Tema: Poker Tips

Pozzz ekipa , nezz jesam odabrao pravi dio foruma za ovu temu, ali eto ispravite me ako jesam...Ugl htio bi da podjelim iskustva sa ostalim igracima , sto se tice same igre online ...Neke stvari koje koristite da bi nadmudrili ili procitali protivnika, bilo kakav savjet...Eto za kratko vrijeme koliko igram primjetio sam jednu stvar, ne kazem da je uvijek tako , ali u 80% slucajeva uspijem ukrasti pot bez ikakve vrijednosti mojih ruku, samo prateci brzinu odigranog poteza, ocu reci igrac/i koji brzo udare check najčešće uopce nemaju nista na flopu/turnu i smatram da je idealna prilika za bet half pota mozda i manje, ovisi o potu..E sad dešavaju se i situaciju gdje protivnik , pa i ja sam radim trap pa odigram brze da ne bude sumnje , ali je to dosta rijetko, u slucaju i da se desi ne betam previse da nebi usao u "sranje" da se izrazim ...I ako neko moze da mi odgovori , kako odigravate KK ili AA , do sad sam isao na veliki bet ili all in jer mislim da je vrijednost ruku puno manja, ako se pridruzi vise igraca, uz to bi volio znati kako igrate manje parove do recimo 9-9... Sorry ako gnjavim big_smile ty

Zadnji popravljao KiLiKss7 (09-03-2015 22:21:06)

10