Tema: pitanje za roba59

Pozdrav svima ,
Da ne dužim i trošim prostor.
Jučer sam igrao na pokerstarsu nl5 znači 0,02, 0,05 6max osam ruku (8) zaredom dobivam AA 5 ruku svi odustaju 6 dobivam cca3 usd 7 odustaju, a  8 ruku mi lik stavlja all in prije flopa ja naravno pratim i naravno gubim od J,Q o na flopu dolazi JJQ, jel to tebi normalna ruka
Pozdrav Robi59 i svim ostalim igračima na ovom forumu

15

Re: pitanje za roba59

Naravno očekujem odgovore i od drugih

00

Re: pitanje za roba59

ja mislim da je to nastimano.. sigurno si igrao protiv botova.. bolje nemoj igrat vise uzet ce ti sve pare! mozes i tuzbu dici protiv njih jer su ti nastimali da ti izgubis! lijep pozdrav

01

Re: pitanje za roba59

znači izgubis ruku i zakljucujes da je nastimano ? da nisi izgubil onda nije naštimano ? lol

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

5

Re: pitanje za roba59

to ti je sastavni dio igre. Ja sam prije par dana izgubio kad sam imao straight flush i šta sad? kog briga? desilo se i idem dalje

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: pitanje za roba59

Sve što si doživio je normalno. S AA u otprilike 20% slučajeva gubiš.

00

Re: pitanje za roba59

Za aseve znam oko 82% dobivaju, ali osam ruku zaredom, malo naivno zar ne.
Pa nismo djeca, vece sanse su da me pojede velika bijela u jadranu.
Zelim konkretno misljenje o tome od vise vas , cisto me zanima jer ovo je prenaino.
Drugi put ja a2 , drugi k3 , treci d5, cetvri j10 i ja all in sve u hercu i pokupim svima pare, naravno da je realno od 13 herceva  11 na stolu.
Da li sam jedini koji se bori protiv igraca, varijance, programa, statistike i samog sebe ili vas ima jos. Od kada sam se popeo do chrome stara i jos 100ak bodova do silvera kao da se naglo moje znanje poboljsava( citaj sreca) da li je to jos netko primjetio ili sam samo krelac.Zadnjih nekoliko dana uzimam oko 15-20USD dnevno, a prije svaki dobitak drugi dan gubitak a sumnjam da sam u par dana postao mega poker car jer igram tek oko godinu dana rekreativno a od literature sam uglavnom na smokvinom listu i sl

00

Re: pitanje za roba59

Ja koliko sam shvatio nisi izgubio 8 puta nego sam jednom. 5-6 puta su ti istoldali, jednom si odnjeo jednom izgubio. Nista novo i cudno.
Ovih 80% sta asevi nose se odnosi na preflop stackoff i na vecoj bazi ces vidit da stima.

krelac napisao:

da li je to jos netko primjetio ili sam samo krelac

...samo krelac.

00

Re: pitanje za roba59

Opet vi o gubitku ja pricam o 8 ruku zaredom na jednom stolu u istoj igri  nl5 6max AA,AA,AA,AA,AA,AA,AA,AA zaboravi gubitak nije bitanni prvi ni zadnji

00

Re: pitanje za roba59

Pa sta se zalis?
Ja nisam nikad na jednom stolu dobio AA 8 puta a igram dosta dugo.
Izgubio si jedan pot. Sta ti nije jasno?

10

11

Re: pitanje za roba59

Koja je vjerovatnost za to pa to i ono sa bojom nije moguce

01

Re: pitanje za roba59

dokazi da si dobio 8 puta. ajd da si reko 3 puta  big_smile

10

13

Re: pitanje za roba59

Ostavi se pokera...nije to za tebe...iskren savjet

00

14

Re: pitanje za roba59

Nisam niti ocekivao normalan odgovor , ipak je ovo Hrvatska.
Pozdrav ekipa

02

15

Re: pitanje za roba59

krelac napisao:

Koja je vjerovatnost za to pa to i ono sa bojom nije moguce

Kojom bojom? jel misliš na straight flush?

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

16

Re: pitanje za roba59

krelac napisao:

osam ruku (8) zaredom dobivam AA

šanse za to su(ako sam dobro izračunao) 1:5 690 339 646 868 044 961
za dobit na lotu(7/39) je 1:15 380 937
ovo mi više izgleda kao zadatak koji bi zadao profesor iz matematiku u srednjoj, nego da se to ikada ikom dogodilo

moj prvi komentar na forumu potrošen na glupost

10

17

Re: pitanje za roba59

Je moguće da niko ne kuži trolla? Još vam čovjek daje hintove u svakom postu. Ne feedati. Izbrisati thread.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

18

Re: pitanje za roba59

Nezz koliko ti mora biti dosadno da pises ovakve gluposti i nezz koji je meni k uopste sto citam sve ovo big_smile big_smile

00