Tema: River odluka TOP2

U pitanju je SNAP nl200,a znate da HUD ne radi na SNAPu na Pacifiku.
Nisam u do tad odigranim rukama sa ovim covekom mogao da vidim nista slicno ovome.

U svakom slucaju,kako bi vi odigrali ovaj hand po streetovima,bez statsa ?
Naravno,najvise me zanima river odluka.
Hvala


http://i.gyazo.com/312d888d04b8a9e6b5a33501deed1123.png

00

Re: River odluka TOP2

Turn je najgori za njega tak da mu ne vidim smisao u donkanju, pa ako nisi imo handova na nj ja bi ga stavio kao fisha.
Meni jedino ima smisla da ima T9ss , od ostalih handova ne vjerujem da bi overbet donkao river s K8 ili missanim drawom kao 65ss.
Set je isto moguc, tak da bi foldao

00

Re: River odluka TOP2

Kako je odigrao i meni se čini kao fish, a najčešće kad izvode playeve u velikom potu vs dvojce, imaju hand tako da bi i ja fold... dosta kombova te beata.. a s obzirom da si ga raise turn, mislim da neće overplayat slabijih 2P.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (23-04-2015 13:37:16)

00

Re: River odluka TOP2

Double draw sa turna je meni bio najblizi realnom i naravno kompletirana kenta na riveru.
FOLDovao sam na riveru jer mi hand nije izgledao dovoljno jak da bih ga tu proverio.
Set 88+ bi verovatno zvao i upisao notes jer onda prakticno gubim samo od tih kombo ruku.
Po ovom odigravanju i meni izgleda kao fish,ali to ne znaci puno.Ne znam i dalje da li je tight riba ili neki klasican prosipac koji je ovo uradio sa 65ss kao sto je napisao ivan031(ili totalnim AIR handovima ss,sto se desava svaki dan da neki donk uradi).

Koliko mrzim igrati bez statsa,ali nekad sedi brdo donkova na SNAPu pa moram upaliti.

Hvala Alpha;Ivan031

00