Tema: pokerstars.fr verifikacija

Je li itko napravio verifikaciju racuna na pokerstars.fr?

Po mogucnosti onog sa PBZa? Zanima me koji tocno dokument im treba poslat? Sve sta sam im slao, kazu da nije dovoljno hmm

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

2

Re: pokerstars.fr verifikacija

Idi na pbz i reci da ti isprintaju Instrukciju za plaćanje(na njoj su ime i prezime, adresa, iban i swift), poslikas/skeniras i posaljes

00

Re: pokerstars.fr verifikacija

premo napisao:

Idi na pbz i reci da ti isprintaju Instrukciju za plaćanje(na njoj su ime i prezime, adresa, iban i swift), poslikas/skeniras i posaljes

Ne prolazi ovo. Oni ne traze ni IBAN ni SWIFT. Tebi su verificirali na temelju instrukcije za placanje?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

4

Re: pokerstars.fr verifikacija

Poslao sam im tu instrukciju za placanje i scan putovnice, ništa drugo, ne vjerujem da se nest promijenilo u zadnje vrijeme jer ove godine na winamaxu, di je procedura ista, sam poslao isto to i isto nije bilo problema, kaj su ti napisali u mejlu da traze ak nije iban i swift?

00

Re: pokerstars.fr verifikacija

Kako si uopce uspio unijeti IBAN? Meni nije dozvolilo unos nikakvih slova. A sad mi je lockan acc i ne mogu mijanjat podatke.
Izmjenia san sa supportom 10ak mailova ali oni konstantno tupe svoje, kao da ne citaju sta im pisem lol

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

6

Re: pokerstars.fr verifikacija

probaj poslat i na klijent i na mail supporta ss izvoda za internet bankarstva. meni su jedni rekli da nevalja, drugi mi odobrili

00

Re: pokerstars.fr verifikacija

Evo javili su mi da su odobrili i da salju pismo sa kodom.
Nisam slao nikakve nove dokumente nego one iste koje sam vec desetak puta posla. Samo sta san ovaj put napisa malo duzi mail i u fino im reka da me prestanu zajebavat jer sam poslao sve sto traze vise puta.
Uglavnom, hvala na savjetima

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

8

Re: pokerstars.fr verifikacija

Mozda glupo pitanje, ali zasto pokerstars.fr? Jel se moze iz HR igrat na tome?

00

Re: pokerstars.fr verifikacija

vecina EU zemalja moze igrat na pokerstars.fr

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: pokerstars.fr verifikacija

Aha, ok jasno mi je koje su prednosti, al sta nisu talijani veci fishevi? Jel se isplati prebacivat?

00

Re: pokerstars.fr verifikacija

bajko napisao:

Aha, ok jasno mi je koje su prednosti, al sta nisu talijani veci fishevi? Jel se isplati prebacivat?

.it smiju igrat samo talijani, odnosno talijanski IPevi

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00