Tema: VIDEO: Kako igrati AA preflop

http://hr.pokerpro.cc/admin/inc/image.php?i=724655637_pokerpro-video.gif&w=130

Danas je na rasporedu video od roba59. Iako se čini kako svi znamo igrati AA preflop, on će vam objasniti u koji situacija je bolje rejzati, a kada je bolje slowplayati.

Pogledaj video...

00

Re: VIDEO: Kako igrati AA preflop

Bravo za video, svakako zanimljivo. Meni nekako najbitnije:"Igranje AA na određen nacin moze povecati i winrate nekih drugih handova" jer znam kad meni netko tako odigra AA odmah pisem note i naravno da mi iduci put kad se nadem u slicnoj situacijii sa protivnikom nije skroz svejedno.
Kazes da je ok slowplayati ako neko ima 3bet veci od 6, pa mene zanima dali vrijedi isto i za nekog tko ima 3bet recimo preko 10?

00

Re: VIDEO: Kako igrati AA preflop

Da. Što je veći 3bet to ima više blefova u range-u i tim nam je isplativije slowplayati.

00

Re: VIDEO: Kako igrati AA preflop

Piroman23 napisao:

Kazes da je ok slowplayati ako neko ima 3bet veci od 6, pa mene zanima dali vrijedi isto i za nekog tko ima 3bet recimo preko 10?

To sve ovisi o tome koliko se folda na 4bet i koliko je agro postflop di je on 3betao. Ima jos bitnih stvari, al to je prvo sta gledam pri odluci hocu li 4betat ili callati.

00

Re: VIDEO: Kako igrati AA preflop

Dobar video , pogledao cak dva put , samo šteta kaj nisi ubacil u video još npr svoju igru za stolom s AA , npr 2-3 ruke čisto za primjer kako odigrat u nekim situacijama i pozicijama, bolje bi ostavilo dojam i jasnije bi došlo u glavu.

00

Re: VIDEO: Kako igrati AA preflop

Primljeno na znanje. Možda sljedeći put kad će biti neka druga tema ubacim.

00