Re: Moneybookers MasterCard

Jel mogu preko nje otvorit paypal account?

00

Re: Moneybookers MasterCard

yep..
samo se registriras na paypal i verificiras mb karticu

00

Re: Moneybookers MasterCard

odlicno, hvala

00

Re: Moneybookers MasterCard

1.Sad mi nije jasno koliku točno nakandu uzima banka a koliko skrill ako se vadi lova iz bankomata?

2. Da li je realan tečaj kojeg obračunava banka/skrill dok se lova vadi ili se plaća neka usluga/stvar?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

105

Re: Moneybookers MasterCard

1. 1,80€ na bankomatima PBZ i ZB

00

106

Re: Moneybookers MasterCard

Maki napisao:

1. 1,80€ na bankomatima PBZ i ZB

Je li to ukupna naknada (banka+skrill) ili samo jedno?

00

107

Re: Moneybookers MasterCard

Parangal napisao:
Maki napisao:

1. 1,80€ na bankomatima PBZ i ZB

Je li to ukupna naknada (banka+skrill) ili samo jedno?

Ukupno...PBZ i ZB ništa ne uzimaju...

Zadnji popravljao Maki (07-04-2014 15:08:07)

00

Re: Moneybookers MasterCard

Dali itko zna dali moze ovrha sjest ( FINA ) na taj racun , posto mi je na druge sjela ?

club  heart  diamond  spade ...Bio jeben flop pa me sjebe river... club  heart  diamond  spade
00

109

Re: Moneybookers MasterCard

°F@mous_°AA° napisao:

Dali itko zna dali moze ovrha sjest ( FINA ) na taj racun , posto mi je na druge sjela ?

Na Skrill???
Ne moze.

00

Re: Moneybookers MasterCard

°F@mous_°AA° napisao:

Dali itko zna dali moze ovrha sjest ( FINA ) na taj racun , posto mi je na druge sjela ?

Moje mišljenje je
NE: 1 .jer to nije pravi bankovni račun
       2.  Skrill nije u nadležnosti Fine

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Moneybookers MasterCard

Stigla danas kartica koliko vremeneski treba pin da dode?

club  heart  diamond  spade ...Bio jeben flop pa me sjebe river... club  heart  diamond  spade
00

Re: Moneybookers MasterCard

Meni je prosli petak dosla kartica a jucer pin.

00

113

Re: Moneybookers MasterCard

Jel ima neko problema s Mastercardom?Danas mi je odbilo karticu na Tisak kiosku,zaba i hpb bankomatima.Na Pbz-ovom bankomatu mi jedino nije odbilo.

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

114

Re: Moneybookers MasterCard

Meni je isto odbilo na svim bankomatima. Pogledo sam transakcije i piše mi da sam danas izvršio dvije koje sam zapravo napravio u petak pa valjda zbog limita po danu ne mogu više

00

115

Re: Moneybookers MasterCard

to ti pise da je danas proknjizeno.
nije problem u limitu jer kad odbije zbog dnevnog limita na listiću piše 'Daily Limit Exceeded'

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

116

Re: Moneybookers MasterCard

Ja sam danas tocio gorivo na Petrolu i normalno prolazi MC

00

117

Re: Moneybookers MasterCard

Dear Dejan D..,
Thank you for contacting us.

There was a small technical issue with the service of Skrill card yesterday in the afternoon and we apologize for the inconvenience caused. The issue has already been resolved. Your Skrill card and your Skrill account are fully active now. You should not experience problem with transferring funds to gaming merchants from your Skrill account.

We remain at your disposal.

Best Regards,
Rosie
Skrill VIP Team

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

118

Re: Moneybookers MasterCard

isprobao sam jucer prvi put i ponudili su mi na ersteu 2 opcije, koju uzeti? (mislim da je jedna ECC ili nešto a druga tečaj kartične kuće)
jel svejedno koji bankomat ili neke banke vise naplaćuju?
hvala

00

119

Re: Moneybookers MasterCard

najbolje uzeti tečaj kartične kuće (lijeva opcija). Ako uzmeš da ti oni promjene valutu, izgubit ćeš na konverziji.

00

120

Re: Moneybookers MasterCard

ok, hvala, da se držim pbz i zabe bankomata?

00

121

Re: Moneybookers MasterCard

Svejedno je. Ja idem uvijek tamo gdje mogu upisati kolko želim isplatiti. Znam da PBZ nema tu opciju.

00

122

Re: Moneybookers MasterCard

ok, hvala
pbz inače ima za njihove kartice upisaivanje, valjda nema za ostale

00

Re: Moneybookers MasterCard

Tek sam zadnjih par dana počeo koristiti skrill mastercard. Jedna online kupovina i kupovina u dućanu mi nisu vidljive na MB accountu. Kad će to bit vidljivo? (trenutno mi pod BALANCE: piše jedan broj, a pod total balance drugi).
Digao sam i lovu s bankomata (1000kn) i uzeli su mi 130$.. ne kužim kako tako malo kad bi mi sa našim tečajem trebali uzet bar 150$?
Za online kupovinu mi se pak čini da sam popuštio ~10€ na ~120€

Zadnji popravljao AlphaScorpii (23-06-2015 21:36:01)

00

124

Re: Moneybookers MasterCard

Ak si kupovao u drugoj valuti, onda si popušio na konverziji valute.

Kad si dizao s bankomata, skrillov tečaj je puno bolji od banke.

Ove razlike u balancu su zato jer kad kupuješ karticom, prvo se rezervira neki iznos pa tek kad dodje na naplatu od banke, se oduzme.

00

125

Re: Moneybookers MasterCard

Na kojem si bankomatu dizao?

Ja sam do sad uvijek dizao na PBZu i ZABI jer su oni pitali ono tko zelis da ti napravi konverziju (Skrill ili banka) i mogao si izabrati Skrill i dobiti lovu po boljem tecaju. Onda je to ZABA ukinula, ali sam zbog hitnosti morao dic prije par dana na zabi i za 1000kn su mi uzeli 135,83 EUR, tecaj 7,36. Onda sam jucer bio na PBZu isto dignuo 1000kn (debili su promijenili sustav i sad vise nemrem dizat po 1800kn, nego samo 1000 ili 2000 a 2000 ne mogu jer mi je to prekoracenje dnevnog limita, a nemaju opciju da sam unesem iznos koji ocu dic) i i dalje me pitaju sto zelim, tko da radi konverziju i izaberem da ju skrill radi i sad vidim ujutro da su mi uzeli za to 136,25 EURa, tj. tecaj 7,34.

Inace VIP sam pa ne placam one feeve i jednostavno nemrem vjerovat da ne mogu dic po boljem tecaju od ovog.

Jel netko dizao u zadnje vrijeme, ako je gdje, kako i po kojem tecaju. Tnx

00