Tema: To jam or not to jam?

Znaci igramo protiv 26/21/8,3 sa F3B: 51 i agg. factor 7,8... imam 180 handova na njemu i nazalost raise flop Cbet nemam..

http://weaktight.com/7086940

1. dal je u redu shipat na flopu da protectam protiv Ax sa FD???
2. nakon call na flopu turn je takoder call? (slicno handu koji sam nedavno postal samo ovaj put sam u poziciji i agresivan lik koji je vjer sposoban sa FD odigrati tak pa sam odlucil call).
3. Nakon checkiranja dal mogu bit siguran da imam u 90% slucajeva best hand i value betat ili ne?

Zadnji popravljao Stormpay (22-10-2014 23:14:59)

00

Re: To jam or not to jam?

1. Nemos shipati ovdje na flopu, jer on tu nema puno FDova. Slabije od ATs sigurno ne brani, prilicno sam siguran ni ATs da ne brani, tak da mozda AJs koji je isto na granici (iskreno mislim da ni AJs nema u ovom spotu, posto je on OOP a i 3betao si protiv MP opena sto izgleda dosta jako).
2. Ak si callao flop, mozes i turn ovaj manji bet (da je betao jace, foldao bi), al mislim da je jasno da beatas samo cisti bluff.
3. Kao sto smo rekli u prosloj stavci, beatas samo cisti bluff, tak da ne vrijedi betat river. Imas showdown value, a sa betom ne vjerujem da te placa AJ kojeg ionako vjerojatno nema u rangeu.

10

Re: To jam or not to jam?

Ok. Tocno tako sam i razmisljao. Da je imao AQ mislim da bi agresivnije jos odigrao ako je vec odlucio raiseat bas zbog toga jer moj range izgleda poprilicno jak. Ista stvar sa setom. Posto sam callal 2 streeta ja mislim da bi on sa AQ ili setom ubacil i treci barrel? Uz AQ i set u range sam mu stavil AT+s, KQs. Sad pucam u prazno, ali s obzirom na limit i njegov F3b: 51 mislis da mu AT-AJs nisu definitivno u rangeu? I da tu i tamo mu se handovi kao KJs i QJs TJs nadu u rangeu defenda?

Mali betovi su bili pa sam callal umjesto raisea jer me taki tak varijanca ne voli zadnja 2-3 dana big_smile a i nisam ga htio otjerati sa slabijih handova kao AJ-AT i KQs.

Mislim da je neki standard protiv agresivnijeg igraca callati 2 streeta i na riveru razmisliti o foldanju. Ali ,hand koji je imal je i mene iznenadil malo.. A3s

Zadnji popravljao Stormpay (23-10-2014 13:56:47)

00

Re: To jam or not to jam?

Ovo bi se moglo i chekirati na flopu.

River bi shipao. Sve jače od tebe neće chekirati river jer gubi value. Tako da ništa ne gubimo shipanjem, a uvijek se može naći igrač s random Ax ili Qx s kojim će te callati misleći da si missao draw.

10

Re: To jam or not to jam?

Recimo da sam checkiral flop i on beta turn 3/4 pota, a river checkira. Isto shipam river? (na isti board)

Zadnji popravljao Stormpay (23-10-2014 17:58:25)

00

Re: To jam or not to jam?

Neznam koji su sizeinzi u pitanju onda na river. Ak je manje od pota onda da.

00

Re: To jam or not to jam?

aha, shvacam smile

00

Re: To jam or not to jam?

Roba je sigurno i bolji i iskusniji igrac od mene, ali svejedno mislim da je bolje check back river.
Znam da izgleda da nist ne gubimo s betanjem rivera jer bi villain ionako trebao betat sve jace od nasega, al mislim da cemo cesce naletiti na nekakav nuts odigran tricky nego sto cemo dobiti call od randoma.

00

Re: To jam or not to jam?

http://weaktight.com/7090098

10