Tema: SNG literatura

ja sam sng početnik, počeo sam sa 9maxovima od 1.50... do sada imam samo 500 odigranih... od literature sam za sada  samo 3 puta pročitao moshmana sng strategiju i pa me zanima dali mi možete preporučit kakvu literaturu i dali možda imate knjigu od phila shawa secrets of sngs? (našao sam u starim postovima ali linkovi ne rade)
Hvala i pozdrav

00

2

Re: SNG literatura

Od knjiga ti ne treba drugo osim tog sto imas, nema tu dalje vise neke filozifije, radije ovu procitaj jos dvaput, ostalo je gubitak vremena.
Neznam kakva je danas situacija sa sng videima, ali za pocetnika je najbolje prije bilo pogledati od glitlr-a stvari sa snggrindersa.
Od programa za pocetak nabavi sng wiz(radi s njim bar 15 min dnevno) i kasnije flopzillu i deri po tome maksimalno.

00

Re: SNG literatura

premo napisao:

Od knjiga ti ne treba drugo osim tog sto imas, nema tu dalje vise neke filozifije, radije ovu procitaj jos dvaput, ostalo je gubitak vremena.
Neznam kakva je danas situacija sa sng videima, ali za pocetnika je najbolje prije bilo pogledati od glitlr-a stvari sa snggrindersa.
Od programa za pocetak nabavi sng wiz(radi s njim bar 15 min dnevno) i kasnije flopzillu i deri po tome maksimalno.

Hvala ti puno... Znam da nikom nije neki preveliki gušt odgovarat na poruke od početnika tako da mi je stvarno puno pomogao tvoj odgovor... trudim se naučiti što više, Moshmana mislim da sam u globalu naučio, mislim na osnovne koncepte... naravno, nemoguće je iz tih 200tinjak stranica naučiti i one najsitnije situacijske detalje pa sam sretan sa svakim kvalitetnim savjetom i preporukom...

00

Re: SNG literatura

Nije da je nekom tesko odg, nego 90% nas igra cash smile

00