Tema: Pozdrav.

Pozdrav.Ja sam novi. Imam jedno pitanje za početak. Koliko dugo moram igrati poker online dok neću vidjeti neku ozbiljniju zaradu.
Ili mi se možda više isplati biti profesionalni kladioničar?

00

Re: Pozdrav.

Dobrodošao na forum.

Bez učenja možeš igrati i cijeli život i gubiti. Bez truda nema zarade. Nemoguće je odrediti vremenski period kad ćeš početi zarađivati i koliko. Sve ovisi o tebi.

10

Re: Pozdrav.

Dobrodošao!!!!

Ako si novi Isildur1 jako brzo ćeš doći do zarade, ako si lošiji od mene, a ja sam početnik, jako teško ćeš zaraditi.

Ono što ti mogu reći jest da su  učenje  i napredak proporcionalo povezani.
Što više ulažeš u igru i učenje  bolji si igrač  i brže napreduješ a pogotovo je to izraženo  kod početnika.

SRETNO!!!!

Zadnji popravljao alcemic (10-05-2015 00:14:12)

00

Re: Pozdrav.

Poker je kao i sve ostalo, koliko vremena uložiš, toliko ti se i vrati. Ako si talentiraniji za poker (brže shvaćaš neke koncepte i sl) vjerojatno će ti vrijeme učenja smanjit i brže ćeš doć do zarade, a ako ne svejedno sa nešto više rada možeš počet zarađivat.

Meni je trebalo u početku oko 3 mjeseca do prvog profitabilnog mjeseca (ne računajući rb) da počnem ostvarivat zaradu na nl10. Znači, nisam bio nešto talentiran, ali sam uložio puno vremena.

Drugi problem je što veći dio tog uloženog vremena sam samo igrao, umjesto da sam više posvetu učenju.

Tako da, nitko ti ne može točno reć kad će se to dogoditi jer je svatko od nas drugačiji i svakome odgovara drugačiji način učenja, ima igrača koji su jednostavno kroz igranje napredovali do najvećih limita (gledajući aktivno kaj rade njihovi protivnici), dok su drugi uspjevali sa puno rada van stolova.

Sretno koji god put da odabereš

00