Tema: Pozdrav svima

Pozdrav ljudi,htio bi počet igrat poker malo online za novce,neku siću 300-400kn,čisto malo da vidim i probam,ali nemam pojma o tome pa sam se nado da ćete me malo uputit.

Zanima me na kojim stranicama vi igrate,jel Pokerstars najbolja,nemam nikakav online račun,imam običan tekući račun u PBZ banci,pa me zanima kako se vrši ta uplata,i u biti taj proces,na koju stranicu se registrirati,kako novce uplatiti itd. big_smile

Čito sam neke komentare da se ljudi nešto žale na Pokerstars,ali pretpostavljam da je to zato jel uvijek mora biti i negativnih komentara,ali inače je PokerStars pouzdan s isplatom i igrom?

Zahvaljujem.

00

Re: Pozdrav svima

Pozz!

Sto se tice pouzdanosti neces naci bolje nego Pokerstars (99% sam siguran u to) no igraci su naravno tamo i tezi opcenito za pobjediti nego na drugim manjim siteovima smile Sad ovisi dali te zanima cash, turniri, NL holdem, omaha ili sto smile

00

Re: Pozdrav svima

Hvala na odgovoru.
I ja sam mislio da je Pokerstars najsigurniji,ali neznam kako ide to s uplatom i taj proces.
Imam PBZ tekući račun,pa neznam jel se može preko njih uplatit isplatit.

Zanima me texas holdem turniri,cash,volio bi čisto malo isprobat da vidim kako mi ide započetak,ali nepoznajem nikoga osobno da igra poker online za novce pa sam se došo malo ovdje raspitat.

00

Re: Pozdrav svima

mozes preko pbza, a mozes i preko Skrill-a ili Netellera na koje mozes uplatiti preko pbz kartice, kako te volja smile

Za pocetak je pokerstars dobar dok se upoznas sa igrom jer vjerojatno u pocetku ti je dosta vazna i prakticnost, da nemas problema sa softwareom i slicno pa ako ti je igra tamo preteska lagano odes na neki drugi site smile

00

Re: Pozdrav svima

Stormpay napisao:

mozes preko pbza, a mozes i preko Skrill-a ili Netellera na koje mozes uplatiti preko pbz kartice, kako te volja smile

Za pocetak je pokerstars dobar dok se upoznas sa igrom jer vjerojatno u pocetku ti je dosta vazna i prakticnost, da nemas problema sa softwareom i slicno pa ako ti je igra tamo preteska lagano odes na neki drugi site smile

Probat cu na Pokerstars,a šta onda dodjem u PBZ i trebam to uplatit na broj računa od Pokerstars neki ili? Neznam baš kak to ide  lol

Nisam nikad čuo za ovak Skrill ili Netteller pa neznam bas kako to funkcionira,ako ti nije problem malo objasnit bio bih zahvalan.

00

Re: Pozdrav svima

Ne ides u banku, kada instaliras Pokerstars i napravis account, u casier ima opcija make deposit i tamo upisujes broj karice i uplatis. Ako ti je prvi depozit iskoristi kod FREE20 i dobit ces na uplacenih 20$ jos 20 za igru, naravno to ne mozes odmah podici.

10

Re: Pozdrav svima

darthgr06 napisao:

Ne ides u banku, kada instaliras Pokerstars i napravis account, u casier ima opcija make deposit i tamo upisujes broj karice i uplatis. Ako ti je prvi depozit iskoristi kod FREE20 i dobit ces na uplacenih 20$ jos 20 za igru, naravno to ne mozes odmah podici.

Super hvala,i isplata isto tako djeluje samo ti odma na racun sjedne? 
Nisam nikad online ništa radio tak transakcije neke,idem se registrirat na Pokerstars pa cemo vidjet  big_smile

00

Re: Pozdrav svima

A što je ovo
http://hr.pokerpro.cc/ponuda/10-pokerstars.html

"Ako već imate instaliran PokerStars, uninstalirajte ga.
Ako ste već posjetili PokerStars poker stranicu, izbrišite cookije. Pokerpro
   
Kliknite na donji gumb "Registracija" i registrirajte se.
Registracija
Kod registracije obavezno upišite POKERPRO.HR kod "Reklamna koda". Pokerpro
   
Čestitamo, uspješno ste se registrirali. Kao naš novi igrač možete sudjelovati u ekskluzivnim PokerPro promocijama.
Želimo Vam puno zadovoljstva i zarade kod igranja!"

Jel moram i taj kod upisavat isto ili je to nešto staro hehe?

00

Re: Pozdrav svima

Ako radiš novi account. Ovo nije bonus kod. Bonus kod koristiš ovaj što su ti napisali.

00

Re: Pozdrav svima

Hvala svima na odgovorima.

00

Re: Pozdrav svima

Evo uspio sam se registrirat i uplatit bez problema,zanima me kako funkcioniraju turniri,buyin je konacna cijena?

I koliko je trajanje turnira,znam da je to sigurno tesko odredit ali otprilike,i pretpostavljam da se turnir igra kad pocne dok ne zavrsi,bez obzira koliko trajo?

I ako nije problem,preporuka na kakvim stolovima igrat,neki da ih tako nazovem "jeftiniji" htio bi ipak malo isprobat prvo jel vjerujem da sam pocetnik jos u pokeru.

Hvala.

00