Tema: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Pozz svima!

Odlucio sam pisati blog radi motivacije i pracenja vlastitog napretka igrajuci dva stola  NL2 Zoom 6 max na PokerStarsu.Cilj mi je izgraditi sebe kao igraca i naravno povecati bankroll.Posto nikada nisam igrao cash na regularnoj bazi mislim da ce ovo biti prilicno zanimljivo a pogotovo zato jer sam do sada vise manje ganjao turnire na kojima nisam imao prevelike uspjehe.Nekoliko prvih mjesta ali ponajvise ITM sto bi znacilo da sam dobio buy in natrag i nesto malo preko.Dinamika cash igre i mogucnost igranja kada zelis a ne kada se sakupi dovoljan broj ljudi ili kada je vremenski odredeno je isto jedan od razloga zasto se zelim posvetiti toj vrsti igre.

Moj cilj je BR od 220$ povecati na 500$ i nakon toga igrati 2 stola NL5.Nemam coacha niti stakeing ali nadam se da cu ubuduce raditi sad jednime coachom koji ce mi pomoci u napredovanju igre.

Redovito cu postati grafove poslije svakog sessiona.

Eto toliko zasada i hvala to ste procitali post!



Site:PokerStars

Bankroll:220$

Igra:NL2 ZOOM two tables

Tools:HEM2 Pro Version

Just Fold It
00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Zasto zoom? Sretno

Zadnji popravljao Andre_787 (09-03-2015 15:03:11)

00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Andre_787 napisao:

Zasto zoom? Sretno

Da ti budem iskren jedino radi toga sto mogu brze selektirati handove.Kao sto sam napisao noob sam pa se nekuzim bas previse u razliku.Nemoram toliko cekati da dobijem Hand koji zelim igrati.

Mozda je to greska ako smatras da to nije dobro za mene slobodno reci mozda me postedis neugodnosti sa varijacijom big_smile Cekam odgovor zaista.Jer kao sto sam napisao tekar pocinjem pa da ne krenem krivo odpocetka big_smile

Btw Hvala

Just Fold It
00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Na zoom-u i ribe igraju manji broj ruku pa manje gube. Automatski je regovima manji winrate.

00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

roba59 napisao:

Na zoom-u i ribe igraju manji broj ruku pa manje gube. Automatski je regovima manji winrate.

Hvala lijepa na odgovoru zaista cijenim to.Onda u FIshCave i napadad na regular tables big_smile

Just Fold It
00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

NL2 Regular Tabels(hvala Roba59 na savjetu)!!!

Site:PokerStars/Full Tilt

Bankroll:220$-----620$(620$ trenutno).

Igra:NL2 Regular two tables(6 max ali sada vise FULL RING)!

Tools:HEM2 Pro Version

Zaista sam zavolio RING GAME.Ucim redovito teoriju i gledam videe a uz to radim vlastit HH rewiew i trazim si leakove u igri a naravno i leakove mojih protivnika.

Uh zaboravio sam reci da i table selectam ali nekada sjednem sam za stol pa cekam da se skupe oko mene ovi sto misle da sam neki dobrovoljni Davaoc krvi zato jer me nemaju u SScopeu big_smile ALi nesto se brzo razbjeze big_smile

Trenutno sav fokus dajem na studiranju PostFlop igre i kako odredeni flopovi pogadaju range mojih protivnika.
Moram priznati malo mi je monotono jer nemam prijatelja sa kojime bih ucio i razgovarao ali nema veze.(ako postoji neka cash game grupa molim vas javite mi)

Note to self:Vise Rada i ucenja!!!!!  Znoj stedi krv(Bankroll)!!!! 

(Postao bih sliku ali zaista neznam kako pa onda nezelim niti zamarati nikoga)

GL na stolovima

Just Fold It
00

7

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Na tim limitima bi ja išo agresivnije s bankrollom. Nije baš neka razlika u kvaliteti igrača pa da moraš bit jako oprezan. 50-ak buyina bi ti trebalo bit dost(nešto više il manje s obzirom kolko ti je ugodno igrat). Naravno nemoj odma preć na nl10 ak nisi igro nl5, al nema smisla da se predugo zadržavaš na tim limitima ak imaš dobar br. gl

00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Hvala ti na konstruktivnom komentaru.Zaista si upravu malo previse sam nit sto se BR tice pa nikako da se odlijepim od Toga NL2.

