Tema: BAP stake Micro

Pozdrav Pokerpro , evo kao sta naslov kaže napravio bi bap za Micro turnire ......
To bi izgledalo ovako :
Limit :  0-5 $ BI    Mtt i SnG  ali vecina bi bila Mtt a od SnG igrao bih 2.5 $ 180 Man  al ne više od 5 na dan .....
Trajanje bap-a :  Bust ili tripel BR
Volume :  Trudio bi se odigrati 10-20 turnira na dan ovisno o slobodnom vremenu  , ak bih preskocio koji dan napisao bih u postu .....

Igrao bih na PS : AA-KK=0

Tražio bih : 200$ ......    na 40  dijelova po 5 $       to je dostatno za minimalno 100 turnira .........

Deal :  65:35 u korist stakera ......

            60:40  u korist stakera sa MU

MU opciju može uzeti onaj tko uzme barem 10 udjela ili 50$

U Buducnosti bih napravio još takvih Bapova ... naravno ak ce bit zainteresiranih




Postat cu zanmljivije ruke i svakodnevno nakon zavrsetga dana cu napisati sta i kako sam igrao taj dan i stavit cu bust hands ....
slucajno da nemogu nac bust hand za koji turnir ja se unaprijed izvinjavam ........

Za sada samo rezervacije ..... ak se bap ne proda u tjedan dana .... odustajem od njega onda

PS.  Nikoga se ne sili da uzme dio    ........... Hvala

Zadnji popravljao BackDoor (18-06-2015 11:30:04)

03

Re: BAP stake Micro

Ovdje ce bit Rail :

00

3

Re: BAP stake Micro

ja ti mogu ponuditi neki stake,mozes me dodat na skype(pokerstaking deal),pozdrav

00

Re: BAP stake Micro

psd4 napisao:

ja ti mogu ponuditi neki stake,mozes me dodat na skype(pokerstaking deal),pozdrav

dodao sam te

00

5

Re: BAP stake Micro

pa druze nema te na skajpu nikako,prihvatio sam te odmah

00

Re: BAP stake Micro

Pa meni skype pokazuju da si offlind ....sad sam na putu ...u pon cu doc na skype pa cemo popricat .....

10