776

Re: Robert - fakker11, roba59

Muho91 napisao:

a ti proker ako nemas sta pametno reć, bolje nemoj nista smile ipak je tema PITAJ PROFIĆA  wink

1. Napisao si ; "ko moze neka odgovori", a ne iskljucivo profic  tongue . Uostalom  tko kaze da ja nisam profic ? Ja sam profic za glupe komentare   smile  .

2. Sorry, nisam mislio  niti vrijedat nikoga, nego mi nije jasno pitanje... Napises u prvom postu dobro pravilo za BRM (20-30 buyina- 100 big blinda) i onda pitas na kojem limitu igrati sa pocetnih 85 eura  !? Pa bar je to jednostavno izracunati  hmm

01

777

Re: Robert - fakker11, roba59

Nisi ni ti s razumjevanjem pročitao članak o BRM-u. Pravilo BRM-a ne govori da moraš imati 20 buyina na sajtu na kojem igraš, već da imaš 20 buyina za igru. To može biti na skrillu, drugom sajtu ili pak u džepu.

00

778

Re: Robert - fakker11, roba59

roba59 napisao:

Nisi ni ti s razumjevanjem pročitao članak o BRM-u. Pravilo BRM-a ne govori da moraš imati 20 buyina na sajtu na kojem igraš, već da imaš 20 buyina za igru. To može biti na skrillu, drugom sajtu ili pak u džepu.

Da istina, kriv sam i ja smile a uvijek će se naći neko da prokomentariše negativno, al nema veze...imam nešto preko 400 e BR tako da mogu igrat nl20 bez problema...zahvaljujuci onom tvom videu u 3 dana sam strpljivom igrom profitirao negdje oko 45-50 e i hvala ti jos jednom na onome, sad čak i ne moram imat zapisano sa strane koje karte igrat s koje pozicije smile

00

779

Re: Robert - fakker11, roba59

Nije to tebi bilo namjenjeno, nego proker1.

10

780

Re: Robert - fakker11, roba59

Ne razumijem u cemu je problem. Pa valjda se to podrazumijeva  ako imas dodatnih 100 $ za uplatiti da racunas to kao sredstvo za igru bez obzira u kakvom obliku imas te novce, virtualno ili fizicki. Ali svejedno mi jos uvijek nije jasno pitanje od Muhe...  Na kojem  sajtu i koliko god  ima novaca nije bitno ako zna da mu trebaju minimalno 20 buyina za igru na odredenom limitu, cemu onda pitanje  koji limit  igrati sa 400 eura ili nebitno o kojoj cifri se vec radi !?

Kako god, da ne spamamo vise jel je odgovor  dobio , sretno svima u igri  !

Zadnji popravljao proker1 (26-06-2014 14:22:20)

00

781

Re: Robert - fakker11, roba59

Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora. Nisi ni ti uvijek znao sve o pokeru.

00

782

Re: Robert - fakker11, roba59

@ rounder1984

Nisam znao gdje da napisem (u PM ne mogu jer nemam 15 postova koliko sam pročitao negdje da je potrebno). Dogovorili smo se da ces mi preko teamviewera provjeriti jel sve ok s HEM 2 kod mene i ako budes mogao volio bih da to veceras odradimo ako imas vremena jer ne znam kad mi ističe onaj free trial.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

Zanima me ipoker deal, ovaj ko preporučio Hans. na PM ili email.  Koje poker site-ove preporučuješ za nl20-nl50, koji su najbolj soft i solidan RB% ?
hvala za odg , Pozdrav

00

784

Re: Robert - fakker11, roba59

Šaljem ti na email.
A koji sajtovi su najbolje soft neznam.

00

785

Re: Robert - fakker11, roba59

roba ako mozes i meni posalji na mail, uskoro foldam Betsafe smile

Zadnji popravljao Muho91 (26-03-2016 02:58:53)

00

786

Re: Robert - fakker11, roba59

Zanima me od svih onih knjiga koje skines sa torenta ima ih hrpa, da li u danasnje vrijeme i dalje vrijede teorije iz njih , i koje bi mi preporucio.Ocu printati neku pa da bez veze ne trosim tintu. Easy game, math that matters i lat there be range imam printano??

00

787

Re: Robert - fakker11, roba59

te 3 knjige pokrivaju manje više sve... Možda bi tu dodao još The poker blueprint.

Teorije vrijede, ali možda neki konkretni savjeti kak igrati u određenim situacija ne pošto se igra dosta mjenja s vremenom. Najbolji su videi pošto su najfriškiji, a i lakše je skužiti "što je pisac htio reći".

10

788

Re: Robert - fakker11, roba59

Matthew Janda - Applications of No-Limit Hold'em

20