101

Re: HUD

Hvala na odgovoru, ma pobrisao sam tamo post jer mi se ovaj topic učinio primjerenijim za takvo pitanje i onda napravim nered smile

00

102

Re: HUD

Ima li i kako se zove opcija u hudu gdje mogu vidjeti kako BB reagira ako ga ja kao sb ili button samo callam?
Dakle kolko puta samo BB chekira naš call,  a kolko puta raisa taj call.

Zadnji popravljao Tomiko (08-10-2015 03:34:49)

00

103

Re: HUD

Ne razumijem. Misliš da limpaš preflop na BTNu?

00

104

Re: HUD

Da, upravo to... mislim jedno pišem drugo, ccc.
To me zanima radi SNG-a, kada se digne blind dosta njih koji su na SB (naravno ponekad i ja smile)  želi samo limpati i jeftino vidjeti flop.
Da li je moguće vidjeti kako reagira villain koji je BB na to limpanje (bilo bi idealno vidjeti kako reagira kad je npr. blind 50 i kad je blind 200, ali za to treba vjerovatno treba neki poseban program baš prilagođen sng-u, ako netko zna neki takav bilo bi od pomoći).
Naravno zanima me i kako reagira onaj koji je SB kada nakon njegova preflop limpa BB raisa to (kolko npr. radi preflop limp reraisa)

p.s. stiće ti ovaj post i kao prijava od mene, klikno sam na prijavi umjesto reply.. prijavljen si admine big_smile

Zadnji popravljao Tomiko (08-10-2015 12:01:33)

00

105

Re: HUD

A vidim sada da u hudu ima posebna stavka limp, a ja kao idiot ovdje pitam prije nego lijepo pogledam šta sve hud ima. roll
Vjerovatno tu ima to sve šta ja pitam, tako da ću sam proučiti.

No i dalje me zanima ovo -Da li je moguće vidjeti kako reagira villain koji je BB na to limpanje (bilo bi idealno vidjeti kako reagira kad je npr. blind 50 i kad je blind 200, ali za to treba vjerovatno treba neki poseban program baš prilagođen sng-u, ako netko zna neki takav bilo bi od pomoći).

00

106

Re: HUD

Notecaddy je dodatni program u HEMu preko kojeg se mogu novi statsi raditi i ima jako puno opcija. Mislim da se tamo može napraviti ta statistika, samo je komplicirano za napraviti. A ovako tog statsa nema.

00

107

Re: HUD

"Hello WeakTight User,

There's been some huge changes to software and tools permitted at Pokerstars and PartyPoker over the last week which aim to "level the playing field".

"Many of the tools that professionals use to maximize their edge have made the games too difficult for new players to survive"

Pokerstars Changes - HUDs will have big restrictions (not an outright ban), with only a small number of basic stats being allowed. Aside from starting hand charts, equity calculators are banned and eventually seating scripts will be completely banned.

Note: These changes will also come into effect on FullTilt Poker.

PartyPoker Changes - HUDs set for outright ban, with waiting-lists being randomized and bum-hunting being eliminated (you can only see opponents screenname once you've played the first hand). HH's cannot be saved locally."

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: HUD

roba59 napisao:

Betkings ti je na istom networku kao i planetwin. Javi se za deal.

Preko nas mozes converter dobiti za 23 €

Pozdrav!
Treba mi ovaj konverter, koga da kontakriram? (nekog osim robe koga trenutno nema na skajpu?)

00

109

Re: HUD

http://www.planetconverter.com/starlive-converter/
Ovdje je konverter. Kontaktiraj ih i kaži da si došao preko POKERPROCC i da smo ti mi rekli da preko nas imaš popust.

00