Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

A jesi se uvrijedio i raspisao o svemu i svacemu,a samo sam te za nick pitao od tebe ili od nekog s BCP. Igras 6max pa vecina tog sto si napisao ne stoji,no dobro.
Nisam detalno trazio nickove jer sam pogledao samo komentare od respektabilnih postera pa zakljucio da nema smisla zadirati u to. Ali eto sad sam tebe upitao jer sam skuzio da poslujes s BCP pa si mi bio usput na forumu.
Necu te vise daviti velikanu. Sretno!

30

352

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Podržavam Hansa. Ovdje na forumu pametuješ, a mi neznamo ni koji limit igraš, a kamoli tvoje nickove. A tražiš ih od drugih igrača.

04

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Roberte ispricavam ti se ako te moji strucni komentari za analizu handova i za analizu statova od tvojih studenata vrijedjaju. Necu postati ako ti smeta,ti mi reci kako da postupim jer si ti glavni sef.

30

354

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

LOL. Samo sam rekao da bi se mogao predstaviti.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

A sad da udate-amo mjesec. Ukratko zaradio sam u studenom nešto malo više od 6k$ igrajući bez HUD-a. Generalno sam zadovoljan sa rezultatima, ali čudno je vidjeti toliko mali volumen.  Većinom sam igrao 1FR i 4SH stola na maloj stranici jer mi je potreban manji player pool, s obzirom na činjenicu da sve informacije koje dobivam proizlaze od SD. Igrao sam NL100 - NL200 HU od FR, a posebno mi je bilo drago malo više HU jer mi je generalno fora i uvijek nešto naučim.

Ciljevi/razlozi eksperimenta:

Mentalna Strana
Jebeno je teško drzati svoji fokus u situacijama koje su vam zapravo dosadne. Mislim igrati 4 stola i samo pratiti akciju je na duge staze stvarno zahtjevno za koncetraciju jer a)nema HUD-a(mislim da u današnje vrijeme nismo svjesni koliko nam zapravo to novaca donosi) b)ne vidiš svaki SD već samo mali % i shodne tome moraš pratiti i tuđe ruke kako bi ''upecao'' koju informaciju.
Sve skupa je to meni generalno bilo van moje komfort zone i zbog toga sam se i odlučio na taj za sebe ipak izazov.

Tehnička Strana
Prvi i zapravo jedini cilj jest razumijeti protivnika. S obzirom da nemam % protivnikog F2CB,XR ili CB pokušati shvatiti poritvnika s obzirom na informacije koje pokupite sa SD. Istrovremeno tu informaciju pokušate obraditi i vidjeti kako će ta informacija odraziti na vašu igru protiv tog protivnika.  Na početku se nisam baš snašao, ali s vremenom sam uspio poraditi na tome pa uz odredenu dozu pozitivnog runna sam uspio sve preokrenuti.
Drugi cilj, što se tiče ovog aspekta, bio je povezati B range s board strukturom i shodno tome da pravila sizing ispliva. Nisam baš zadovoljan s tim, ali mislim da generalno bio toga treba odraditi off table u HM, a ne samo in game kako sam ja radio.

Ali evo rezultata:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20219-229/NovemberResults_zps4e273e52.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20219-229/NovemberGraph_zps707cd0e5.png

Mislim da će mi cilj za prosinac biti volumen. Malo sam to u zadnje vrijeme zapostavio i dobro bi mi došlo da opet uđem u rutinu da mogu igrati veliki volumen. Tako da ukoliko ne bude bilo tehničkih poteškoća cilj bi mi trebao biti igrati +150k ruku u prosincu.

