Tema: Pozzz ekipa!

Nisam bio siguran je li sajt samo za Cro igrace , ali ajde mozda me prihvatite haha .. Da se predstavim !

Ime : Suad

Godina : 24

Lokacija : BiH

Nesto o meni : Poceo sam igrati poker prije pola godine na nagovor kolege(neki lokalni mali turniri), znao sam i prije za igru, ali nista napredno..Ugl odusevio sam se igrom! Vecina igrica kojima sam igrao su to gledali kao igru na srecu, ali sam znao da je daleko vise od toga...Smatram da sam solidan igrac i da imam jos puno za uciti, i da je ovo super mjesto za okruziti se malo naprednijim igracima koji mi mogu pomoci da razvijem svoj "skill" i upoznam se sa nekim poker terminima i strategijama ...Jedan od bivsih clanova je pisao za Wwin i neralne flopove, i mogu vam reci da je upravu, toliko bad beatova i cudnis flopova nisam nikad dozivio niti vidio na Poker emisijama, jedina prednost je jednostavna uplata na racun koja se moze obaviti u kladinonici.. Vec sam napravio account na PokerStars jer mi se cini da ima jako dobar softver , cak sam i odigrao par freerollova, jako dobra stranica ! Toliko od mene , ako mi mozete jos preporuciti koji sajt sa boljim ponudama bio bi zahvalan... Ty big_smile

00

Re: Pozzz ekipa!

Dobrodošao!

Ako igraš turnire, Pokerstars je najbolji za to.

00

Re: Pozzz ekipa!

pozz i sretno !!

00

Re: Pozzz ekipa!

Hvala decki ! PokerStars je za sad no1 , hvala na peporuci big_smile

00