26

Re: BetKings Poker (Hive network)

Nebi bio prvi koji se kune da mu nitko ne može na account osim njega, a onda ispadne da mu je brat, frend ili netko treći znao password i zdonkao lovu (a ovaj to ne želi priznati).

Mi ti ne možemo pomoći pošto nisi naš igrač. Kontaktiraj support i pitaj njih za detalje. S kojeg kompa ti se logirano, koji ip... Sigurno ti oni nisu zdonkali lovu jer zarađuješ na njihovom sajtu. Ti njima radiš rake, a ovo što zarađuješ uzimaš drugim igračima.

00

Re: BetKings Poker (Hive network)

Ma nema niko moj pass, evo javljeno mi je iz supporta da se s tog ipa logiralo samo jedanput i igralo te slotove, i ip je ima bit iz londona, sad neznan sta ce bit i oce li mi refundirat novce.

00

28

Re: BetKings Poker (Hive network)

na planetwin-u (planet365) koji takodje pripada hive networku svaki "najobicniji" svaki chat operater zna tvoju sifru. to sam licno doziveo gde su im trebali podaci radi provere nakon sto sam trazio cashout. nalog mi je verifikovan uredno, imam agenta, vise puta sam radio deposit/cashout...  trazili su to kao redovnu proveru, reko ok. dao sam im apsolutno sve podatke, slike dokumenata... onda mi chat operater trazi sifru naloga gde da skratim pricu kaze dzaba sve ako ne das sifru da i nju proverimo, ostalo je sve u redu. ja blago receno u cudu! nakon duge prepiske i rasprave nalog mi je i dalje bio blokiran. slao sam emailove nekim nazovi ih visim adminima, sefovima gde su me uveravali da sve u redu, da je to normlana interna procedura i ostale gluposti. na pitanje kako i ko mi moze garantovati da je moj nalog siguran i da nece niko da zloupotrebi sifru i desiti se nesto kao sto se desilo i "glavnomkralju" dobio sam bezveze odgovore kao oni mi garantuju da nece niko da nemam razloga za brigu. kasnije je agent zavrsio stvar ali nikad vise tamo nisam pare stavio... ako neko sumnja u ovo sto pricam imam sacuvane emailove prepiske sa suportom i transkript kompletnog chata koj sam sacuvao za ne daj boze da ne mogu govna da me naprave ludim ako mi se ovako nesto desi.

deo chata:
letos prosle godine
17:38:32] ####: a reci mi zasto je ne mogu da se logujem
[17:38:39] ####: sifru ja nisam izgubio, znam koja je
[17:38:57] Mia: mozemo je proveriti odmah
[17:39:00] Mia: samo vas molim da je napisete
[17:39:13] Mia: buduci da smo korisnicki servis
[17:39:18] #####: nikad nigde ni jedna soba ne trazi sifru da pisem
[17:39:27] Mia: ne morati brinuti jer je chat bezbedan
[17:39:29] #####: ni jedan operater
[17:39:30] Mia: ok
[17:39:43] #####: sada cu da zovem mog agenta pa cu da proverim sa njim
[17:39:53] #####: ako ti dam moju sifru hocu i tvoje pdatke
[17:39:55] Mia: buduci da mi stalno dobijamo ovakve zajhteve to je uobicajena praksa
[17:40:00] #####: ime i prezime da znam na koga da se pozovem
[17:40:03] Mia: ali ako ne zelite razumecemo svakako
.
.
.17:42:42] Mia: ja vasm mogu potvrditi da li je sifra tacna ako znam koju kucate
.
.
[17:43:27] Mia: pitala sam vas ne bih li vama dala potvrdu

itd

da ovo sve nije svojevolja chat operatera dobio sam potvrdu od admina.

Zadnji popravljao k_paks (15-05-2015 20:51:36)

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

Re: BetKings Poker (Hive network)

Jesam, vratili su mi sve poslje par dana, nakon razgovora sa Dejanom iz supporta. Svaka cast Dejanu!

00

Re: BetKings Poker (Hive network)

Prvi put isplacujem novce sa betkingsa na skrill, pa me zanima kad idem na withdraw jeli dosta samo upisati mail od skrilla i iznos isplate, i koliko se ceka isplata?

00

Re: BetKings Poker (Hive network)

Je bilo koji mail mozes upisat, ne mora biti onaj s kojim je registracija napravljena. Dode jako brzo, za par sati, najvise jedan dan.

00

Re: BetKings Poker (Hive network)

Pa kako mislis bilo koji mail, ali ne bi trebalo na mail od skrilla, ako upisem neki drugi kako ce mi novci doc tamo???

00

33

Re: BetKings Poker (Hive network)

Da, mail od skrilla, ali ne mora biti isti kao i kod registracije,

00

34

Re: BetKings Poker (Hive network)

Dali nekome na Betkingsu zadnjih dana puca veza?

when you feel like quitting think about why you started..
00

35

Re: BetKings Poker (Hive network)

Meni jako često

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

36

Re: BetKings Poker (Hive network)

Ima li Betkings rush (speed, zoom) poker?
Ako ima, kakav je promet na NL50? Ima li neka donja granica akcije tijekom cijelog dana, samo večernji sati?

Naime, igram povremeno na Ipokeru speed NL20. Sad sam u mogućnosti otići level gore, na NL50, ali kako tamo NL50 nema nikad nikakvog prometa, moram se maknuti, pa tražim optimalnu opciju.

00

37

Re: BetKings Poker (Hive network)

Ima ali nema prometa.

00

Re: BetKings Poker (Hive network)

Zanima me kako vam radi planet convertor na hive-u, jel converta sve ruke, jel se rezultati podudaraju sa stvarnim?
Posto kod mene bas promasuje rezultate, a i ne konverta otprilike 1% ruku kad se uporedi s onim iz view poker history...
(igram 5nl i 10nl, da nepomenem, ako je problem tipa do imena stolova...)

Zadnji popravljao mikrosizivotnacinjenico (14-10-2016 20:36:16)

00

Re: BetKings Poker (Hive network)

Ako se ne varam ne ucita prvu ruku sa svakog stola pa mozda od tud taj 1% smile

00

40

Re: BetKings Poker (Hive network)

Najbolje da pitaš direktno planet converter. Možda imaš neku starsu verziju pa samo trebaš updejtati.

00

Re: BetKings Poker (Hive network)

@storm
Prvu ruku sa stola ubacuje sad testirah.
@roba
Prvo sam i pitao njih oni kazu neznaju o cemu se radi.

Au sad vidim, fish sam, winningsi su u $ a sajt je u evrima, hem konverta 1$ za 0.7eur smile

Sad sam gledao ruke definitivno ispusta tipa 1%, al to je nesto random verovatno pa ni ne utice toliko na rezultat, a na statse nimalo....

00