Tema: povratak na NL10 :)

Jučer sam razmišljao da li da stavim post, ali reko ajde neću, danas je novi dan...mozda se izvučem. AL NISAM SE IZVUKAO !!! spusio sam u dva dana 5 ili 6 BI i to mi se dosad nikad nije desilo. Igra je bila stvarno ok na NL10 i u 3 dana sam zaradio preko 60 e , al kad sam presao na NL20 , 1 dan +30 , drugi -30 , treći +40 , četvrti -60...RB ide odlicno i ima ga svaki dan oko 5-6 eura, ali ovliko Bad Beatova nisam imao u zivotu...na stranu oni s jacim kikerima, jacim bojama itd. S "ludjacima" koji igraju skoro na sve pokusavao sam agrsivnije ali nit nije upalilo.

1. Ad Qd vs KK ; flop 5d 5c 9d ; trojica smo bili u igri , turn mi je cekirao ja betam , 1 se bacio , drugi samo call , izlazi mi nac boja , ja cekiram i on all in , odmah sam posumnjao na full da je usao sa 99 ali kad sam vidio KK i river K došlo mi je slabo smile al ajde nema veze idem dalje...

2. AA vs 33 ; ja rejz 0,6 on kontrira sa 2,4 o.O naravno vucem all in on plaća 30e moj all in sa trojkama i naravno sta drugo ocekivat nego trojku odmah na flopu.

3. al sve to donekle i shvatam al ovu nikako :
AKo vs 43o !!!!!!!
trojica smo bili u igri , pot na kraju oko 50e...flop A K 2 (rainbow flop) , ovaj jedan se bacio na turnu vec , bojao sam se da ce uhvatiti neku skalu reko mozda je J10s ili nesto slicno , na turnu 7 i reko idem povuc all in , njemu je ostalo oko 15-tak e i frajer plati. Prvu kartu mu okrece 4 !!! uh reko nema ovaj nista , okrenu drugu 3 smile i onda naravno dvojka pik na riveru za skalu big_smile iste sekunde sam izasao jer bi upao u tilt 100% i iscipao pola BR-a iako znam da je to greska da sam ga trebao cekat ali jednostavno nisam mogao jer koja budala ulazi sa 43o i placa 4 bet prije flopa hmm

Danas isto par slicnih situacija QQ vs AK protiv lika koji ide sa 22-77 obavezno all in 100bb i bas kad ja odem s njim on ima nesto ovako jako -_- kasnije opet protiv njega kad sam se malo smirio JJ vs 55 (naravno 5 na turnu mu dala set).

Znam da se nekom ovo desilo xxx puta, ali jednostavno sam morao bar ovdje nesto napisati da ne razbijam po kuci stvari koje bih onda morao da platim od BR-a big_smile

Sve sto stvorim dobrom i pametnom igrom, ne forsiram previse i ona glupa plaćanja i nadi da ce mi izaci boja itd , bacim se nekad i sa KK ili AA kad vidim i primjetim da je protivnik jaci, ali onda naletim na ove "majstore zanata" koji me redovno ubijaju.

00

Re: povratak na NL10 :)

idi i ti all in sa 43o

02

Re: povratak na NL10 :)

hocu , hvala na savjetu (y)

00

4

Re: povratak na NL10 :)

Nisam sve procitao al odmah cu ti rec da je to dio igre i nema plakanja oko toga, svatko bi ti mogao postat graf sa 100 puta gorim swingovima, ovih 2-3 BI gore dole nitko ozbiljniji ni ne dozivljava kao swing  big_smile samo hrabro i pametno

when you feel like quitting think about why you started..
20

Re: povratak na NL10 :)

ma znam , nego imam odredjeni dio love na drugim sajtovima pa mi gubitak 2-3 BI stvara problem auto-rebuya smile morat cu prebaciti svu lovu ili barem vise od pola da mogu normalno igrat...ovako sam previse opterecen s tim. Uglavnom, hvala na savjetu, evo vec sam na nizem levelu 2 BI u plusu tako da se strpljenje ipak isplati , a Bad Beatova će uvijek biti...

10