51

Re: CFP HU

4 month challenge

3. dan

Nakon ovog uspješnog starta , te dan nakon ovog posta sjeo sam za komp potpuno dekoncetriran na  ono što radim.
Završio sam 450$ taj dan tako da sam odlučio uvest neke promjene prije nego što krenem grindat.
Od sad svaki dan pročitam jedan članak "Treat you poker like a business" što mi dosta pomaže da ostanem fokusiran tokom session i na konačni cilj.

4.dan

Uglavnom BE dan , bez snekih većih swingova tokom sessiona. Imao sam par agresivnih fisheva koje sam morao quitat,ali sam poslije session prošao kroz sve SD protiv njih,te napravio dosta korisinh notova,tako da ću se sljedeći put znat adjustat protiv njh.

5. dan

Dan je predobro krenuo,bio sam up 500$ nakon prvih dva sata,da bi onda do kraja session pao na 0 skoro.
Odigrao sam 1k handsa jer sam bio malo frustriran kad sam pao na 0 .

6. dan

Solidan dan.  Odigrao sam 1.8k handsa i napravio ok profit . Pogledao sam par videa iz intermediate sekcije te prisustovao na coachingu.

7.dan

slobodan dan  cool

8.dan

Imao sam nekih privatnih obaveza tokom jutra tako da sam izgubio par sati na tome. Neka fjaka me držala cijeli dan,tako da nisam igrao puno kad sam sjeo za komp.
Odigrao sam samo 700 handsa ali sam napravio solidan  profit uzevši u obzir koliko sam igrao.

http://i.imgur.com/Pv0Lc2P.png


Profit:
2,126 $ / 22 000 $

10

52

Re: CFP HU

pozdrav svima!

4 month challenge

9.dan

Bio sam većinu dana BE, malo sam lošije runnao nego obično  cool . Volume je bio tako-tako,mada mislim da sam trebao još malo grijati stolicu.

10.dan

Slično kao prijašnji dan. BE kroz većinu sessiona,da bih pri kraju sessiona naletio na par agresivninh fisheva protiv koji se nisam dobro adjustao,tako da sam session završio u minusu od 200$.

11.dan

Nisam igrao puno taj dan,s obzirom da sam imao dosta stvari napravit vezane uz poker. Morao sam  se pripremit za coaching tako da sam odabrao sam jednog protiv kojeg sam izgubio najviše $$$ te prošao kroz sve SD te statse te sam morao naći način način kako se adjustati protiv njega. Mislim da je ovo bio jedan od najboljih coachinga dosad u CFP, morat ću proći još par puta video  da pohvatam sve i implementiran tokom igre.

12.dan

Neplanirani slobodan dan   big_smile

http://i.imgur.com/lgkYL7O.png

Gledajući,mislim da mogu bit zadovoljan profitom dosad ali volume i nije baš kakav sam očekivao.Par dana promet je bio dosta slab, tako da se i nisam baš naigrao.
Sudjelovao sam na većini coachinga ovaj tjedan,osim jednog kada sam imao problema sa netom.Tako da ono,zadovoljan sam kako napredujem,te se nadam da ću ovako i nastaviti.

Profit
3,038 $ / 22 000 $

00