Tema: Analiza villana No1

Tot**** 
750 hands
26/23/11
Cb 45 fcb 64  af1.9

Notesi
pf 3beta slabije IP i folda na 4b
mozda 4beta kad pocne sumnjat na light 3betove?
calla 3b IP staba flop Ahitt i odustaje do kraja
cbeta polariz?
calla A8s na BB vs CO, c/c 8 hi c/r top 2
c/r hittan turn za value x3,2

POP-Upovi:

okvirno
Prvi je kad villlan opern raisa i kako reagira na 3b i sl
Ispod je kad se villan susretne sa PFR
Desno je steal i vs steal
Ovi ispod: desni je kad je villan PFR a lijevi kad je villan vs PFR

http://s4.postimg.org/dgu5o34j1/Totti94.jpg
uploading images

Trudit ce se svakih par dana napravit analaizu nekog rega i podijelit ovako pa možda pokupim neki savijet usput, nazalost nemam puno handova jer ih ne mogu kupit za Betkings

Rado bi cuo sto vi mislite o villanu i što je bitno što manje bitno, i na što da obraćam pažnju.

Ja cu u idućem postu kroz dan/dva postat svoje zaključke

Btw ako netko ima savijet za pisat notese i kako ih pisat bilo bi super, jer ja ugl zapišem line koji vidim i eventualno neki komentar ali ako sam zapisao par lineova više mi skoro nisu od koristi tokom igre jer dok ih pročitam i zaključim što mi to zanaci previše mi vremena oduzme

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Analiza villana No1

Generalno:
- previše opena BTN i SB
- previše folda vs 3bet BTN i SB
- ima visok 4bet (ali to je mali sample jer je najveći 4bet sa MP pa ne vjerujem baš u taj podatak)

- 3beta linearno sa SB  -> ne bih stealo wide CO i BTN, možda bih čak i openo tighter nego inače jer čini se da 3beta vrlo wide
- ustvari bih zatightao sa svih pozicija ako je ovaj igrač lijevo od mene

- čini se da cbeta balansirano OOP  -> ne stabam handove bez ili sa vrlo malo equitya, a ako da, planiram to napravit 3 streta

- overfolda vs cbet IP ??? (mali sample)

Ovako izgleda moj sample za notetaking.
http://content.screencast.com/users/niveaformen/folders/Jing/media/f8a8d75f-dde8-47f5-ad05-6e912224d26b/2015-05-16_1106.png

Ovo prazno ispod imena je za zaključke.
Ostlao je za hh.

Većinom kad potvrdim read (nakon 2-3x) pobrišem HH dole i ostaje mi generalni zaključka.
Jako je bitno ako se već troši toliko vremena na notese da to bude konstantno. I također da se igra manje stolova.

00

Re: Analiza villana No1

Mislim da ti se na ovim limitima više isplati analizirati/ispravljati svoju igru, nego tražiti ovakve tipove edgeva (u ovom slučaju detaljno exploitanje regova).

Zadnji popravljao AlphaScorpii (16-05-2015 11:20:35)

10

Re: Analiza villana No1

Slažem se s alphom. Na nižim limitima ima dovoljno fisheva i loših igrača da se solidnom igrom može lijepo beatati limit i ne treba dodatno trošiti vrijeme na analiziranje regova.

00

5

Re: Analiza villana No1

Moja opažanja


OOP cbeta polarizirano u reg i u 3b potovima (to vidimo jer jer neke handove cbet/foldao i ima  c/c range a skoro nema c/f range)
-Ne stabat flop za blef kad villan checkira, kad cbeta možemo raisat za blef sa blokerima i floutat sa drowovima


Steala puno i folda na 3b  -->adj Na BB vs SB: 3betat polariz IP i šire za blef (sa blokerima pogotovo, A7, K2 i sl), callat njegov steal sa mid strenght handovima
                Na blindu vs BT: 3 betat linearno ali proširit range za belf (QJ, KT, AT i sl. to nam nece bit za value jer villan nema callling range)

3beta dosta vs steala i vjerojatno linearno--> Adj: smanjit steal, 4betat za value. Možemo callat handove tipa ATs, KQs i sl. jer imamo read za post flop

3b polariz IP?
folda puno na cbet IP (vjerojatno calla pp, sc i sl i igra fit or fold bez inicijative)?


@nivea tnx. I ovo za notese moram pocet koristit definitivno

@Alpha, Roba  To radim samo za vježbu kao off table work, da naučim bolje uočavat tendencije igrača koristeći HUD. Nije sa ciljem povećanja winratea i sl.

when you feel like quitting think about why you started..
00