Tema: Planet365 superpromocija . pošalješ lovu i ne dobiš ju na stranici

Kao što i naslov kaže, sa skrilla sam poslao 10e za probu da vidim kako software funkcionira, dobio potvrdu od skrilla da je novac prosljeđen , ali na stranici se ne pojavljuje.

Ovi su brzi, ne čekaju da zajebavaju kod isplate, maznu ti već kod uplate smile

20

Re: Planet365 superpromocija . pošalješ lovu i ne dobiš ju na stranici

Kolko je prošto od vremena kad si uplatio? Nekad treba lovi da sjedne i po 5-10 minuta.

Ali, u svakom slučaju, imaš broj transakcije od skrilla, tako da ne možeš izgubiti tu lovu. Kontaktiraj ih na support i reci što se desilo.

00

Re: Planet365 superpromocija . pošalješ lovu i ne dobiš ju na stranici

Prošlo je oko sat i pol. Pisao sam mail, live chat im nije dostupan.

Nije mi do 10e, ali čim ovako nešto započinje, odmah mi se gadi.

00

Re: Planet365 superpromocija . pošalješ lovu i ne dobiš ju na stranici

Jesi provjerio u cashieru da ti nije sijelo na onaj glavni racun pa onda moraš prebacit na poker, jer tako je meni bilo

Zadnji popravljao marko90 (13-09-2014 12:59:03)

00

Re: Planet365 superpromocija . pošalješ lovu i ne dobiš ju na stranici

marko90 napisao:

Jesi provjerio u cashieru da ti nije sijelo na onaj glavni racun pa onda moraš prebacit na poker, jer tako je meni bilo


A je, odnekud se pojavilo kad sam trazio da odnekud prebace na poker, ali nigdje nije pisalo nista da su sredstva uplacena.

Tnx Marko

00

Re: Planet365 superpromocija . pošalješ lovu i ne dobiš ju na stranici

Opet isto sranje sa uplatom. Već 2 sata čekam, šaljem poruku, nitko ne odgovara.

Ima li netko kakvo iskustvo sa isplatom? Koliko se godina čeka lova?

10

Re: Planet365 superpromocija . pošalješ lovu i ne dobiš ju na stranici

Ja sam isplatio bio. Čekao par dana dok nisam skužio da imam poruku na njihovoj stranici da moram poslati kopiju osobne. Nakon toga su mi pare došle dosta brzo, 2-3 dana.

00