Tema: Poker Winner (iPoker)

Pozdrav svima!

Zanima me igra li itko na ovom siteu?. Ja sam tek nedavno krenuo na NL2 i evo nakon preko 3000 handova mogu reć da nema toliko fisheva koliko sam ja ocekivao,90 posto igraca nema VPIP preko 20 :confused: I igra je vrlo tight,oprezna bez previse limpanja, postflop igra je vrlo oprezna...nisam to ocekivao na ovom limitu,pa je za mene kao pocetnika u grindanju lagani sok...zato me zanimaju iskustva drugih? igra jos neko?

10

Re: Poker Winner (iPoker)

Igra je u zadnjih nekoliko godina jako napredovala. Nema više fisheva ko nekad, tj. ima više regova. Treba više table selectati i učiti što više da bi bili ispred konkurencije.

00

Re: Poker Winner (iPoker)

To sve stoji ali mislim da je ovde sužen broj igrača,a to malo što ima to su više manje dobri igrači...Mislim da ovakvo stanje nije na drugim siteovima (a igrao sam i na drugim,recimo 888).

00

Re: Poker Winner (iPoker)

nemoze se bas ipoker usporedjivati s 888. Ipoker daje ogromne rakebacke dok 888 skoro nikakav i max se moze igrati 6 stola, tako da tamo nema mass tablera.

Vjerojatno si na winneru zbog rakebacka. Nemozes imati i ovce i novce.

10

Re: Poker Winner (iPoker)

Vjerojatno je onda to to. smile

00

Re: Poker Winner (iPoker)

nl2 tamo ce ti biti krcat loosing botova koji cak i zavrse u nekom plusu sa tim rb-om; nek te to ne cudi.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Poker Winner (iPoker)

OK ma samo sam htio istaknuti da mi je vrlo čudan ovakav pristup igri na nl2, a inače mogu reći da se dobro nosim s njima, evo na 5k ruku imam 14bb/100 ali naravno to može i mora bolje...

I samo još jedno pitanje nevezano za moje prvobitno pitanje na temi, koliko ruku je potrebno da bi mogao iskoristiti opciju LeakTracker u PokerTracker programu? I da li je uopće mogu iskoristiti u trial verziji?

Zadnji popravljao igor_rogi (07-03-2015 02:20:08)

00

Re: Poker Winner (iPoker)

Otkrio sam da nije bio problem u broju ruku (jer ih imam dovoljno) nego u mojoj grešci,nisam označio short handed stolove.

00