Stigao sam i do kraja ovog update. Za one zainteresirane evo i Youtube video, a svima ostalim ugodnu nedjeljnu večer i GL na stolovima za one koje igraju.  smile

72

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Jutro svima,

Evo mene s update-om. Ukratko sjebanih 10 grind dana. Odmah na početku mjeseca smrtni slučaj u familiji pa morao otputovati. CIjela ta tuzna atmosfera, kao i činjenica da ti nekako misli nisu na mjestu ne čini se kao dobra kombincija za pozitivan volume challlenge. Ali kako to biva sa pozitivnim volumenom, nitko te ne pita da li ti je neko umro, da li si bolestan itd. Na kraju mjeseca postoji samo uspio ili pao, a ovo zadnje stvarno ne volim.  Ali iako sa fazom relativno lošeg play-a gdje jednostavno se iznerviram čim se sjetim uspio sam u 10 dana ostaviriti profit(+RB koji će doći) što je vjerojatno najbitnije. Ali, kad se sjetim koliko sam bolje mogao proći slabo mi je. Jedino je volumen dobar s preko 50k ruku.

Evo to ovako izgleda na slikama:


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20230-239/Session_zpsb78a8d57.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20230-239/Graph_zps45d4ccfa.png


TOTAL CHALLENGE: 134 827.21$(POSLJEDNJI UPDATE) + 2 689.24$(WINNINGS 10 DANA) = 137 516. 45$ / 250 000$

Osim grind, grind, grind i činjenica da zbog nedostatka vremena mi nedostaje moj off table work(jedva čekam praznike) počeo sam i coachati 2 studenta. Ne nudim coaching satnicu(da ne bi bilo da rekalmiram svoje usluge), a 2 studenta su savim dovoljno. Oni su bivši Starcraft profesionalci tako da imaju jebene radne navike što je naravno uvjet bio da surađujemo(uvijek stave više sati nego što treba).  Stvarno mi pruza uzitak vidjeti kako napraduju i kako su predani, tako da se veselim suradnji u budućnosti. Kao i obično, jedino vremena nikad dosta.

To je to od mene. Mogu jedino još reći da da Youtube epizoda na Nl25 izlazi sljedeći tjedan/update, a to tada GL na stolovima. smile

90

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo bit će ovo super kratki update mojih zadnji 14 radnih dana jer uskoro će mjesečni i godišnji report tako da ću tamo malo više govoriti o rezultatima. Tako da u ovom update ostavljam 2 slike(pod session sliku fali 3 sessiona jer jednostavno nije više stalo) i kaćem doviđenja do mjesečnog reporta.

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20240-253/Session_zpsce47efcd.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20240-253/Graph_zps7ae2fbd6.png

TOTAL CHALLENGE: 137 516. 45$(POSLJEDNJI UPDATE) + 2 620.25$(WINNINGS 14 DANA) + 3,230.43$(RAKEBACK) = 143 367.13$ / 250 000$

31

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Imam 2 pitanja:)
1.jesi jos sa Gordonom u dealu do tih 250k$ ili?
2.zasto ne stavis sesije po danima, vise ti stane i preglednije je?

Pozdrav

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

@RememberMe99
1) Sam coaching for profit deal s Gordonom je završen. Poslovna suradnja nije.
2) Ne koristim uopće taj report, ali vidiš mogao bih ga za ubuduće i početi koristiti s obzirom na novi formati updateova

Bok ljudi,

Vrijeme da skratim ovaj mjesec u jedan post. Generalno gledajući jedan od najtezih u ovoj godini. Mislim po pitanju rezultata Siječanj je bio puno gori, ali ovaj mjesec je bio pravi izazov s  aspekta nekakve radne etike.
Prije svega to mislim zbog cilja kojeg sam zacrtao, volumen, i činjenica da vjerojatno kao i većina nas u ovom mjesecu ima dosta drugih zivotnih planova/obaveza čime slobodni dani vrlo brzo budu ispunjeni. Rođendani, Bozić, Nova Godina i priprema za ta slavlja, sve je to nekako trebalo planirati s obzirom na cilj.  Uz to sve ima 2 studenta gladna znanja, puna ambicija koje treba nahraniti/pripremiti za njihov SNE projekte za 2015.
Jednostavno nisam htio posustati i opet imati neki polu izazov, namjerno sam htio imati tezak zadatak u ''teskom'' periodu kako bi sam sebi dokazao da sam predan svom poslu i da ta radna etika još uvijek postoji jer zadnja 2 mjeseca su bila vrlo ''easy'' po pitanju radnih navika.

