101

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Adzi napisao:

50 komada. 12 casheva. Profit $75.50 :card_spade
Na (34) $3,25 profit $33,50
Na (15) $6,50 profit $52,50
Odigran jedan sch MTT $5,50R i nikakav cash u njemu

BR $811,95
Silverstar , Prvi stellar ociscen, 12,78% reload bonusa ocisceno

Danas sam po uzoru na tvoj sinocnji video odigra mislim 32 mtt, 18ljudi i 27 (ftp) , po 9/10 odjednom i onda dok ne zavrsim, na kraju svega + 37$ . Do sada bi uvik igra na neki svoj sumnjivi nacin, nebi commita puno na AK,AQ,AJ, -JJ, al do sada nisam igra po 9 stolova, sad igram i kad dodje AK udri rode po rejzu big_smile, kao sto do sada nebi puno ulaga jer sam trazio akciju sa asevima i kraljevima, sada ne zalim vise nista wink , ako se desi neki brutalni bad beat ne cvilim jer akcija je stalno u tijeku pa kad dodje push or fold pogodi i mene river koji put.
U pocetku me nije islo al bio sam uporan i igra na stanke dok glava ne zaboli do sada i na kraju je ispalo dobro, do sada sam igra sngHU, i obozavao to jer nemogu bez akcije, al sad sam nasa novu ljubav  :card_heart  .
Jos trebam P/F fazu poboljsat pa ce bit bolje, cesto ostanem zubnjen sto sad .. no eto tek je prvi dan da sam ovo igra i nemogu bit nezadovoljan.

Hvala na prvom videu, drugog jedva ćekam. wink

Zadnji popravljao chillin (03-02-2010 03:59:28)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

102

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Adzi, kako napreduješ?  smile

00

103

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Znas onu pjesmu od Jay Seana i mislim da je onal Lil' nesto
Down down down. Sto je najzalosnije ne svojim greskama, nego bas kad trebam izgradit stack (8-10k potovi) QQ vs Ax i takve pizdarije

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

104

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Sve mi je jasno, i mene zadnjih dana pere varijanca. U bubble-u ispadam s JJ+ protiv Ax il K8o+...
Hebes ga, to je cijena SNG-oa, ti si na turbo il regular?

But they were suited...
00

105

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

sokol napisao:

Sve mi je jasno, i mene zadnjih dana pere varijanca. U bubble-u ispadam s JJ+ protiv Ax il K8o+...
Hebes ga, to je cijena SNG-oa, ti si na turbo il regular?

turbo 45 igraca. $3,25

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

106

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Nisam dugo radio update. Dosta ucenja, malo igre ( a i to sto sam igro je zavrsavalo sa smanjivanjem rolla)
BR na 1115,89 ( tu je i onih 100 koje sam povukao)
Jako dobra zadnja 2 sessiona.
92 turnira, profit ~$130
34 turnira profit ~$60

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

107

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

lol.
21 SNG, cash u njih 9.
uz to odigrana i 3 MTTa, minicash u jednom
Vecerasnji profit $145
Vracamo se polako prema gore

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

108

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

90 odigrano.
Profit od $60
Najprije sam bio u minusu $60 nakon 59 odigranih. Napravio malu pauzu i onda odigro jos 31.
BR stoji na $1320

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

109

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

e kako uspijevas uhvatiti sve konce kad dodes na 4 stola HU, ja sam dosao na dva
i nikako nisam imao vremena razmisliti , vidjeti kako likovi betaju i sa cime  itd.
Jel imas ikakav savjet u vezi toga osim da samo igram i da ce odci samo od sebe?

00

110

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Kad ih imas odigranih pun k onda sve ide automatski. na vecini imam readove neke. (oznacim ih razlicitim bojama samo ako vec i nemam neko koment napisan). Sto se HU tice, igra ovisi o par stvari. stackovi, blindovi i jel imam kakav note o protivniku.
Jako rijetko limpam (ali samo monster da ga trapam), jako rijetko ne zavrsim all in preflop

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

111

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

75 odigranih. Profit $94 smile
BR na $1414 (ociscen jos jedan stellar bonus) i jos sam 200VPPa od ciscenja reload bonusa smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

112

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

da al ja nemrem skuzit readove kad mi odjednom iskoci drugi prozor itd...
pogotovo kad sam HU onda igram automatski sam po kartama ali nemrem pratit s kojim karatam kolko beta itd, jer sam zaokupljen i drugim stolom.
Zadnji put sam igrao 3 stola turbo SNG 1$ full ring  na Partypokeru, i od toga sam u dva došao HU, i u oba zavrsio drugi, jednostano nisam mogao pratiti?
Kaj mislis jel ovo gore dobar rezultat?

sorry kaj je off topic ovo je ipak tvoj projekt,
necu vise big_smile

00

113

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

samo tako adzi.. joj sto volim tvoje komentare u videima... ''ne,ne,konju,konju''  big_smile  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

114

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Adzi napisao:

75 odigranih. Profit $94 smile
BR na $1414 (ociscen jos jedan stellar bonus) i jos sam 200VPPa od ciscenja reload bonusa smile

Jel mi možeš malo pojasniti značenje stellar i reload bonusa? Stellar je bonus koji dobijaš kada pređeš na viši nivo (silver, gold...) a reload kada čistiš bonus?

