Tema: skrill

imam visa electron karticu (pbz) sa nekih 700 kuna na njoj i buduci da se niko sa foruma nije javljao da mi prebaci pare na starse odlucio sam otvorit skrill racun... logiram se, utipkam podatke sa kartice, sve 5, jave mi da trebam verificirat, odem do banke, trazim ispis transakcija, verificiram bez problema... i sad ocu uplatit tih cca 110 dolara sa kartice na racun i stalno me preusmjerava sa skrilla na pbzNET, trazi neki security kod, a ukoliko nemam daje mi opciju da utipkam mejl pa ce mi poslat... nakon otprilike minutu preusmjeri me nazad na skrill i pise da transakcija nije uspjela, a nikakvi mejl od pbz-a mi ne dolazi... ugl nakon par pokusaja sam popizdio i uplatio direkt sa kartice na starse, transakcija mi je provedena u roku 10 sekundi bez ikakvih problema, a koliko vidim moguce je i direktna isplata pokerstars - visa ; moje pitanje je zapravo ima li se smisla uopce jebavat sa skrillom i jel neko imao problema sto se tice isplate direkt na visu kada govorimo o nekim manjim ciframa (cca par tisuca kuna)

01

Re: skrill

ja sam takodjer imao problema s tim pbzNET verificiranjem i takodjer nikakav email ne dolazi. I to je bilo u vezi najobicnijeg kupovanja autobusne karte preko neta. Na kraju sam uzeo drugu karticu (pbz ali kunski ziro) i sve proslo odmah bez problema  roll

Zadnji popravljao pepy667 (10-08-2014 11:42:06)

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00