Tema: Top set na riveru NL20

https://www.weaktight.com/h/556afa15a52 … embed-tabs

na skoro 1k sample 22/19
Agr factor 3.1
Cold call 11 (sa buttona 6)
CB-fold 33
WTSD% 26
W$D% 42

Do ovog sessiona nismo se nest sukobljavali (provjravao sam i poslje, znaci nismo odigrali nijedan ni priblizno ozbiljan hand) ali sam primjetio da igra puno agresevnije nego inace i 5 min prije ovog handa sam gotovo u identicnoj situacji na drugom stolu callo njegov showe na riveru sa top pairom( i jos s lošim kickerom) on je imo set dvojki koje je flopiro.  BvsB ali sve isto, Ja CB on minraise..dakle potpuno isto samo nije tolko opasan board bio (odnosno turn i river) evo stavit cu i taj hand iako malo mi neugodno big_smile  https://www.weaktight.com/h/556b17d2a525110c50909ceb

Zanima me i dali drugcije odigrati flop ili turn

Zadnji popravljao Piroman23 (31-05-2015 16:32:56)

00

Re: Top set na riveru NL20

Ja bi vjerojatno foldao na turnu.

00

Re: Top set na riveru NL20

roba59 napisao:

Ja bi vjerojatno foldao na turnu.

+1

00

Re: Top set na riveru NL20

Ako villain ima visok raise cbeta jeli bolje turn bet pa fold na agresiju nego check. Sa checkom se namjestamo na fold pa call bas nema nekog smisla. S betom bi sigurno u vecini slucajeva izbacili blefove i dobili fold, ako nastavi sve je jasno.

00

Re: Top set na riveru NL20

Ti bi onda donkao turn za informaciju?

To nije dobro. Ako već misliš investirati novac na turnu, onda bolje x/c jer mu tad ostavljaš te blefove (slabije handove) u range-u. Ako donkaš i foldaš mu se slabije, onda si se izolirao protiv jačih handova.

00

Re: Top set na riveru NL20

Aha kuzim sad. Ako ne folda onda smo u jos tezem spotu na riveru sa slabijim handom sigurno.
A da mi recimo nemamo hand u nekom drugom spotu i dobijemo reraise na flopu od nekoga ko ima bas visok raise cbeta. Jeli bolje probati uzet na flopu ili kako odigrati na turnu.
Mislim na nekog ko bas ocito ima masu blefova na flopu i otima dosta potova na taj nacin.
Mozda previse generaliziram pitanje jer ovisi i o teksturi boarda i jos puno stvari ali jeli taj spot može biti profitabilan za nas.

00

Re: Top set na riveru NL20

Da, na flopu možeš najjeftinije uzeti pot pošto možeš rejzati za duplo i on mora foldati sve blefove. Ali to je bolje radit na dry boardovima jer na wet boardovima možeš imat jako puno handova koji će nastaviti.
Ali opet, ne mora značiti da će foldati pošto može re-blefati. A i mi u tom spotu ne predstavljamo ništa pošto bi slowpayali monstere. (govorim za dry flopove)
Sve ovisi o igraču, ima igrača koji će tu foldati sve i nikad neće re-blefati.

Najbolja generalna strategija je da si balansiran na flopu s betovima i da betaš polarizirano jer ćeš tak imati dovoljno handova za nastaviti, a one pure blefove lako foldaš. A srednje handove koje chekiraš, u tom slučaju nemožeš dobiti rejz i ne moraš ih foldati.

00