Tema: Mikro Limiti 0,01-0,02

Lijepo Pozdrav drustvo
Imam jedno pitanje vezano za Mikro Limit 6 Max 0,01-0,02 i to:1.)Dali je ABC igra najbolje rijesenje za mene kao srdelicu jer cijelo vrijeme igram samo MTT pa se to nemoze usporedit??

2.)Koliki bi trebao biti postotak mog Vpip i PFR na takvom limitu i broju igraca??

3.)Dali je C-betanje dobra stvar na takvoj igri cak i ako promasim flop naprimjer:ja drzim Ak ofs i flop padne 4 7 9 rainbow.....
Znaci imam Big Slick i 6 outa ali ako igram na tight stolu mozda i moj protivnik/ici drze set 4orki  ili 9etki pa me mogu smooth callat.
Foldanje je naravno najlogicnije jer ako me protivnik rejza na takvom flopu moze cak biti da je samo spario 4 7 9 i stavlja me na visoke karte za koje zna da nisam pogodio...naravno ako ja igram svaku 10 ruku svako ce me prepoznat kako supertajt i zna kad udem u pot da imam nesto gadno...ali tako nemogu dobiti nista jer ce me protivnici jednostavno zaobici...isto tako moram biti svjestan pozicije i svoje i protivnikove pa i to igra ulogu ali nekak imam dojam da najcesce visoke karte igraju...takoder dali suited connectori dolaze u obzir samo u kasnoj poziciji cak i ako neko rejza??Ako ne rejza a ja imam 89 ofs naprijem dali je pametno 3 bb raise??

Uglavnom da ne duljim htio bih nacuti barem osnove cash game 6 max i pomalo graditi BR ali posto sam riba i nemam skilla molim VAS za pomoc...bilo kakvu pomoc...bio to chart sa starting hands ili savjet ili dolar big_smile(salim se ne zicam pare ).
Znaci kad imate malo vremena eto ako vam nije bed slobodno se javite.

Opet ponavljam imajte na umu nemam pojma o cash game pa sve sto mi kazete/savjetujete ucim napamet big_smile
Hvala unaprijed. heart  heart  heart  diamond  heart

Just Fold It
10

2

Re: Mikro Limiti 0,01-0,02

Mislim da imas na forumu video od Robe koji objašnjava preflop igru, sto openat i to. Sto se postflop tice probaj si googlat, ako znas engleski super a ako neznas isto mozes nac nesto, sve ce ti dobro doc. U sustini na tim limitima betas jako kad imas, foldas kad nemas i ne brines se to ce "skuzit" da igras tight i slicno jer nije bitno.
sretno smile

@pepy ovo je Vuk samo ako mi je netko drugi napisao post big_smile tako da mislim da nije

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Mikro Limiti 0,01-0,02

Tonac napisao:

Mislim da imas na forumu video od Robe koji objašnjava preflop igru, sto openat i to. Sto se postflop tice probaj si googlat, ako znas engleski super a ako neznas isto mozes nac nesto, sve ce ti dobro doc. U sustini na tim limitima betas jako kad imas, foldas kad nemas i ne brines se to ce "skuzit" da igras tight i slicno jer nije bitno.
sretno smile

@pepy ovo je Vuk samo ako mi je netko drugi napisao post big_smile tako da mislim da nije

Hvala na odgovoru stvarno sve mi tu pise neznam kud gledam...valjda sam spojio na masu.

Zadnji popravljao BlueWhale24 (08-08-2014 10:42:43)

Just Fold It
00