00

115

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Ljava napisao:
Adzi napisao:

75 odigranih. Profit $94 smile
BR na $1414 (ociscen jos jedan stellar bonus) i jos sam 200VPPa od ciscenja reload bonusa smile

Jel mi možeš malo pojasniti značenje stellar i reload bonusa? Stellar je bonus koji dobijaš kada pređeš na viši nivo (silver, gold...) a reload kada čistiš bonus?

http://www.pokerstars.com/vip/stellar/
http://www.pokerstars.com/poker/promotions/bonus/

00

116

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

GmC napisao:

da al ja nemrem skuzit readove kad mi odjednom iskoci drugi prozor itd...
pogotovo kad sam HU onda igram automatski sam po kartama ali nemrem pratit s kojim karatam kolko beta itd, jer sam zaokupljen i drugim stolom.
Zadnji put sam igrao 3 stola turbo SNG 1$ full ring  na Partypokeru, i od toga sam u dva došao HU, i u oba zavrsio drugi, jednostano nisam mogao pratiti?
Kaj mislis jel ovo gore dobar rezultat?

sorry kaj je off topic ovo je ipak tvoj projekt,
necu vise big_smile

ma pisi slobodno, ocu da prestignem cromanov onaj po broju postova. j/k
nekad i prije sessiona (nekih sat vremena) znam pogledat turnire koji su u tijeku, i oznacim si multitablere, ako treba i pogledam ih na sharkscope. neke vec znam od prije i raspravljam s njima na 2+2 tako da znam kako igraju, ali rijetko kad se dogodi da zavrsim HU s nekim od njih.

Za tvoj rez se uopce ne brini. Znam ja doc na 4 komada u HU, pa popusim u svakom smile A na riveru i takve pizdarije, doci ce sve na svoje ne brini. Na pocetku mjeseca sam imo downswing od $218, a sad sam u plusu $306 za cijeli mjesec. varijanca je kurva, ali s velikim volumeom se moze ispeglat i ako si winning player to ce se vidjet.

Zadnjih 5 dana ROI na ovima od $3 (175) mi je 40%, na ovima od $6 (45) mi je 51%, a za ovaj mjesec mi je ROI 19,3% (458) i 18,4% (92). Sve preko 22% smatram odlicnim rezultatom

@Rexonja, nista nije bolje od samokritike, vjeruj mi. Ako onakav potez ponovim ostavljam se pokera. Svaka skola se placa, na greskama se uci, ali bolje ucit na tuđim nego na svojim (iako ako ucis na svojim greskama, to ce ti ostat dublje u pamcenju i znat ces da si vec jednom napravio isti potez i kolko si ga platio). wink

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

117

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

80 odigranih sinoc. -$84
BR na 1330 i jos nekih 100VPPa do ciscenja reload bonusa.
Jebe me to sto je deposit bio u €, a $ jaca u zadnje vrijeme tako da cu popusit nekih $20-$25 jer nisam napravio deposit u $

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

118

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

varijanca je kurva

i tecaj takoder  big_smile

sad citam SnG strategy od Moshmana- to bi bi mi trebalo jako pomoci jer svi kazu da je najbolja,
knjiga za SnG.
Jel koristis HEM, koji je jos dobar program za SnG-ove?
Ak imas jos neki savjet za pocetnika u SnG samo reci

Zadnji popravljao GmC (13-02-2010 22:57:50)

00

119

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Koristim samo HEM (imam ga kupljenog vec oko 2 god)
Dobar ti je tournament manager (ista ekipa ga napravila)
Drzi se BRM-a
Nemoj igrat vise stolova od onoliko koliko ih mozes igrat profitabilno i bez da misklikas i iskoristis timebank
sto se knjige tice. nisam je procito, ali cuo sam da je dobra. pomaze kod ovih single table SNG, ali mislim da meni bas i nebi puno pomogla.
koristim sng wizard, jako dobar program kad ga se nauci koristit smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

120

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

24 odigrana, minus $73,25
BR na $1256,75

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

121

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Odigran samo micro million. -$40
BR na $1216,75

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

122

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

79 komada odigrano. profit $27,50
Da nije bilo par bubbleova bio bi zadovoljniji

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

123

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

46 odigranih +$13,25
Pocetak i zavrsetak sessiona odlicni, sredina nije vrijedna spomena
BR na $1257,50

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

124

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Odigran samo 1 onaj od 40 ljudi od $11 da vidim kakav je field.
BR $1246,50
Moguce da cu sutra odigrat nekih 10-12 tih i onda mala pauza jer moram spremit 2 ispita (ne preteska) za sljedeci tjedan

Zadnji popravljao Adži (18-02-2010 03:03:28)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

125

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Odigrano 7 onih od $11 od 40 ljudi, samo jedno 3. mjesto, tako da je minus od $7 zanemariv
flopana skala naleti na set i 2 para, dodju quadsi naravno
onda me lik slowrolla s quadsima. (bluehz) ako ga netko vidi, molio bih da mu vrati istom mjerom.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00