Tema: CFP Program

Pozdrav

Ja sam Vedran Buljan, iz Zgreba, 36 godina.

2008. sam poćeo igrati poker nakon što me prijatelj upoznao sa Holdemom. 2010 sam do crnog petka igrao 9man sng turno/normal, te došao do BR-a za $22 igre. Nakon toga gradim BR iz nule. 2012. se  odlučujem preći na sng 180man (uz pomoć stacking deal-a i coacha sa renomirane stranice). Sredinom iste godine dobivam sina, te upoznajem prve slabosti sebe kao igraća i ostavljam se pokera na neko vrijeme.

2013. počinjem sa 6max NL cash igrom, a 2014. full time počinjem na micro stackovima. NL2 ide odlično skupljam hrabrosti, par knjiga+videa+blog Hansthegreat te hrabrosti da idem dalje, međutim na 5nl stvari staju za mene.

Zašto sam se odlučio za CFP program?

Želim zarađivati više novca, i promijeniti radne/mentalne navike na bolje. Kako nisam uspio sam, odlučio sam se za grupu igraća koji su već tamo i imaju iskustva, u ovom slučaju CFP team.

Moji ciljvi:

- postati profesionalni igrač u punom smislu te riječi
- zaraživati puno novaca
- dokazati sebi da JA TO MOGU
- uživati ponovo u životu

Vidimo se uskoro.
Prijavio sam se u CFP program

50

Re: CFP Program

sretno sa projektom

00

Re: CFP Program

GL Vedrane!

00

Re: CFP Program

Kalinjo / Hans hvala na podršci. Znaći mi puno.


Pozdrav

Sretna Nova 2016 svima!!!

Prošlo je 3 tjedna od ulaska u program CFP, i konačno mogu reći da sam pohvatao sve stvari, što trebam raditi i kojim redoslijedom.

Otprilike to izgleda ovako:

- buđenje i priprema za zadaću/grind

- napraviti zadaću: proći određeni broj ruku kroz eq kalkulator (range/hand vs range/hand), proči kroz filtere za osnovne spotove pre/post flop play da vidim gdje i koliko radim greške. Pogledati i/ili pročitati materijal koji mi je dat na raspolaganje vezano uz metnalnu/tehničku stranu pokera...i vjerujte da sam se iznenadio koliko materijala ima za proći...a to su samo osnove smile

- postati handove ne forum, te priprema handova za coaching session koji prolazimo cca svaki drugi dan

- i nakon toga igra igra igra....

Dio programa je napraviti ciljeve i detaljan plan ostvarivanja tih ciljeva, što detaljniji plan veće su šanse za postići cilj... Svakao trebam paziti da ne idem previše u perfekciju (kako nebi upao u zamku perfekcije koja je najveći kamen spoticanja u postizanju ciljeva koliko god paradoksalno zvučalo, barem iz mog iskustva). Znači plan koji će biti dovoljno dobar...ne perfektan.

Primarni cilj: Dizati se u limitima (što prije moguće).

P: Gdje sam trenutno?

O:  NL2

P: Što trebam napraviti za sljedeći limit (to move up)?

O:

1) Odigrati 100 000 ruku na trenutnom limitu (NL2), te imati pozitivan ili b/e rezultat.
2) Dići BR na 30 buy-in-a za sljedeći limit (NL5) = $150

P: U kojem vremenskom periodu ću to ostvariti?

O: Ako igram 8 sati/dan uz "table select", po 12-14 stolova (70 ruku/sat po 1 stolu), treba mi 14 dana + 1 dan odmora, recimo da je 16 dana razumno. Pošto sam odigrao 50k ruku (vidi sliku dolje) do sada na NL2 (21 dan), treba mi 8 dana da završim 100k ruku. BR već imam za sljedeći limit.

P: 12-14 stolova je zahtjevno kada si u procesu učenja i donošenja kvalitetnih odluka, kako češ se nositi s tim pritiskom?

O: Trenutno se osječam ok sa 8-10 stolova, tako da ću postepeno dodavati stolove u session-u (počeo sam sa 4 stola prije 21 dan). Ovisno kako se osječam/koncentracija postepeno ču dodavati stolove i mislim da ću s vremenom dostići 14 stolova, igrajući ABC igru. Takođe ču raditi pauze 5-10min svakih 1-1.5 sat, a nakon 3-4 session-a dužu pauzu od 30-45 minuta.

Dnevni ciljevi:

- priprema (zadaća, postanje handova, blog...) 1-2 sata

- igra 8h

- odmor/spavanje

Dnevna check lista:

- zadaća napravljena: da/ne

- sati za stolovima/igra: x sati

- broj ruku odigranih: xxxx

- razmišljanja o igri / ciljevima / ostalo što mogu prilagoditi i kako da big ostvario ciljeve

Tjedni ciljevi:

- analiza prethodnih 7 dana

- postanje na blog / rezultati

- prilagodba plana kako bi se prije/kvalitetnije dostigli ciljevi za sljedćih 7 dana

- sljedeći ciljevi/planovi (uzeti u obzir prethodno iskustvo)

http://i.imgur.com/4vA0UOw.jpg

Hvala i pozdrav do sljedečeg posta.

20