Ali kako to ide u zivotu, nije uvijek sve onako kako si zacrtano već na vrlo ranom startu mjeseca dobio vijest o smrtnom slučaju u familiji zbog koje je trebalo otputovati, odraditi nekakve obaveze i generalno biti i zivjeti u razumljivo tuznoj atmosferi.S obzirom da sam tako i onako bio kratak sa danima ovo je naravno trazilo od mene još veću predanost i pozrtvovnost. A i studenti ne trebaju ispaštati, te i dalje dobijati kvalitetnu uslugu s obzirom da zato plaćaju bez obzira na moje privatne i poslovne probleme.
Naravno postoji jedna stvar koju ja najviše mrzim,a to je fail. Toliko ne volim taj osjećaj da me to motiviralo kroz te moje grinding dana u kojem nisam ni sunca vidio, a sve što sam radio bilo je igranje, igranje i malo coach-anja.

Generalno osjećam da mi u zivotu treba pritisak na izvućem maksimum iz sebe. Naravno sad mogu već od sutra malo uzivati u tom plodu svog rada koji ovaj mjesec iznosi 8,5k$ post RB. Jako sam zadovoljan s rezultatom jer sam na početku dobio batine na NL400 gdje sam na 1,5k ruku izgubio 7BI i s obzirom da mi edge na tim limtima nije toliko velik da mogu reći da crusham odlučio sam sjesti na limite koje znam da crusham, pa kakva god bila varijanca pozitivan sam bio da mogu ostvariti dobar mjesec. Tako da sam odigrao jako dobro na NL100 i nešto malo NL200.
S volumenom sam jako zadovoljan. Odigrao sam 125k ruku koje smatram solidnim volumenom, iako sljedeće godine to bi trebalo postati minimum , ali o tom potom. Na igri sam dosta eksperimentirao u zadnje vrijeme pogotovo na nekoliko dijelova igre što se i vidi i na crvenoj liniji. Nisam našao za sada optimalne i zadovoljavajuće rezultate, ali jbg ne ide to samo preko noći. Sve u svemu s pokeraškog aspekta svakako bi ocijenio ovaj mjesec vrlo pozitivnom ocjenom.

Ali sada evo i grafa:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20240-253/DecemberGraph_zpsd361b016.png

Ne preostaje mi ništa druge nego zazeljeti vam Sretnu Novu 2015 i najaviti godišnji report u kojem ima stvarno dosta toga za sumirati. Bit će svakako zanimljivo jer se mnogo toga desilo, a sigurno ima zanimljivih činjenica.  Do onda GL at the tables! smile

90

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo javljam vam se skijanja u Italiji, gdje je dobar internet stvarno jebeno teško naći, tako da ću vam video ostati duzan za neki drugi update. Međutim prije nego krenem, htio bih čestitati i zazeliti zajednici PokerPro sretnu i uspješnu 2015, a i zahvaliti vam na podršci tijekom prošle godine. Baš mi je bilo zadovoljstvo podijeliti svoju, u ovom slučaju, uspješnu priču.

E sada, vrijeme je da se malo ta zbivanja u 2014 skrati u nekoliko činjenica:

Zarada Na Stolovima 2014: 81 503.10$ ~ 531 104 HRK
http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20240-253/Graph2014_zpsdbc34f95.png
Rakeback & Promos 2014: 59 653.9$ ~ 388 650HRK
Sveukupna Zarada 2014: 141 157$ ~ 920 207HRK
Prosječna Mjesečna Zarada 2014:  ~ 11 763$ ~ 76 634HRK
Igrani Limiti: NL20 – NL1k
Odigrane Ruke 2014: 1 114 539
Prosječni Mjesečni Volumen 2014:  ~ 92 878
Odigrani Sati 2014: 110 539 min = 1842h and 19min
Prosječni Odigrani Mjesečni Sati:  ~154H/Month
Prosječna Satnica: 76$/h ~ 495HRK/h

