Tema: Najslabiji hand koji callamo?

https://www.weaktight.com/h/5539614fa52511233888e884

Nek je villian naki std reg. Najslabiji hand koji callate river?
Koliko očekujete da villian bluffa river? (nekako imam feeling da ekipa nije tu previše balansirana.. mislim da imaju dosta više value handova nego bluffova).

Zadnji popravljao AlphaScorpii (23-04-2015 23:20:06)

00

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Ovo ovisi o statsima. Pokušao bi procjeniti da li dovoljno blefa river. Treba nam 33% da budemo breakeven, znači najvjerojatnije tolko blefova mora imati (ako ne valuebeta slabije).

Al ovaj spot, po sizeingu na riveru mi se čini da nikad ne blefa tako. Ak bi blefao bi betao 2/3, 3/4 ili overbet.

00

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Ok, slažemo se da nema baš bluffova. Dakle sve osim Kx možemo komotno foldat.
On ima dosta KX-eva u rangeu, al pitanje je dal beta ovako river sa KJ/KQ, a K3/K5 dal beta flop  hmm

Zadnji popravljao AlphaScorpii (24-04-2015 00:10:18)

00

4

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Čini mi se da standard reg ovdje underbluffa pa nebi trebalo callat s ičim osim KX. Mislim da bi mogo s ovim sizeom vb KJ da zna da callas 1-a jer beata velik postotak tvog rangea mada gotovo niko ne koristi taj size s KJ.
S druge strane dio regova uvijek 3b KQ, katkad KJ ili ih ne vb na riveru s tim sizeom i još katkad xb K3, K5 pa imaju jako malo vb komb. pa čak i da rijeko blefaju bit će dovoljno

00

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Nama je bez obzira na to dal on blefa dovoljno il ne river calling range otprilike 80-90% Kx . Tak da ak se adjustamo na njegov underbluff foldajuci sve osim Kx, ni nismo neki adjust zapravo napravili.

Zadnji popravljao ivan031 (24-04-2015 01:59:02)

10

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Da, bas sam isto pitanje htio postaviti.
Ako velite da ne blefa u ovom spotu i ne valuebeta slabije od KJ, kak onda možemo callat s KJ i slabijim?

00

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Zato sam i stavio hand smile..

Na njegovom mjestu je ovdje KJ=KQ pa valjda ako pot sizea KQ, onda isto radi i sa KJ (pretpotavljam da 99% ljudi na mom mjestu cbeta KQ).
Ja sam imao K9dd, foldao sam. K5 bi sigurno callao, K3 vjerojatno, ali glavni problem je što neću imat K5s i K3s vs svih villiana, a i kad ću imat, to je samo 4 ukupna komba hmm

00

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Nema veze što nemaš handove za callat, ako on(oni) to ne exploita. Mi njega exploitamo foldajući sve. A ako počne exploitati te, počneš callati Kx i gg.

00

9

Re: Najslabiji hand koji callamo?

K3 i K5 je vs regova na tim limitima sasvim dovoljno za bottom calling range na riveru IMO.

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Zašto ja ovo čitam kad više ne igram? tongue s obzirom da sam već pročitao, slažem se s vama da gotovo nikad ne blefa ovo, pa bi mi K3 bio botom rangea (a ni KQ ne bih mogao pustiti, da sam ga tako odigrao, ali po meni je KQ mozda prelos)
al što ja znam, ne igram već duže od jedne godine.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Rear_Admiral napisao:

Zašto ja ovo čitam kad više ne igram? tongue s obzirom da sam već pročitao, slažem se s vama da gotovo nikad ne blefa ovo, pa bi mi K3 bio botom rangea (a ni KQ ne bih mogao pustiti, da sam ga tako odigrao, ali po meni je KQ mozda prelos)
al što ja znam, ne igram već duže od jedne godine.

I, jel tako da je bolje bez pokera? big_smile (mislim na stres i ostale pizdarije koje nisu vezane uz zaradu..)

A KQ uvijek cbetam tako da ga nemam na riveru.

00

Re: Najslabiji hand koji callamo?

Pa ovisno o poslu i kolegama. Ja sam zadovoljan s odabirom, ali to ovisi kakve opcije sa strane imate.
Ali vezano za sigurnost posla to je nemjerljivo bolje (al opet malo ovisi kolko vam je siguran posao big_smile )
najbolje je igrati poker ako ste zadovoljni s time i imati plan B. Kao i u svemu u životu da se ostavi opcija i za nešto drugo.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00