Tema: jel moguće vadit pare preko klade'?

pozdrav svima,
evo imam par pitanja u vezi vađenjna novca s poker računa.

znači ja bi prebacio nekih 3000 kuna s ipokera preko skrill-a na online supersport račun, te zatim novce izvadio u suppersport poslovnici. dal je to moguče?

ako je moguče: kad novci sjednu na suppersport račun, dali ih mogu odmah izvaditi u poslovnici, ili ih treba "okrenut" (wager)?

ili znate možda neku bolju opciju koja ne uključuje kreditnu karticu?

hvala na odgovorima

00

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

staviš sa ipokera na skrill pa na supersport. 10 % isplate moraš "okrenut", znači sa 300 kn u tvom slučaju se moraš okladit

00

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

SS uvjetuje da se min 50% od uplate sa skrilla odigra na bilo koji koef. Nakon toga možeš vaditi u kladi.

00

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

shacal2 napisao:

staviš sa ipokera na skrill pa na supersport. 10 % isplate moraš "okrenut", znači sa 300 kn u tvom slučaju se moraš okladit


sada je 50%

Bolja opcija je skrill mastercard koji ti izdaje skrill. Košta 10e godišnje i stigne za 2-3 tjedna.

00

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

Hannibal napisao:
shacal2 napisao:

staviš sa ipokera na skrill pa na supersport. 10 % isplate moraš "okrenut", znači sa 300 kn u tvom slučaju se moraš okladit


sada je 50%

Bolja opcija je skrill mastercard koji ti izdaje skrill. Košta 10e godišnje i stigne za 2-3 tjedna.

this

ja pomocu ovog mastercarda posljednjih godinu i po prakticki zivim u inozemstvu

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

da, najbolja opcija je mastercard, a preko klade PSK( tamo moras okrenuti 25% SS 50%, nekada davno je bilo 10% kao sto netko iznad rece)

00

7

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

Ako bas hoces preko SS-a, za iznos koji moras okrenut odigras 1x i 2 na bilo koji super tip (npr danas fiorentina juve 1,85 i 2,2) i gubitak ti je 2%...

00

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

bajko napisao:

Ako bas hoces preko SS-a, za iznos koji moras okrenut odigras 1x i 2 na bilo koji super tip (npr danas fiorentina juve 1,85 i 2,2) i gubitak ti je 2%...

nemre nikak biti 2% kad na obe klade plaćaš još 5% poreza kod uplate

00

9

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

https://en.surebet.com/calculator

Je, 2% je, uracunao sam 5% poreza.

00

10

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

+ porez na dobitak, ima puno jednostavnijih nacina od klade, ak nista preko nekog

00

11

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

Porez na dobitak se placa samo na dobitke iznad 700 kn, odigras u 2 manja listica i nema nikakvog poreza na dobitak, samo 2% na izvrceno, tj 1% na ukupni iznos od 3.000 kn...

00

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

bajko napisao:

Porez na dobitak se placa samo na dobitke iznad 700 kn, odigras u 2 manja listica i nema nikakvog poreza na dobitak, samo 2% na izvrceno, tj 1% na ukupni iznos od 3.000 kn...

Ako se misli isplacivat vise love preko SSa nije niti pametno osim ako nisi dao racun neke stare bakice tj. lazan OIB.

Poz

Zadnji popravljao masterboy (05-12-2014 17:54:11)

10

Re: jel moguće vadit pare preko klade'?

bajko napisao:

Porez na dobitak se placa samo na dobitke iznad 700 kn, odigras u 2 manja listica i nema nikakvog poreza na dobitak, samo 2% na izvrceno, tj 1% na ukupni iznos od 3.000 kn...

od 01.01.2015. ide porez na dobitak od 10% na svaki iznos u supersportu, tako da više nije isplativo vadit paru preko njih.
mada je bilo dobro dok je išlo...

00