Sumnjam da moje riječi govore više od ovih podataka. Namjerno sam odlučio staviti to u HRK da si lakše vizualiziram što sam ja to zapravo postigao.  U godini dana sam skoro zaradio 1 000 000HRK. Ni sam ne mogu vjerovati. Istina je nije sve moje, ali zbog toga bi se i zahvalio svom coachu i mentoru Gordonu Gekko što me ispravno vodio tijekom godinu i pomogao da ostvarim takve rezultate. Ipak mi je on omogućio da zaradim takav novac, a sad kad ga imam mogućnosti su mi veće i šire. Ja naravno znam koji putem zelim ići u 2015, a sve što mi treba za to sam ostvario u 2014. Tako da se ja sve u svemu nemam šta zaliti. smile

Cilj u 2015 je sam postati miljunaš u HRK valuti s obzirom da mi u toj valuti još uvijek radi mozak.  To onda sve pripada meni i vjerojatno već i ovo sve izgleda nekako nevjerojatno, a kamo li da sve to pripada meni. Naravno bit će mi svejedno hoće li to biti od  igranja, RB ili coaching, na kraju godine bitno je da uspijem zaraditi 1 000 000HRK. Naravno neke stvari poput coaching-a ne spadaju u ovaj projekt tako da  sluzbeni cilj je zavrsiti ovaj 250k$ projekt, za kojeg se nadam da će te i dalje pratiti.

Naravno prvi put u zivotu sam i coach u ovoj godini tako da postoji i cilj s ovo dvoje mojih studenta. S obzirom da sam imao losing player i BE player na NL25, a sada nakon malo više od mjesec dana igraju NL50, jako sam zadovoljan i stvarno će biti gušt pratiti njihov razvoj. Nadam se da ću na kraju postati poker buddy  prije nego coach.

Bilo je još puno tih vaznih momenata u ovoj godini, poput ''laganog'' odlaska iz HR u Italiju, najveći winning day od ~5,5k$,  prvi NL1k shot na kojem  sam bio usran i čak klecao na koljena za vrijeme AK vs QQ flipa(kao u početcima poker karijere na FT turnira big_smile ), najgori dan, prvi +20k$ mjesec itd. Bilo je puno toga, ali jednostavno ne stane to sve u jedan post na forumu, ali mislim da ovi podaci gore pokazuju nekakvu veliku sliku.

Sve u svemu, moji thought process se i dalje razvija, i ja i dalje imam sve veću zelju za napredovanjem, tako da ljubav prema ovoj kartaškoj igri je još uvijek prisutna i dok toga ima ne bojim se zasićenja , a samim time radni sati, volume i sve ostalo mi i ne pada tako teško. Naravno ove godine zelim poraditi i na drugim stvarima, van pokera, što bi moglo malo utjecati na limite koje budem igrao i pristup, ali cilj je tu i jasniji je no ikad, tako da ajmo Hans! GL, GL!

Zadnji popravljao HansTheGreat (09-01-2015 17:28:13)

171

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Svaka čast! Na volji, trudu, radu, pisanju i naravno, zaradi!
Sretno u 2015!

10

362

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Respect i samo naprijed  spade

when you feel like quitting think about why you started..
00

363

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

wow, veliki respekt, postigao si pravo malo čudo! samo nastavi dalje s planovima i sretno smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
20

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Hvala ljudi!

