Tema: Pozdrav pokeraši

Pozdrav ljudi novi sam član, imam 19 godina i dolazim iz Tuzle, naime odlučio sam početi igrati na poker starsu jer vidim da su najozbiljniji i imaju najbolje tunire, općenito samo igram turnire i to je moje područje, cash game sam igrao u početku ali ga ne volim jer mi je malo dosadno, turnire više preferiram i volim kako sam već rekao iz razloga što volim adrenalin kada se ulazi u završnu fazu i na ' last nine'. Nadam se da ćemo se lijepo družiti  ovdje i razmjenjivati iskustva. Njveći mi je uspjeh na live pokeru kada sam uzeo 750 eura ( lutrija bih) , ipak igranje na poker starsu će malo pričekati, tačnije prije nisam imao karticu a sada valja pričekati 2 sedmice dok se ona izgradi na žalost, no ako bi mi neko mogao poslati 5 dolara da mogu početi igrati ove mikro limite i da se uštelim na ovaj softver prije nego mognem uplatiti novac kako treba i dostoji, bio bih mu zahvalan account na poker starsu mi je    Daril SS

Ako neko bude poslao tih 5 dolara neka napiše ovdje, da mi ne bi svi slali, to mi je dovoljno za početak za ovaj limit 0,01 0,02 čini mi se, i neka naiše svoje ime da mu mogu vratiti 3 duplo kada ja uplatim svoje takođe da me doda na facebook, mnogo sreće svima i igra bez tilta.

Veliki pozdrav. smile

14

Re: Pozdrav pokeraši

Dobrodošao.

Imaš play money da bi isprobao softver.

Prvo veliš da igraš samo turnire, a onda da bi s 5$ igrao cash. Nešto mi tvoja priča ne drži vodu.

00

Re: Pozdrav pokeraši

Imaš pravo prijatelju neko će pomisliti da hoću nekoga pravariti, tražio sam 5 dolara zbog toga što nije puno ali malo je da se igraju turniri, opet dovoljno da igram mikro limite 0,01 0,02 tj. da ne sjedim  bezvzez i igram za virutalni novac, usput možda se i dignem do nekih 30 dolara dok mi ne stigne kred. kart. , kako god nije obavezno a ja sam samo pitao, a tebi hvala na dobrodošlici, i da VRAĆAM TRODUPLO ČIM MI STIGNE KRED. KAR. ako hoće neko da mu pošaljem i kredita ko je iz bosne a on meni 5 dolara, što se mene tiče i to mi odgovara.

11