Just Fold It
00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Nemoras odmah mozda preci na nl10, ali defitnivno nemas sto cekati sa nl5. Sjecam se sebe u toj situaciji, jer sam bio BR nit, ali stvarno nema smisla camiti na nl2 kad su likovi na nl5 isto jako losi i sigurno ces vise zaraditi.

Zadnji popravljao Chainvkci (22-06-2015 14:53:58)

00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Chainvkci hvala na komentaru.Slazem se naravno NL10 cu jos malo pustit po strani dok nepovecam BR do 1k.Nekako se osjecam bolje kad Imam zelede iza sebe nego da moram stalno move up i down radi shot takinga na veci Limit a i radi skill lvl-a isto.Mislim da jos uvijek nisam dovoljno dobar da igram na vecem limitu(NL10 i vise).

Just Fold It
00

11

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

BRM je više stvar psihe na malim limitima.. ako imas 25 BI mozes shotat viši limit IMO, ako se dobro osjecas (i bitaš prethodni limit ofc). Što više covijek čeka to je teže moveupati i stvara psihička prepreka, jer taj viši limit doživljavaš kao nesto važno (u stilu zelis bit siguran da to napraviš kako treba), i to se nadovezuje na strah od poraza i od gubljenja zarađenog, što je odraz krivog stava prema novcu/bankrollu za poker.

To znam po sebi, i vjerojatno su svi to iskusili na neki način. Moj savijet ti je, pri iducem sessionu koji krene ok na NL2 upali odmah 1-2 stola NL5. Ono sto se dogodi najcesce kad se radi shot na viši limit je povećanje samopuozdanja i lakše bitanje nižeg limita. Znaci i ako/kad kad izgubiš par BI na višem limitu, imati ces jako velike koristi od tog iskustva, postat ces bolji igrač, popravit ces igru i brže ces napredovat.


p.s. sve to vrijedi ako ti je cilj napredovat, ako ti je cilj nesto zaradit da si sto prije kupiš neku sitnicu, onda zanemari sto sam napisao i radi sto mislis da ti je najbolje  smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

12

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Potpisujem ovo što je Tonac napisao.

Još jedna stvar kad ljude strah moveupati. Kad naprave 2-3 shota i svaki završi loše. Onda se zacementiraju na limit koji igraju što je loše. Sljedeći limit nije toliko težak niti je velika razlika između limita da bi ta dva shota nešto značila. Vrlo vjerojatno je bio loš run. I bitno je ne posustati jer kad tad ćeš dobiti tih par stackova i ostat ćeš na tom višem limitu.

00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Tonac hvala ti  puno na komentaru i savjetu.Nemam namjeru BR trositi na nikakve sitnice nego taj novac koristim iskljucivo za igru i zaista mi je cilj napredovanje u igri i povecanju znanja/skilla.

Upravu si sto se move up-anja tice...ako predugo ostanem na jednom limitu nikada necu ici prema gore a samim time ce mi i skill set ostati isti i tu nece biti mjesta napredovanju.

Just Fold It
00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

roba59 hvala puno na komentaru i upravu si naravno.Sa 124 buy in-a za NL5 mislim da nema vise smisla neigrati taj Limit a i ako mislim napredovati u igri moram ici prema gore.

Just Fold It
00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Mogao bi ti pomoci i neki program koji pretvara $ u bb, mislim da to starshelper radi. Tako ces na svim stolovima umjesto stacka imat prikazane bb i neces imati dojam da su betovi veci i neces biti scared money i moci ces biti vise fokusiran na igru.

Za stavljanje slika preporucam gyazo https://gyazo.com

00

Re: MicroGrinder NL 2 Zoom 6 max

Andre_787 hvala na odgovoru.Upravu si starshelper je cool program i ima dosta drugih korisnih opcija uz to sto mijenja Chipove u BB.

Budem probao taj Gyazo.

Hvala na savjetu!

Zadnji popravljao BlueWhale24 (23-06-2015 15:18:35)

Just Fold It
00