Tema: Collin Moshman - Sit'n go strategy.pdf na hrvatskom??

Pozdrav momci imam jedno pitanje\zamolbu u vezi gore navedenog naslova.
Zanima me dali je moguce od nekoga od vas dobiti Collin Moshman - Sit'n go strategy.pdf  na hrvatskom jeziku!?
Zaista bih mi to puno znacilo pa ako se nade netko tko ima i nije mu bed mozete li mi ju molim vas lijepo poslati jer zaista bih htio nauciti sve sto mogu o SNG igrama.Nezelim nikoga zamarati sa svojim problemima ovdje jer koliko sam vidio vecina vas je to vec sve  prosla odavno pa vam nezelim oduzimati vase dragocijeno vrijeme.Razlog zasto bih htio na hrvatskom jeziku je taj jer sam dosada citao knjige koje su napisane na engleskom ili njemackom i zaista bih htio citati malo domaceg stiva big_smile
Nezelim da itko pomisli da zelim nekoga iskoristit pa sam spreman dati nesto dolara kao zahvalu za pomoc.
Bez obzira dali ce se naci netko to mi to moze omogucit ili ne zahvaljujem se unaprijed sto ste potrosili svoje vrijeme da procitate ovaj post!
P,S:bilo koja knjiga na hrvatskom jeziku je dobrodosla moze i za HU SNG isto tako.

Unaprijed Hvala svima i GL za tablama big_smile:D

Just Fold It
00

Re: Collin Moshman - Sit'n go strategy.pdf na hrvatskom??

imam ja knjigu za prodat... u kompletu sa harringtonom... 200kn komplet big_smile

00

Re: Collin Moshman - Sit'n go strategy.pdf na hrvatskom??

Imas u PDF Formatu ili bas knjige.Koliko bi kostao samo Moshman jer Harringtona sam nabavio sva tri djela vezano za turnire.
Ako imas u PDF-u Moshmana odmah mi javi molim te big_smile??!

Just Fold It
00

Re: Collin Moshman - Sit'n go strategy.pdf na hrvatskom??

ma kakav PDF, to je protuzakonito. cijena knjige po dogovoru  smile

00

Re: Collin Moshman - Sit'n go strategy.pdf na hrvatskom??

Za cijenu se mozemo dogovorit uvijek!

Zadnji popravljao BlueWhale24 (28-11-2014 14:47:21)

Just Fold It
10

Re: Collin Moshman - Sit'n go strategy.pdf na hrvatskom??

Poslao sam ti pm.

Just Fold It
00