Tema: Rush

Zadnjih ~100k ruku. Sve je FTP rush. Najviše me zbunjuje ovaj loš WR iz SB-a jer prije kad sam bio više tajt na SB, manje sam gubio (vjerojatno je i BB loš?). Također neznam šta se s crvenom događa... mislim oduvijek je meni ona ispod 0, ali jedno vrijeme je bila stvarno blizu 0 i onda ode opet dole... kolko ima veze s mojom igrom neznam, ali moguće dosta jer ovo je kroz period od bar ~4mj pošto mi je mjesečni volume očaj pa se vj i moja igra malo mijenjala kroz vrijeme...

http://i61.tinypic.com/x6bgj9.png

http://i60.tinypic.com/311vyjd.png

http://i59.tinypic.com/2uh0lf8.png

Zadnji popravljao AlphaScorpii (15-10-2014 11:43:36)

20

Re: Rush

Sample od 100 tisuća ruku je skromno reći premali da se WR uzima za ozbiljno. Dakle,sve neuobičajeno možeš pripisati varijanci.
Redline nije bitan,postoji jedan HS 6max crusher s ogromnim WR-om koji gubi preko 1 stack na 1k hands s redlineom.

P.S. Bravo za brag,sviđa mi se.

Zadnji popravljao SVEZNADAR (15-10-2014 12:39:56)

00

3

Re: Rush

jel bi htio napisati koliki ti je fold to 3bet? pohvala za rezultat!

00

Re: Rush

SVEZNADAR napisao:

Sample od 100 tisuća ruku je skromno reći premali da se WR uzima za ozbiljno. Dakle,sve neuobičajeno možeš pripisati varijanci.
Redline nije bitan,postoji jedan HS 6max crusher s ogromnim WR-om koji gubi preko 1 stack na 1k hands s redlineom.

P.S. Bravo za brag,sviđa mi se.

Dada sve znam smile. Hvala!

idrga napisao:

jel bi htio napisati koliki ti je fold to 3bet? pohvala za rezultat!

70%. Oduvijek sam imao velik fold na 3bet... aj bar sam ga smanjio za ~5% big_smile. Hvala!

Zadnji popravljao AlphaScorpii (15-10-2014 13:14:20)

00

Re: Rush

Nisam strucnjak posto tek od nedavno igram NL10, ali mislim da je odgovor na SB problem jednostavan. Pogledaj handove pa ces vidjet i sam dal je povezano sa varijancom.

Drugi razlog moze bit da si jednostavno previse loose passive na blindovima cisto zbog toga jer je to rush pa kliknes gumbic i odes na slijedeci hand. Kao, eh probal sam defendad, nisam pogodil, on cbeta odo ja dalje (sumnjam da je to slucaj ali desava se eto recimo kod mene  big_smile ).

A ako su neki trouble spotovi bili stavis na forum pa cemo vidjet sto kazu ostali pro igraci ovdje  big_smile

P.S. cestitam na WR ! (nije te briga kako crvena i plava idu  ako to funkcionira ocito)  big_smile

Zadnji popravljao Stormpay (15-10-2014 13:28:52)

00

Re: Rush

Stormpay napisao:

Drugi razlog moze bit da si jednostavno previse loose passive na blindovima cisto zbog toga jer je to rush pa kliknes gumbic i odes na slijedeci hand. Kao, eh probal sam defendad, nisam pogodil, on cbeta odo ja dalje (sumnjam da je to slucaj ali desava se eto recimo kod mene  big_smile ).

Ipak igram poker malo ozbiljnije pa ne klikam samo gumbiće wink.

20

Re: Rush

Nice. Slažem se da crvena linija nije nikakvo mjerilo. Najbitnije je da donosiš najbolje odluke kad igraš i ne zamaraš se da povećaš crvenu jer bi ti se moglo desiti da padne zelena.

Probao sam i ja malo taj rush. Vidim da je najbolje soft od svih vrsta speed pokera.

00

Re: Rush

roba59 napisao:

Nice. Slažem se da crvena linija nije nikakvo mjerilo. Najbitnije je da donosiš najbolje odluke kad igraš i ne zamaraš se da povećaš crvenu jer bi ti se moglo desiti da padne zelena.

Probao sam i ja malo taj rush. Vidim da je najbolje soft od svih vrsta speed pokera.

Ma znam, nikad se nisam previše zamarao crvenom, al opet bilo mi drago kad je jedno vrijeme bila blizu 0. Jesi ti danas igrao na "ribapasmorski"?

00

Re: Rush

Da.

00

Re: Rush

Ipak igram poker malo ozbiljnije pa ne klikam samo gumbiće wink.

haha nemoj krivo shvatiti big_smile zapravo to sam i mislio da vec igras ozbiljnije i znas kaj radis sto znaci da ces sam znati procijenit u handovima dal si krivo neke handove odigrao na blindovima ili je varijanca uradila opet svoje wink

Zadnji popravljao Stormpay (15-10-2014 14:27:21)

00

Re: Rush

Tek sad sam ovo vidio. Svaka čast Aplha!  cool Kapa dolje! Mislim ovakvi WR na u fast poker formatima je nuts pogotovo na NL400. Šteta što volumen nije veći inače bi bio miljunaš big_smile , ali ti vjerojatno znaš najbolje šta tebi odgovara. smile

Što se tiče SB imaš li generalno CC range? Pogotov mislim protiv stealova.

00

Re: Rush

HansTheGreat napisao:

Tek sad sam ovo vidio. Svaka čast Aplha!  cool Kapa dolje! Mislim ovakvi WR na u fast poker formatima je nuts pogotovo na NL400. Šteta što volumen nije veći inače bi bio miljunaš big_smile , ali ti vjerojatno znaš najbolje šta tebi odgovara. smile

Što se tiče SB imaš li generalno CC range? Pogotov mislim protiv stealova.

Hvala! A nije neki sample u trenutnoj bazi (bar što se NL100 i NL200 tiče pošto sam to igrao zadnjih ~2god, ali WR je generalno 4bb+ na tim limitima). Šteta da nemam bar 20% tvoje volje/truda/ambicija... možeš mislit kako je kad se tjeram da igram jer imam grižnju savijest ako ne igram lol

Počeo sam u zadnje vrijeme ubacivat neki CC range i to ugl. ako BB nije neki divljak, a hand mi je nit za ship nit fold ako me 4beta (tipa jači broadwayi). Još uvijek sam premalo takvih handova imao da bi došao do nekog konkretnog zaključka.
Nisam već neko vrijeme gledao videe pa neznam zašto, al skuzio sam u par spotova da su me regovi flatali sa tipa ~89s iz SB što je prije uvijek bio 3bet... neznam jel sad to neki novi trend il kaj.

00