dosel u takvu nepotrebnu kompliciranu situaciju i izgubil hand.
važno je vidjeti takve situacije i ispraviti pogreške umjesto whineanja(prokleti setupovi i sl:D) smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: decolakalova projekt

meni je prije ovo fold preflop...mislim da ne bi otvarao ni da nije bilo limpera, a s njim je deff fold pre

01

18

Re: decolakalova projekt

kad je fish uklj u hand cilj je igrati snjim.barem meni.

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

19

Re: decolakalova projekt

Po meni je ok odigrano,ja bi isto odigrao vjerovatno.jedino sto si naveo da bi ga izolirao,to ne bi radio,bar sa ove pozicije,eventualno da si na CO ili HJ onda bi isao na iso,tako da je ovo ok.

01

20

Re: decolakalova projekt

navel sam hand jer sam htel reći kak sam pogresku napravil jer nisam izoliral neg bzvz upal u multipot..fold mi nikak nije pal napamet pfr.dovoljno smo deep i ak dobimo neku akciju/3bet lagano foldamo..meni je tu cilj igrati vs losijeg igraca iz pozicije s solidnim handom.
a recimo da je i slicna situacija umjesto fisha da je reg tak limpal(losiji reg tu small pp limpa), isoraise i dalje lako odigramo jer prakticki otvorenim kartama igra..
Uzvajte na tekmi smile ja sam se odpodneva vec lagano "zagrijal" wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

21

Re: decolakalova projekt

nakon pauze od petka upao jedan mtt (i jedini kojeg sam odigral danas smile))

http://i.imgur.com/0j2LyDQ.png

updejt napravim kroz koji dan

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
100

22

Re: decolakalova projekt

wow, gratz. Tak se može... Ne igraš neko vrijeme i onda BAM!! wink

00

23

Re: decolakalova projekt

tnx hehe, da ugodan start nakon pauze smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: decolakalova projekt

Tak se to radi. gratz

00

25

Re: decolakalova projekt

svaka čast, pauza izgleda dobro došla smile

00