Tema: Prodajem: Komp za poker

Prodajem komp idealan za poker. - Nema garanciju

Monitor - 28" - 4k rezolucija = 3840x2160 - Philips brilliance 288p 60hz - znaci reza ko 4 x full hd monitora stane doslovno gro stolova
monitor  je PIVOT - mozete okretat kako god zelite

Konfa:
AMD 6 cores - 6300fx
8 gb rama ddr 3
160 gb SSD INTEL
1.5 TB obican HDD
napajanje crossair
grafa - gtx 760 2 gb nvidia gainward
dvd rw
zalman cooler - placen 400 kn
ploca - ASROCK - neka bolesna - 3 utora pciex16x za tri grafe u SLI - 4 utora za memoriju - do 64 gb ram -  na sebi neki mini led ekrancic za overclock - socket AM3 + mislim da podrzava sve nove procesore da je to zadnji socket.
Zvucnici - logitech  sa THX certifikatom - zadnji suroound bežićni ukupna snaga 300 W - kristalno čisti zvuk plus upravljacka jedinica sa ekranom i daljinskim.
Kuciste ima utore za micro sd i takve kartice cak ima i sata utor na vrhu da nemorate otvarat komp ako neki drugi hdd želite prikopčat da prenesete podatke.


Uglavnom konfa je tip top nije se štedilo dok se kupovalo radi odjednom šta god želite bez usporavanja stvarno performanse su vrhunske.
Igre gotovo sve rade na high - ultra detaljima  na rezi 1080p bez štekanja - GTA 5 stabilno oko 50 fps na najjacim postavkama. A ovo ostalo vrti da ni ne osjeti.

Može se isprobati, mogu i dostaviti na podrucju - ZG, VŽ, ČK - recimo do 60 km od zeline.

Prodajem iz razloga jer idem raditi u inozemstvo pa mi treba laptop - moze zamjena za neki vrhunski laptop ili da mi uzmete u ducanu laptop na rate na karticu recimo ja vama komp - svejedno otvoren sam za dogovore.

CIJENA: 1000€ - NIJE FIX MOŽE DOGOVOR


http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/pc-racunala/28-4k-6-jezgri-amd-ssd-160-gb-gtx760-logitech-300w-slika-59805364.jpg

Zadnji popravljao perozelina (18-12-2015 14:46:23)

club  heart  diamond  spade
00

Re: Prodajem: Komp za poker

perozelina napisao:

Konfa:
8 gb rama ddr 3
160 gb SSD INTEL
1.5 TB obican HDD
napajanje crossair
grafa - gtx 760 2 gb nvidia gainward
dvd rw
zalman cooler - placen 400 kn
ploca - ASROCK - neka bolesna - 3 utora pciex16x za tri grafe u SLI - 4 utora za memoriju - do 64 gb ram -  na sebi neki mini led ekrancic za overclock - socket AM3 + mislim da podrzava sve nove procesore da je to zadnji socket.
Zvucnici - logitech  sa THX certifikatom - zadnji suroound bežićni ukupna snaga 300 W - kristalno čisti zvuk plus upravljacka jedinica sa ekranom i daljinskim.
Kuciste ima utore za micro sd i takve kartice cak ima i sata utor na vrhu da nemorate otvarat komp ako neki drugi hdd želite prikopčat da prenesete podatke.

Evo kolega nije regan na forumu, pa zamolio da pitam za ove komponente u PCu.
Zanima ga tocno koji modeli su u pitanju.
Koji ram, koji intelov SSD, koje corsairovo napajanje i koja maticna ploca.

00

Re: Prodajem: Komp za poker

ram je 2 x 4 gb - mislim kingmax dd3 1600 mhz
corsair cx430  - http://www.amazon.com/Corsair-Builder-EPS%C2%A080-certified-Power/dp/B0092ML1SC/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1450263606&sr=1-1&keywords=corsair+cx430
intel ssd sa2m - 160 gb
ploca je ova - http://www.amazon.com/ASRock-MB-970EX4-970-CrossFireX-Motherboard/dp/B0058HUQJ0

club  heart  diamond  spade
00