Tema: Privremena selidba u Španjolsku

Pozdrav ljudi,
uskoro idem u Madrid i planiram se tamo zadržati najmanje mjesec dana a vrlo vjerojatno će to biti i duže. Poker mi je jedini izvor prihoda i trenutno igram samo na starsu te mi to sada stvara problem jer su se Španjolci odvojili na svoj server. Ima  li netko sličnih iskustava ili zna nešto više o Španjolskoj konkretno, da li bi mogao nekako preći na pokerstars.es ili nešto slično? Da li se može igrati na nekim drugim stranicama tipa Full Tilt, Unibet, Adria poker možda? Savjeti dobrodošli, hvala unaprijed na pomoći!

ili jesi ili nisi
00

2

Re: Privremena selidba u Španjolsku

Mozes jedino ako im posaljes racun za rezije s adresom u spanjolskoj na tvoje ime(kao dokaz da tam zivis) zajedno sa skenom osobne, onda otvoris account tam i igras kao foreigner,mozes posalati mejl supportu .es na engleskom i sve ti budu objasnili

20

Re: Privremena selidba u Španjolsku

ipoker i vpn; pogotovo ako igras preko nekog affiliatea koji ima direktan kontakt s nekim od jacih ipoker skinova. Ja tako evo vec 2 mjeseca iz francuske i nikakvih problema.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: Privremena selidba u Španjolsku

hvala puno dečki! znači u biti u španjolskoj se ne bi smjelo igrat na nijednoj online poker stranici tj ne možeš? (bez vpna i zaobilaženja pravila)

ili jesi ili nisi
00