Tema: Par pitanja od kvazi početnika

Nakon perioda neigranja odlučio sam ponovo okušati svoje znanje u pokeru (igram na pokerstarsu). Svaki stol koji igram uredno zapisujem u excell da znam točno koliko sam novaca zaradio/izgubio i koliko sam vremena na to potrošio,  da ne bi bilo zavaravanja. Do sada sam stalno igrao cash gameove sa 0.01/0.02$ ili 0.02/0.05$, i stalno se nekako vrtim oko nule, zadnje vrijeme čak i lagano gubim. Zanima me gdje se na tim malim iznosima najbolje može unovčiti nešto, cash gameovi, sit n go, spin n go, turniri..?
Drugo što me zanima, gdje je nestao fish? ovdje svi igraju prilično tight, otvaraju malo ruku i teško je nešto napraviti... ili mi se to samo čini?

00

Re: Par pitanja od kvazi početnika

a

PajoPatak napisao:

Nakon perioda neigranja odlučio sam ponovo okušati svoje znanje u pokeru (igram na pokerstarsu). Svaki stol koji igram uredno zapisujem u excell da znam točno koliko sam novaca zaradio/izgubio i koliko sam vremena na to potrošio,  da ne bi bilo zavaravanja. Do sada sam stalno igrao cash gameove sa 0.01/0.02$ ili 0.02/0.05$, i stalno se nekako vrtim oko nule, zadnje vrijeme čak i lagano gubim. Zanima me gdje se na tim malim iznosima najbolje može unovčiti nešto, cash gameovi, sit n go, spin n go, turniri..?
Drugo što me zanima, gdje je nestao fish? ovdje svi igraju prilično tight, otvaraju malo ruku i teško je nešto napraviti... ili mi se to samo čini?

Pozz PajoPatak

Na Microstakesima ces slabo nesto unovciti Osim ako ne odradis pravi grind i to svaki dan.Cash game je najbolji nacin za zaradu jer svaki pot koji osvojis je prava lova al to vec znas ne?1

Spinse necu komentirat ali za njih ti treba prilicno dobar BR jer su swingy i nisu vise bas tako laki za beatat al kaj ja znam..

Sit n Go turniri su super nacin za izgradit BR ali neznam koja te vrsta zanima...HU???6 max...9 max????180????-svaki od tih se igra malo drugacije i tu ti treba BR od odprilike 100 BYNA za odredeni Limit!

Turniri su super nacin za nesto unovcit ali za njih ti treba priicno veliki BR jer su puni varijacije i jako puno ulogu igra sreca!

Reci mi tocno koja te vrsta igre najvise zanima pa cu ti moci nesto specificno odgovoriti sa boljim informacijama.

Osobno ja sam probao sve..Cash,SNG,MTT,SNG HU...meni je Cash najbolji radi vremena!

Fisha ima sve manje ali svejedno se jos moze igrat!Inace ako sjedis za stolom di su svi bas jako tight onda gledaj da otvaras vise ruku i radis pritisak na blindove...bas iz tog razloga sto tvoji protivnici igraju jako malo ruku puno ih je lakse procitat i stavit na odredeni Hand nego tebe koji igras vise npr...samim time potezom ces ih natjerat da se malo aktiviraju jer ce inace uvijek morati foldat kad nemaju Hand ali isto tako mogu iskoristit svoj tajt imidz za stolom da te izblefaju na odredenim flopovima ako skuze da si los postflop..kako bilo ako zelis razgovarat o pokeru javi se...ja cu ti odgovorit cim se ulogiram na Forum...

Rokaj sa SC u MW potovima big_smile

Just Fold It
00