Evo, dugujem vam video:


30

365

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Odličan video, izgleda tako lagano big_smile  kada igraš
Protiv dva igrača sam igrao NL2

P.S. Svaka čast na projektu, skidam kapu

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo i update za prvih 8 grinding dana u novoj godini. Generalno gledano baš i nemam puno za update-ati zanimljivog jer cijeli dani se svode na coaching i grindanje s obzirom da ovo skijanje/odmor naravno odmah ostavi traga na volumen. Jedino zanimljivo što trenutno razmatram jest koji će biti sljedeći coach. Mislim imam ja već neke ideje i kako  bi to trebalo izgledati, kao i kandidata s kojem bi volio raditi, ali vidjet ćemo kako to funkcionira u praksi, odnosno naša buduća suradnja.

Osim toga i nemam puno više za reći osim vam ostaviti slike dolje, zahvaliti se alcemic na lijepom komentaru/feedbacku i vama svima zazeljeti GL na stolovima.

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20254-261/Session_zps78e5f347.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20254-261/Graph_zps11bc6d50.png

TOTAL CHALLENGE: 143 367.13$(POSLJEDNJI UPDATE) + 5 290.15$(WINNINGS 8 DANA)  =  148 657.28$ / 250 000$

40

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozdrav ljudi,

Evo vrijeme za sazetak tjedna jer sutra imam privatnih obaveza. Ukratko, tjedan nije bio loš, ali nije ni onako dobar kako sam se nadao jer sam dosta toga izgubio na visim limitima, gdje me i nije išlo, ali nisam ni ja pokazao potreban karakter kad je trebalo. S obzirom da sam dan i po bio bolesta pod temperaturom, mogu reći da sam zadovoljan volumenom + činjenica da sam odradio više od 6h coaching-a, zadovoljan sam po pitanju produktivnosti.

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20262%20-%20266/Session_zpstsq3fwum-1.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20262%20-%20266/Graph_zps9xjyhbvn-1.png

TOTAL CHALLENGE: 148 657.28$(POSLJEDNJI UPDATE) + 1 237.24$(WINNINGS 5 DANA)  = 149 894.52$ / 250 000$

Do sljedećeg tjedna. GL!

Zadnji popravljao HansTheGreat (07-02-2015 00:25:19)

00

368

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

bok smile jel mi mozes poslat email da te pitam u vezi mozda coachinga  ak je moguče?! jer pm nemogu lsat jer imam premalo objava ,bar tako mi se čini smile pozz

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

@smokey

Ne dajem private coaching trenutačno i ne primam nove kandidate za sada. Ali ukoliko me zeliš kontaktirati mozeš na hansthegreat@bestpokercoaching.com

Rekao bi da je vrijeme za update mojih 12 zadnjih grind dana. Iskreno rekao bih  da su bili poprilično zanimljivi jer sam upao u dobre NL600 i NL1k stolove, a i OK sam runnao tako da sam na kraju izvukao profit s obzirom na slabiji run na nizim stakesima. Zanimljivo jest, kad igraš mixed limite, ako runnaš dobro na višim stakesima uz malo ruku mozes pokriti minuse sa nizih i izvuči jednostavnije profit na kraju mjeseca. Ukoliko je obrnuto, onda je to bome sjebana situacije jer treba više igre i onda uz to sve nekako se sjedne na te više stakese sa nekakvom većom napetosti i bojazni što nije dobro.

Bome, vam govorim da zapravo u neku ruku imam sreću s kandidatima s kojima radim taj coaching for profit. Mislim da jedan od njih će postati sigurno jeben high stakes igrač, i namjerno spominjem samo jedan od 2. Ne govorim to samo jer je moj student, već zato jer ima pravi pristup, lagano je ''opsesivan'', predan i ima generalno pravi mindset. Nevjerojatno koliko mindset danas čini razliku jer ovom drugom je to upravo najveći leak i samim time puno sporije napreduje. Kad sam krenuo s njima, ovaj sa slabijim mindsetom je bio bolji, ali ovaj budući high stakes, ga je samo tako pretekao. Ipak, nije bio bez veze jedan od najboljih Starcraft igrača u Europi.
U svakom slučaju puno učim coach-anjem, i više sam svjestan nego ikad svojih prednosti i mana.

