Tema: Holdem Manager 2 HUD problem za SNG I MTT

Lijep Pozdrav

Imam problem sa HM2 HUD za SNG i MTT turnire.Naime on neradi uopce iako mi HM2 prati svaku ruku i sve ostalo sto inace taj program radi HUD ne funkcionira.Prije nego sto mi date savjet da moram sejvati HandHistory i Tournament Summaries odmah kazem da sam to napravio i na English je postavljeno.
Cash game radi normalno i pali se instant ali kad hocu igrati SNG uopce ga nema i pise mi Waiting for Hands... i to je to.Pokusao sam preko Table Findera naci stol i pokusati ga upaliti ali niti to nije upalilo.

Koristim Windows 7 tako da je mozda u tome problem.Zaista neznam kako da to slozim pa ako ima netko tko mi moze pomoci ili je vec imao taj problem molim Vas lijepo za pomoc ili makar savjet sto da probam.

Unaprijed Hvala

Just Fold It
00

Re: Holdem Manager 2 HUD problem za SNG I MTT

Na kojoj stranici igras? Probaj pokrenuti hem sa desni click run as administrator, a isto tako i stranicu na kojoj igras..

00

Re: Holdem Manager 2 HUD problem za SNG I MTT

Chainvkci napisao:

Na kojoj stranici igras? Probaj pokrenuti hem sa desni click run as administrator, a isto tako i stranicu na kojoj igras..

Ne nazalost opet mi pise isto...Waiting for hands....?

Zadnji popravljao BlueWhale24 (25-11-2014 15:46:18)

Just Fold It
00

Re: Holdem Manager 2 HUD problem za SNG I MTT

BlueWhale24 napisao:
Chainvkci napisao:

Na kojoj stranici igras? Probaj pokrenuti hem sa desni click run as administrator, a isto tako i stranicu na kojoj igras..

Ne nazalost opet mi pise isto...Waiting for hands....?

Okay napokon sam skuzio u cemu je problem i sada je sve uredu.Moj PokerStars Client je bio na Hrvatski a ne na engleski i radi toga nije HM2 mogao dobro raditi.Sada kad sam prebacio na Engleski sada radi.
Valjda je alergican na nas jezik.
Ispricavam se sto sam Vam smetao i hvala Vam za pomoc.

Zadnji popravljao BlueWhale24 (25-11-2014 16:08:30)

Just Fold It
00