Tema: Poker770

Poker770 ćemo privremeno ukloniti iz naše ponude. Sve promocije za igrače koji su već registrirani, ostaju nepromjenjene.

Kao alternativu nudimo vam WinnerPoker, gdje ćete dobiti eksluzivan VIP program, ukoliko se registrirate preko PokerPro-a.  Za više informacija, molimo kontaktirajte support@pokerpro.cc.

Hvala na razumijevanju!

00

Re: Poker770

Postovanje Roberte imam jedno pitanje za Vas u vezi Poker 770 sobe.Interesira me dali je tamo igra nesto vise loose nego u ostalim sobama jer sam ja tek pocetnik.Htio bih se prikljuciti tamo ali neznam kako rade isplate i dali su problematicni u vezi bilo cega.
Svaka Cast na forumu i clancima i svemu zaista pomaze ribama da udahnu zraka:D
Moram napomenuti da sam vec clan PokerStarsa pa bih bilo zaista sjajno kada bih mogao naci nekoga tko ima otvoren racun na obje strane da mu uplatim na stras a on meni na 770.Naravno htio bih prvo cuti Vase misljenje.Oprostite na smetnji ali nemogu Vam nikako poslati poruku na privat neznam zasto.Hvala unaprijed.

Just Fold It
00

Re: Poker770

Mislim da nema player to player transfera na poker770. Morat ćeš cashoutati s starsa i uplatiti na sobu koju hoćeš.

Sve sobe su slične. Nema nekih koji su superfishy.

00

Re: Poker770

roba59 napisao:

Mislim da nema player to player transfera na poker770. Morat ćeš cashoutati s starsa i uplatiti na sobu koju hoćeš.

Sve sobe su slične. Nema nekih koji su superfishy.

Okay kuzim puno hvala na odgovoru:D

Just Fold It
00