Ali evo malo i slika:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20267-278/Session_zpsv8yjdepm.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20267-278/Graph_zpsxf8znpgu.png

TOTAL CHALLENGE: 149 894.52$(POSLJEDNJI UPDATE) + 6 773,2$(WINNINGS 12 DANA) + 3 394.49$(RAKEBACK)   = [SIZE=16]  160 062.21$ / 250 000$[/SIZE]

I još za kraj da sumiram Siječanj. Ukratko poslije RB zaradio sam 11k$ s čim sam generalno zadovoljan pogotov s obzirom da sam skoro 14 dana potrošio na godišnji i druge obaveze. Bome sam zadovoljan s volumenom i nadam se da će se tako nastaviti o u ovom mjesecu.

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20267-278/January%20Graph_zpsg8yrdfip.png

GL!

60

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

S obzirom da sam igrao Starcraft godinama, možeš li reći radi li se o hrvatskom igraču ili stranom? Za hrvatskog (ako govorimo o prvom starcraftu) znam samo tri igrača koja bi bila sposobna nositi titulu ponajboljeg igrača, jedan poker igra rekreativno, a za drugu dvojicu sumnjam da se bave pokerom. Baš si me zaintrigirao... Jedino ako se radi o Starcraftu 2, tu scenu baš ne poznam?

Čestitke za projekt i samo nastavi:)

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Radi se o stranim igračima. Oboje su Talijani. Ovaj o kojem govorim da će postati high stakes igrač, on je 17. na all time Starcraft earning listi(ili tako nešto) tako da je bio u nečemu pri samom vrhu. Ovaj drugi je isto bio Starcraft pro, ali nije dogurao tako daleko. A te razlike u mindset-u se vidi.Zato i kazem da će Cloud(tako je poznat u Starcraft zajednici) vjerojatno krajem godine vjerojatno biti high stakes reg. Još je iz dobrostojeće obitelji, tako da nema neku povezanost s novce, baš vidiš da ga ne zanima. Njemu taj novac predstavlja samo veću zabavu jer su automatski bolji protivnici. Generalno kazem ful spaljen mindset koji će daleko dogurat, ako mu se ništa ne desi.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Uf.... imaš vrhunski materijal za rad sa sobom. Vrhunski igrač koji je napustio SC 2 čim je vidio da igra nije dobra kao i jedinica. Hvala na odgovoru, želim vam sve uspjehe:)

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

@MasaKrisT
Zapravo sve češće vidim da je poznat ljudima koji su pratili Starcraft. Ali to što je jeben bio u tome(po njegovom protiv Koreanac je teško), mu sigurno pomaze i mindset i radne navike su mu sigurno veliki plus. Zanimljivo je bio što je on kontaktirao jednog NL5k igrača i malo se raspitivao da li je moguće doći do high stakes u roku od 1,5-2 godine i odgovor je bio potvrdan. To naravno i nije toliko zanimljivo meni, već činjenica da ti savjetuje da moraš imati izbalasiran zivot i poker za igrati high stakes jer ti je ono što ti pruza novac igranjem high stakes-a jedna od motivacija. 
I bome ima pravo. Mislim da na početku neprestano raditi i lagano opsesivno ponašanje da bi se probio je sigurno dobar mindset do neke razine gdje si mozeš nešto više početi priuštiti gjde postaje bitno početi uzivati u drugim aspektima zivota koje ostvariš zarađujući novac od pokera. Tako je bilo i samnom na početku mog puta. Danas više nastojim uzivati u obliku toga da ne moram kuhati i da mogu putovati. Za nekog drugog bi to vjerojatno bio auto ili nekretnina, ali činjenica stoji da moraš uzivati u plodovima svoga rada da bi mogao long term opstati jer vječno biti zaluđen vodi do burnout-a(kod velike većine ljudi) po njegovim riječima, a i mom mišljenju.

