Tema: Verifikacija kartice

Bok, napravio sam acc na moneybookersu, ali ne mogu verificirati karticu. Radi se o visa electron kartici PBZ banke, od deviznog racuna. Skrill javlja "verification failed". Poslao sam im mail, kazu ovako:
"According to our system record your attempts to deposit funds with your visa card ending in **** failed because your card issuer did not authorize the transactions."

Je li netko imao slican problem?

00

Re: Verifikacija kartice

Nakon sta ti skinu iznos za verifikaciju, pricekaj nekoliko dana, jer se cifra cesto promijeni za par centi..

00

Re: Verifikacija kartice

Cini mi se da je problem, ako sam dobro shvatio sto oni govore, da pbz uopce ne dozvoljava da mi oni skinu iznos za potvrdu s kartice, da vec tu zapinje.

00

Re: Verifikacija kartice

Ak je tako, onda nećeš moći verificirati karticu.

Verificiraj si account nekim drugim putem. Pošalji im mail i pitaj kako.

00

5

Re: Verifikacija kartice

imas kad se ulogiras page gdje mozes uploadati sliku osobne ili putovnice i jedan primjerak racuna (ne smije biti telefonski racun) ili bankovnog izvoda, i to ti je dovoljno za verifikaciju... Ja se sjecam da sam ja isto probao putem kartice devizne i nisam uspio jer mi je PBZ prikazivao krivi iznos koji su mi skinuli, tako da se ne moras s tim mucit, nego samo uploadaj ovo kaj sam gore napisao, automatski ti se povecavaju i limiti...

I znaju bit spori, pa se nemoj cudit ak ces morat pricekat do 10 dana, nekad i duze

00