Tema: SnG Bap Stake

Pozdrav pokerpro ... eto nakon šta se zadnji BAP nije prodao napravit cu ovaj za SnG .

BAP bi se sastojao od   1$ 90 man turbo na pokerstarsu ..... 1 mjesto   22,61 $

Tražio bih 100 BI znaci 100$ .......   Može u 20 dijelova po 5 $

Djelilo bi se 65/35    u korist stakera ........

BAP bi trajao dok ne bustam ( nece se desit )   ili dok ne dođem do 300$

Svakodnevno nakon sessiona bih napravio update i stavljao bih na forum zanimljivije ruke s kojima neznam kako ih pravilno odigrati ...


Moj PS - DEJO1986 CR

Zasada možete rezervirati .........

Ovaj BAP radim da dokažem sebi i drugima da mogu opet krenuti od pocetka i postepeno s vremenom ici kroz vece limite i radit veci profit za sebe i za stakere ....


http://i62.tinypic.com/dynls0.png       znam da nije velik volume ali sa vecim volumenom bio bi i veci profit smile

Hvala ...... Tko želi neka razmisli i uzme udio  a tko ne želi neka ne hejta smile

21

Re: SnG Bap Stake

I ja bi tako igrao, s tudjim novcima,  ali ne tražim druge njihovu lovu.
Ako nemas 100 bucsa na acc onda nisi baš nešto sposoban tongue , znači ako krećeš ispočetka YOU ARE BUSTO hmm

04

Re: SnG Bap Stake

rokec361 napisao:

I ja bi tako igrao, s tudjim novcima,  ali ne tražim druge njihovu lovu.
Ako nemas 100 bucsa na acc onda nisi baš nešto sposoban tongue , znači ako krećeš ispočetka YOU ARE BUSTO hmm

Ak nemožes drugome pomoc nemoras mu nit odmagat ...... a i napisao sam u zadnjoj recenici tko ne želi nemora Hejtat ... hvala na Razumljevanju ....

00

Re: SnG Bap Stake

rokec361 napisao:

I ja bi tako igrao, s tudjim novcima,  ali ne tražim druge njihovu lovu.
Ako nemas 100 bucsa na acc onda nisi baš nešto sposoban tongue , znači ako krećeš ispočetka YOU ARE BUSTO hmm

Decko je lijepo rekao ukoliko nemas interesa nemoj ni hejtat....
Stvarno mi je vise pun k ovakvih poput tebe zato nam i je drzava gdje i je....

Ugl eto rez cu ja 5 komada, nadam se da ces pronac jos 15 shareova pa da pljunes ovom gore u lice...
LP

Btw ostavi mi svoj skype na pm-u

Zadnji popravljao damir12 (13-02-2015 01:35:23)

00

Re: SnG Bap Stake

damir12 napisao:
rokec361 napisao:

I ja bi tako igrao, s tudjim novcima,  ali ne tražim druge njihovu lovu.
Ako nemas 100 bucsa na acc onda nisi baš nešto sposoban tongue , znači ako krećeš ispočetka YOU ARE BUSTO hmm

Decko je lijepo rekao ukoliko nemas interesa nemoj ni hejtat....
Stvarno mi je vise pun k ovakvih poput tebe zato nam i je drzava gdje i je....

Ugl eto rez cu ja 5 komada, nadam se da ces pronac jos 15 shareova pa da pljunes ovom gore u lice...
LP

Btw ostavi mi svoj skype na pm-u

      Hvala ... eto rezervirao sam te ...... Ah netreba se s takvim stvarima... ljudima zamarat .....  Poslao sam ti skype na PM

Ostalo još 15 dijelova

00

Re: SnG Bap Stake

Bump .... ostalo još 15 dijelova .....

00

Re: SnG Bap Stake

Bump........ ostalo još 10 Dijelova

00