Uglavno da se vratim na update.  Zapravo ima jedna novost u odnosu na prošli update. To je činjenica da sam promjenio coach-a. Mislim ovaj put nije CFP, ali sam zamijenio Gordona sa Internetom. Prvih nekoliko sati sam vrlo zadovljan i pristup je vrlo drugčiji u odnosu na Gordona, počevši od analize ruku do zadaća. Radujem se nastavku, kao i nadi da ću uz njegovu pomoć moći se etablirati potpuno kao mid stakes reg. Bit će zanimljivo u svakom slučaju.

Što se tiče samog grinda, hmm..., i ne znam šta da kazem. Nekako pare su ipak tu, ali s nekako s okusom gorčine jer nisam zadovoljan sa svojim izdanjima. Nisam runnao baš jako dobro, ali nisam se ni pokazao u pravom svijetlu. Previše ne discipline je bilo počevši od ''malo većih'' folda, pa sve do ne potrebnih floatova protiv ljudi protiv kojih to nije potrebno iz xy razloga. Jednostavno uvijek si zacrtam da kad dođe takva faza da moram pokazati najbolje od sebe, ali moja izdanje swingaju kao i sami swingovi. Skoro pa ličim na fisha. tongue

Ali evo i malo slika da ne bude ovo samo samokritični tekst:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20279%20-%20289/Session_zpsdzd0qhvp.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20279%20-%20289/Graph_zps0p33buzh.png

TOTAL CHALLENGE: 160 062.21$(POSLJEDNJI UPDATE) + 1 616.4$(WINNINGS 11 DANA)  =  161 678.61$ / 250 000$

I za one koje zanima, napravio sam novi video.

Do sljedećeg update koji će biti početkom novog mjeseca. GL!

80

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

koji si ti car, svaka čast! čitam ovaj thread i divim ti se, samo naprijed!

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

@digibooster
Hvala prijatelju!

Bok ljudi,

Evo da se ja malo javim za kraj ovog mjeseca. Moram priznati mnogo toga mi je jasnije od kada sam počeo surađivati sa Internetom. I dalje imam ih tih nekoliko djelova u igre koje me uzasno muče i nadam se ću to nekako u skoroj budućnosti popraviti. Osim standardno grinda i coaching-a počeo sam igrati i HU. Iako i nisam neki velik HU igrač, nekako i nisam dobio baš puno akcije. Generalno sam htio sjesti i igrati HU protiv mojih 6max protivnika, ali oni me neće igrati, tako da na kraju akciju dobivam samo od jebenih regova koji igraju protiv svih ili ambicioznih low stakes regova koji se jednostavno precijenjuju.Svakako zanimljivo kako funkcionira taj HU svijet, a meni je igra sve više zabavna, da bi si mozda i napravio nekakav projekt s tim, ali kad bi ja napravio projekte sa svime što me zanima(svi poker cash formati ) di bi stigao. Vremene je jednostavno premalo, no nikad ne reci nikad....


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20290%20-%20297/Session_zpsafppn4ew.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20290%20-%20297/Graph_zpschzj8uj1.png


TOTAL CHALLENGE: 161 678.61$(LAST UPDATE) + 4 068.05$(WINNINGS 8 DANA)  + 6 337.85$(RAKEBACK)  =   172 084.51$ / 250 000$


A sad report za Veljaču, u kojem sa napravio post RB nešto malo više od 14k$. Naravno opet mi je na kraju izmakao 15k$ mjesec, ali boze moj, neću se tu hvatati za 800$. Što se tiče znaći zarade je OK-ish,moglo je puno bolje jer sam failao u nekoliko short term ciljevima poput perfomance i WR goalova, no dobro ipak na kraju moram gledati overall sliku i ako vidim da sam za sada 15k$ u plusu za godinu, svijet se ipak čini i više nego dobrim.

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20290%20-%20297/February%20Graph_zpsbbv1ep1x.png

Sljedeće epizoda moje YT serije dolazi sljedeći tjedan, a to tada GL!

50