Tema: 3bet pot deep river play

prvi hand sa villainom, bez statsa. deep 170bb

zanima me vaš river play, dali betate za value (vs AA KK KQ AQ QJ JJ TT) i koliki sizing?

shove? bet fold? bet call? ck behind?

http://weaktight.com/7172181

Zadnji popravljao whitewalk3r (22-11-2014 11:31:08)

00

2

Re: 3bet pot deep river play

Mislim da ti je sizeing na riveru los jer ako calla, callat ce i shove (a ovako ti njega isplacujes jer ne mozes foldat vise, a on tebe ne).

Ostalo je sve granicno obzirom da nemamo infoa o villanu, od calla pf, do calla na flopu, cak i raisa turnu. Ali sve u svemu kad smo vec defendali ovaj hand odigrano je korektno po meni, ja bi vjerojatno isto tako odigrao post (osim sizeinga na riveru)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: 3bet pot deep river play

Tonac napisao:

Mislim da ti je sizeing na riveru los

slazem se. plan je bio shove any river, ne znam zasto sam smanjio sizing. u trenutku sam pomislio da ce lakse callat par.

00

Re: 3bet pot deep river play

Ne svidja mi se turn raise jer mu foldas sve 1 pair handove bez   club , a njima dajes direktne oddove. Ak callas turn i river dodje blank, dobit ces value od svih jakih 1 pair handova jer ce te staviti na draw koji je missao.

As played, river shove.

00

Re: 3bet pot deep river play

Turn call zbog razloga koje je @roba59 naveo, a river shove. Ako calla 15, calla i 22, ali jbg naletio si  sad

00

Re: 3bet pot deep river play

Jako los raise, na turnu ces jos mozda i dobiti call od AcX ili KcK, a na riveru ako betas nakon sto si rejzao turn onda protiv dobrih igraca pretvaras hand u bluff.

Ovo je inace no brainer call na turnu,call riv. Vs ck na riveru koji nije  club  na microsima i protiv nebalansiranih ljudi na bilo kojem limitu mozes shipat jer nemaju dovoljno flusheva s kojima x/callaju riv.

00

Re: 3bet pot deep river play

@Roba / @stormpay

ako callamo turn na riveru nam je pot 21$ a imamo behind oko 30$.
znači da nam plan nije stack offati villaina?

kolko betate river? 10$ u 20$? pa fold na shove?

00

Re: 3bet pot deep river play

whitewalk3r napisao:

@Roba / @stormpay

ako callamo turn na riveru nam je pot 21$ a imamo behind oko 30$.
znači da nam plan nije stack offati villaina?

kolko betate river? 10$ u 20$? pa fold na shove?

Ovo je idealan spot za napraviti GTO ship range koji sadrzi ogroman i odgovarajuci broj blefova medju kojima su i slabi made handovi.

Zadnji popravljao SVEZNADAR (22-11-2014 15:51:46)

00

Re: 3bet pot deep river play

Zakaj bi na nl25 igrali GTO, ako možemo exploitati protivnike i time si povečati winrate?

00

10

Re: 3bet pot deep river play

whitewalk3r napisao:

@Roba / @stormpay

ako callamo turn na riveru nam je pot 21$ a imamo behind oko 30$.
znači da nam plan nije stack offati villaina?

kolko betate river? 10$ u 20$? pa fold na shove?

Plan nam je napraviti najveći +EV play svaki street.

00

Re: 3bet pot deep river play

roba59 napisao:

Zakaj bi na nl25 igrali GTO, ako možemo exploitati protivnike i time si povečati winrate?

Jasno da ne cemo igrati tako na NL25 ako znamo da je drugacije bolje, samo kazem da bi spot bio dobar za overbet ship da se akcija odvila villain bet turn,hero call turn, villain check river. Razlog je sto nemaju dovoljno puta ili nikako flush kad checkiraju river pa onda mi to mozemo iskoristiti i shipati za bluff s velikim dijelom rangea jer mi mozemo imati tonu flusheva.

00